bodzio4321

ZSP-P w Marszewie

Polecane posty

bodzio4321    0

Witam wszystkich abolwentów technikum szkoły zawodowej, rolniczego w Marszewie. Szanowny nasz Pan starosta chce zlikwidować szkołę w Marszewie i przenieść ją do technikum na ul. Zielonej. A w Marszewie ma powstać ośrodek wychowawczy (poprawczak) dla młodzieży. W internecie jest bardzo wiele informacji na ten temat... Jest mi z tego powodu bardzo smutno bo nie chce być absolwentem szkoły rolniczej na ul. Zielonej ;/ Jako załącznik dołączam deklarację którą możecie wypełniać i wysyłać na adres szkoły. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz582    17

Też chodzę do tej szkoły. Na prawdę fajna szkoła, nauczyciele. W niedziele odbędzie się msza św. w intencji szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Ano jak by dyrektorem był dalej pan Kazio na pewno by tych problemów nie było :). No ale taka kolej rzeczy :( .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz582    17

deer nie wiem jak pan Kaziu urzędował ale jak by nie dawali ziemi w dzierżawę to by mieli więcej pieniędzy może by jakieś dotacje dostali na rozbudowę gospodarstwa to może by sie jakoś kręciło a tak to lipa.

A tak poza tym skąd jesteś jak do tej szkoły chodziłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek1992    0

A miałem tam iść w tym roku.

to do niej idz. ja też jestem uczniem tej szkoły i wiem że są podjęte kroki. przecież nie mogą zamknąć szkoły na skalę co najmniej polską. więc się nie zastanawiaj tylko idź od nas szkoły nie zamkną. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pare lat temu chodziłem do tej szkoły skończyłem zawodówkę jak i technikum i musze przyznać ze druzo tam się nauczyłem bardzo fajna szkoła i większość nauczycieli nie rozumiem dlaczego jakiś urzędas pomyślał żeby tak fajną szkołe zlikwidować pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek888    0

Witam aktualnie chodzę do tej szkoły zaocznie dla dorosłych technik rolnik bardzo dobra szkoła dobrze przygotowana do nauczania kierunków w tym zakresie. Z tego co wczoraj wychowawczyni nasza mówiła ze narazie jest decyzja wstrzymana co do likwidacji.

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

System przeniesienia szkoły na zielona a dalsze nauczanie kierunków zawodowych w budynkach Marszewa raczej nie zmniejsza kosztów utrzymania budynków. Przewożenie uczniów z zielonej do Marszewa bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorzy    0

Pytałem się kolegi na temat tej szkoły i ja tam nie pójde tylko pofrune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

.

Edytowano przez maks
  • Like 1

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

jeśli szukacie podobnych szkół w wlkp to zapraszamy do Poznania na Golęcin - Technikum kształci w zawodach - Agrobiznes, Inżynieria Środowiska i Melioracja, oraz Mechanizacja Rolnictwa - zresztą zobaczcie sami


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorzy    0

WAŻNE !!!

 

W związku z zamiarem likwidacji Zespołu Szkół Przyrodniczo - Politechnicznych C K U w Marszewie przez Starostwo Powiatowe w Pleszewie, Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków zwraca się z prośbą o wyrażenie poparcia dla naszych działań, które powstrzymają likwidację Zespołu Szkół Przyrodniczo - Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie, poprzez wysłanie e-maila .

Wyślij e-mail o treści "POPIERAM" z Imieniem i Nazwiskiem na adres Stowarzyszenia: stowarzyszenie@marszew.pl

Za wyrażenie poparcia składamy podziękowania wszystkim którym los Szkoły nie jest obojętny, i opowiadają się za tym aby szkoła pozostała autonomiczna i funkcjonowała w dotychczasowym miejscu i na dotychczasowych zasadach.

 

Zarząd Stowarzyszenia

Absolwentów i Sympatyków Szkoły Rolniczej w Marszewie

Edytowano przez skorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj