Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZSP-P w Marszewie

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bodzio4321

bodzio4321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 21:43

ZSP-P w Marszewie Witam wszystkich abolwentów technikum szkoły zawodowej, rolniczego w Marszewie. Szanowny nasz Pan starosta chce zlikwidować szkołę w Marszewie i przenieść ją do technikum na ul. Zielonej. A w Marszewie ma powstać ośrodek wychowawczy (poprawczak) dla młodzieży. W internecie jest bardzo wiele informacji na ten temat... Jest mi z tego powodu bardzo smutno bo nie chce być absolwentem szkoły rolniczej na ul. Zielonej ;/ Jako załącznik dołączam deklarację którą możecie wypełniać i wysyłać na adres szkoły. Z góry dziękuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ZSP-P w Marszewie Dzisiaj, 13:16
  •  

#2 Share mateusz582

mateusz582

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 20 styczeń 2012 - 16:02

ZSP-P w Marszewie Też chodzę do tej szkoły. Na prawdę fajna szkoła, nauczyciele. W niedziele odbędzie się msza św. w intencji szkoły :)

#3 Share skorzy

skorzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Informatyka, Lubie czasem po pykać w jakąś gierke

Napisany 24 styczeń 2012 - 20:35

ZSP-P w Marszewie A miałem tam iść w tym roku.

#4 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 24 styczeń 2012 - 21:07

ZSP-P w Marszewie Ano jak by dyrektorem był dalej pan Kazio na pewno by tych problemów nie było :). No ale taka kolej rzeczy :( .
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#5 Share mateusz582

mateusz582

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 25 styczeń 2012 - 18:22

ZSP-P w Marszewie deer nie wiem jak pan Kaziu urzędował ale jak by nie dawali ziemi w dzierżawę to by mieli więcej pieniędzy może by jakieś dotacje dostali na rozbudowę gospodarstwa to może by sie jakoś kręciło a tak to lipa.
A tak poza tym skąd jesteś jak do tej szkoły chodziłeś??

#6 Share jarek1992

jarek1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 23:27

ZSP-P w Marszewie

A miałem tam iść w tym roku.

to do niej idz. ja też jestem uczniem tej szkoły i wiem że są podjęte kroki. przecież nie mogą zamknąć szkoły na skalę co najmniej polską. więc się nie zastanawiaj tylko idź od nas szkoły nie zamkną. :) :)

#7 Share Traktorzysta25

Traktorzysta25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 17:00

ZSP-P w Marszewie Witam wszystkich pare lat temu chodziłem do tej szkoły skończyłem zawodówkę jak i technikum i musze przyznać ze druzo tam się nauczyłem bardzo fajna szkoła i większość nauczycieli nie rozumiem dlaczego jakiś urzędas pomyślał żeby tak fajną szkołe zlikwidować pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share arek888

arek888

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 21:46

ZSP-P w Marszewie Witam aktualnie chodzę do tej szkoły zaocznie dla dorosłych technik rolnik bardzo dobra szkoła dobrze przygotowana do nauczania kierunków w tym zakresie. Z tego co wczoraj wychowawczyni nasza mówiła ze narazie jest decyzja wstrzymana co do likwidacji.
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
System przeniesienia szkoły na zielona a dalsze nauczanie kierunków zawodowych w budynkach Marszewa raczej nie zmniejsza kosztów utrzymania budynków. Przewożenie uczniów z zielonej do Marszewa bez sensu

#9 Share skorzy

skorzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 08 luty 2012 - 22:47

ZSP-P w Marszewie Pytałem się kolegi na temat tej szkoły i ja tam nie pójde tylko pofrune

#10 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 26 luty 2012 - 17:01

ZSP-P w Marszewie .

Edytowany przez maks, 14 styczeń 2013 - 15:36.

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#11 Share skorzy

skorzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 22:45

ZSP-P w Marszewie Wybiera się ktoś w tym roku do tej szkoły??

#12 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 18 marzec 2012 - 23:24

ZSP-P w Marszewie jeśli szukacie podobnych szkół w wlkp to zapraszamy do Poznania na Golęcin - Technikum kształci w zawodach - Agrobiznes, Inżynieria Środowiska i Melioracja, oraz Mechanizacja Rolnictwa - zresztą zobaczcie sami
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#13 Share skorzy

skorzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 02 wrzesień 2012 - 11:21

ZSP-P w Marszewie ,

Edytowany przez skorzy, 15 marzec 2013 - 15:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share skorzy

skorzy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 15 marzec 2013 - 15:05

ZSP-P w Marszewie

WAŻNE !!!

W związku z zamiarem likwidacji Zespołu Szkół Przyrodniczo - Politechnicznych C K U w Marszewie przez Starostwo Powiatowe w Pleszewie, Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków zwraca się z prośbą o wyrażenie poparcia dla naszych działań, które powstrzymają likwidację Zespołu Szkół Przyrodniczo - Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie, poprzez wysłanie e-maila .
Wyślij e-mail o treści "POPIERAM" z Imieniem i Nazwiskiem na adres Stowarzyszenia: stowarzyszenie@marszew.pl
Za wyrażenie poparcia składamy podziękowania wszystkim którym los Szkoły nie jest obojętny, i opowiadają się za tym aby szkoła pozostała autonomiczna i funkcjonowała w dotychczasowym miejscu i na dotychczasowych zasadach.

Zarząd Stowarzyszenia
Absolwentów i Sympatyków Szkoły Rolniczej w Marszewie

Edytowany przez skorzy, 15 marzec 2013 - 15:05.