Skocz do zawartości

Zdjęcie

docieranie problem

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 26 sierpień 2012 - 12:35

docieranie problem Turbina chodzi cały czas tylko najlepiej chwile poczekać niech ciagnik pochodzi na wolnych obrotach i mozna zgasić bo z duzych obrotów jak gasimy z czasem turbina moze sie zatrzeć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
docieranie problem Dzisiaj, 06:26
  •  

#22 Share niciex

niciex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 13:39

docieranie problem To akurat tez wiem.Pracowało się juz na niejednym ciągniku.A co do tych punktów karnych co dostałem to mam je w nosie.Kazdy moze pisac tu info wyssane z palca(chodzi mi o uruchamianie turbiny od 1400) i nikt mu w tym nie przeszkodzi.Głupie wprowadzanie ludzi w błąd.Nie wiem z czego ten gosciu to wywnioskował ze turbina załącza się od 1400.

#23 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 26 sierpień 2012 - 15:25

docieranie problem Sory bardzo za ten wątek o załączniu turbiny od 1400 ale tak mi tłumaczył diler farmtracka. A u mnie turbine słychac od 1800-2000 obrotów.
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#24 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 26 sierpień 2012 - 16:20

docieranie problem Już koledzy napisali o turbinie wszystko co i jak ale w ostatnim wpisie nadal głupoty a może coś nie tak jest z twoim Farmtraciem ,przy 1400 ob masz największy moment obrotowy a turbinę może na wolnych nie słyszę ale 700-800 ob to najlepiej ją słychać w ciągniku bo przy 2000 obrotów to słychać chałas i tłumik

#25 Share sledziu1995

sledziu1995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 20:21

docieranie problem Znależli się fachowcy od turbiny @niciex coś ty się tak uczepił @farmtracker i jego włączania turbiny od 1400obr/min B), może chodziło mu (dla jego dilera) o najgłośniejszy dzwięk turbiny, a nie o włączanie tylko taki efekt dzwiękowy, a ty się unosisz i łaciną podwórkową dowalasz, nie każdy jest tak doinformowany jak ty :P. Jest już napisane w tym temacie , że turbina działa cały czas i mniej więcej jak się z nią obchodzić, więc ja ze swojej strony proponuję zakończyć ten turbo-temat, bo zaczyna robić się off-topic.
KPZ "Zetor Team"

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 sierpień 2012 - 20:29

docieranie problem Na docieraniu nie przekraczałbym 1900obr/min, a obrotomież może mieć i 4tyś ale silniki są konstruowane w ciągnikach na max 2500obr/min

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 27 sierpień 2012 - 21:32

docieranie problem Dokladnie Perkins ma max obroty 2460 w przypadku silników z pompami wtryskowymi DELPHI.

#28 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 30 sierpień 2012 - 21:57

docieranie problem u mnie przy tym 1000 obrotów to coś tam słychac że świszczy albo bardzo cicho i z ciagnika nie słychać dopiero jak wysiąde i przysłucham to lekko świszczy a jak mu dołoże 1800 obrotów to słychać wyraźnie z kabiny ciagnika. Ja tam niewiem co chodziło mojemu dillerowi bo on jest troche stukniety pojechałem do niego po ciagnik on mi tłumaczy wszystko jak i co sie robi a myslami jest juz gdzie indziej tu mi tłumaczy o ciagniku a w miedzyczasie odbiera ze 3 telefony i dogadaj sie z takim. A może to z twoją turbiną jest coś nie tak bo wszyscy piszą że słychac od 1800 tylko u Ciebie od 1400 i siedziałem w niejdenym farmtracku i słychać turbo od 1800
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#29 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 30 sierpień 2012 - 22:12

docieranie problem Sluchaj kolego wez instrukcje obslugi do reki poczytaj sobie co i jak sie używa na spokojnie tam naprawde wszystko jest dobrze opisane i po prostu pracuj tym ciagnikiem a nie ty jezdzisz z otwartymi drzwiami i sluchasz czy turbinka sie kreci czy nie. Najgorzej to szukac dziury w calym...

#30 Share pysa

pysa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 31 sierpień 2012 - 18:59

docieranie problem a ja mam 30 m goin i docieram go aktualnie w orce 675DT i moim zdaniem to byle go nie przeciążać to nic złego się nie stanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 31 sierpień 2012 - 19:24

docieranie problem Dokladnie kolego wystarczy bieg niżej i maszynka tylko cyka :)