Skocz do zawartości

Zdjęcie

Suszarnia na 200 ha

64 odpowiedzi na ten temat

#61 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 22 grudzień 2012 - 18:32

Suszarnia na 200 ha ja tez chciałbym sie coś dowiedziec o suszarniach
lepsza stacjonarna czy mobilna?? (pozwolenie dla mnie nie jest problemem bo i tak na gaz trzeba zrobić)
co sądzicie o rodzimych producentach?? Drzewicz czy Araj a moze proponujecie inne??
jaką wydajność bedzie miała suszarnia daszkowa kolumna o wielkości 16m3 i palnik 450kw??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Suszarnia na 200 ha Dzisiaj, 18:56
  •  

#62 Share spam

spam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 październik 2014 - 00:46

Suszarnia na 200 ha Witam,właśnie siedzę przy suszarni i jadę qq ,suszke mam "drzewicz" używka o zasypie 20m3 opalam ją tylko i wyłącznie koksem(piec produkcja własna bez komina całość jest tłoczona na suszarnie) wydajność dobowa przy wilgoci do 35% to na dobę 50m3 czyli 2,5 zasypu. W tym roku również dosuszalem zboża bo żniwa na śląsku były wredne. Maisu rocznie z usługami suszę około 700 ton

#63 Share Adam1012

Adam1012

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 09:31

Suszarnia na 200 ha

Ja zakupiłem suszarnię do zboża w Hamechu. Zależało mi na pełnej automatyzacji procesu, aby zaoszczędzić czas, stąd wybów właśnie takiej suszarni. Jakość wykonanej suszarni jest dobra, spełnia swoje funkcje, więc mogę polecić innym. Dla zainteresowanych dodaję link do strony producenta http://hamech.pl/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#64 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2815 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 10:05

Suszarnia na 200 ha

Adamie po ile sprzedajecie tą o pojemności 20 m3, z trzema wentylatorami wraz z piecem na gaz i podajnikiem kubełkowym 18 m wysokim?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share kamilnowak

kamilnowak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 14 listopad 2015 - 11:08

Suszarnia na 200 ha

pomysl o suszarni pedrotti ja jestem z niej bardzo zadowolony i znam firme w polsce ktora sprzedaje uzywane maszyny z gwarancja maja tez w ofercie suszarnie nowe firmy zafrani moge ich napewno polecic bo współpraca uklada sie super 

Dodaj odpowiedź