Zaloguj się, aby obserwować  
abuk14

Jaki ciągnik na 16-23 ha do 15-20tys zł?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotrus89    3

heh, bez obaw, mtz tak samo jak normalny ciagnik palisz przkrecajac kluczyk, nie na korbe , nie boj sie, wajche masz po prawej stronie kierwonicy, tam sa 3 wajchy, ostatnia od podnosnika , o obsluge to sie spytaj kolesia od ktorego bedziesz kupował, jakos do domu dojedziesz, wbrew pozorom mtz jest banalny w obsludze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
Matey    885

Ja bym kupił białoruska bo w tej cenie może być coś naprawde dobrego


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
miko    0

ursus 4512 za 20 tys to chyba bez kabiny kol i silnika. Złomy z pierwszych lat produkcji kosztuja ok 25 tys zl. Za 20-25 tys to kupisz chyba pozadnego MTZ z lat 90-94 i z przednim napedem, a MTZ to chyba dobre maszyny nie liczac slabego podnosnika i ciekniecia ale nie mozna miec wsyzstkiego. No ale MTZ mialy z tylu opony chyba 14,9/34 wiec troche za waskie ;) Napisales ze kupiles zetora 7011 za 17,5 tys i okazal sie niewypalem, sorry nic nie mam do ciebie ale czego ty sie spodziewales za ta cene??!! Pozadny 7011 to minimum 20 tys, przynajmniej u mnie w okolicy, ja za 7711 na dzien dzisiejszy dostal bym 38 tys z pocalowaniem reki, wiec nie dziw sie ze okazal sie zlomem, za te pieniadze nie ma dobrych zetorow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
ursus 4512 za 20 tys to chyba bez kabiny kol i silnika. Złomy z pierwszych lat produkcji kosztuja ok 25 tys zl. Za 20-25 tys to kupisz chyba pozadnego MTZ z lat 90-94 i z przednim napedem, a MTZ to chyba dobre maszyny nie liczac slabego podnosnika i ciekniecia ale nie mozna miec wsyzstkiego. No ale MTZ mialy z tylu opony chyba 14,9/34 wiec troche za waskie :P Napisales ze kupiles zetora 7011 za 17,5 tys i okazal sie niewypalem, sorry nic nie mam do ciebie ale czego ty sie spodziewales za ta cene??!! Pozadny 7011 to minimum 20 tys, przynajmniej u mnie w okolicy, ja za 7711 na dzien dzisiejszy dostal bym 38 tys z pocalowaniem reki, wiec nie dziw sie ze okazal sie zlomem, za te pieniadze nie ma dobrych zetorow!!

Hmm... sąsiad ma 5011 , którego kupił za 14000 zł i nie robił przy nim NIC ( oprócz wymiany olejów ). Zależy na jaką sztuke się trafi.

A 7711za 38000 zł to musi być chyba super extra stan z małym przebiegiem. Jak jeździłem po komisach to 7745 były do 40000 zł, ale zależy od regionu.

Nie czytałeś dokładnie tematu, bo cena ciagnika tto max 25000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153

ja mam c3603p i polecam mniej pali niz c360 i jak na razie nic nie nawala tata kupił go nowego w 88r. i po hyba 7 latach pękł wał to wymienił i dalej jeżdził i jeżdzi a kupi go dobrego nawet ta 17 tyś


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

Witam ja właśnie kupilem c 360 3p

Świetnie wspolpracuje z prasą

Oraz z innymi maszynami

Kosiarka rotacyjna też mu leży

Co prawda to nie Zetor ale za to dużo mniejsze pieniadze dalem 16000 zł za 88 rok

Jestem zadowolony

Przy Zetorze 5211 z tego roku i w takim stanie trzeba by dyszke jeszcze lekko obłozyć!


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2

porządnego to za te pieniądze kupisz tylko ursusa 360 3p, a jak chcesz coś większego to raczej tylko mtz80 czy mtz82, no ewentualnie jakiegoś ursusa 912, albo coś zachodniego jakiegoś renaulta ale dostęp do części nie ten sam co do ursusa czy mtz, za te pieniądze poszukaj zetora 8111 za 23-29tys. można znaleźć coś ciekawego. Najlepiej kup mtz są najtańsze i za 25tys. można kupić coś naprawdę ciekawego, w dobrym stanie, z małym przebiegiem jeśli chodzi o zachodnie ciągniki to są może i lepej wyposażone, ale lepiej kupić jakiegoś porządnego mtz w bardzo dobrym stanie niż zjeżdżony zachodni z przebiegiem z 7000mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Poleciłbym ci 3p ,ale jeżeli już to tylko takiego z małym przebiegiem i nie wyrobionego. Bo po remoncie to nie wiadomo ile wytrzyma , może rok pochodzić i stopniowo zaczac sie "sypać". Jak już cos kupujesz to tylko ze wspomaganiem i szczelna kabiną - postep chodżby maly musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Młodyoporowiec
      Witam w ciągu 3-4lat chce rozpocząć gospodarstwo mam starą obore (12 sztuk) na uwięziówce. Posiadam 8 ha na własność i jest szansa na 20 ha dzierżaw na dobrych warunkach jedenaście hektarów jest oddalone na 10 km  a 9ha 300m od gospodarstwa. Wracając z budynków mam tylko tą obore oraz mały magazyn na zboże okokło 50 t tam zmieszcze .Mam tylko ciapka więc maszyny wszystkie do kupienia myśle o 912 gdyż budżet ograniczony gospodarstwo nie ma być źródłem utrzymania myśle że na ciągnik i maszyny starczy około 70-80 tys a wiec tak co warto produkować na tych 30 ha bydło roślinność a może np. gęsi mam jeszcze 5 ha  łąk 4 km od domu chciał bym w przyszłości sie utrzymać z tego gospodarstwa czy 912 będzie wystarczające ?
    • Przez r10tomek
      Witam:)
      Planuje kupić nowy ciągnik na około 50ha.
      Mam mały problem ponieważ nie wiem jaki ciągnik wybrać! Ciągnik ten będzie głównym ciągnikiem w gospodarstwie czyli będzie pracował z pługiem przyczepa do sianokiszonek uprawa ziemi oraz transport. Jaki byście radzili 4 czy 6 cylindrowy i z jaką skrzynią bezstopniową czy zwykłą? Proszę o wasze wypowiedzi pozdrawiam. W gospodarstwie są jeszcze inne 4 ciągniki ( Ursus 1224, Zetor 8111, Ursus C-360 i C330)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj