kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Badyl94    1

Case puma 130 19x6 pod obciążeniem 650 tył 520 przód, miękka oś obciążnik tona, bez tuza 250 netto dobra cena?

 

Trochę kiepska ta cena mi za 260 tys netto proponowali pume 130 ale cvx z tuzem miękka oś i kabina i chyba elektrozawory na wyjściach ale nie jestem pewny. Opony jak u ciebie i przy negocjacji warto brać pod uwagę pompę hydrauliczną żeby dali większą 140 l/min i nie będzie problemu z np siewnikiem pneumatycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badyl94    1

A tak co do tej mocy znamionowej i maksymalnej to lepiej przy zakupie ciągnika patrzeć na moc znamionową bo później można się zdziwić:P, że nie ciągnie jak maszyna sąsiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

 

Kolego 110 koni to jego moc znamionowa maxxuma 110 a max. to 143 według jakiejś tam normy :P i zerknij tutaj... http://www.caseih.co...ntrollerEP.aspx

 

nie musisz mi mówić bo taki ciągnik posiadamy w gospodarstwie już od jakiegoś czasu, i on ma 110 KM a 143 to tylko z boostem max co jest osiągane tylko w specyficznych warunkach, i tak jak kolego wyżej pisal patrząc na moc maxx można się zdziwić i potem powstają teorje że dany ciągnik nie mam tej mocy co powinien mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

A zna ktoś te specyficzne warunki? Kiedy faktycznie tego boosta doświadczysz jako rolnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Napisano (edytowany)

przy pracy na wom, w transporcie powyżej 13 biegu (tylko skrzynia 16x16 17x16), i moc nie jest od razu zwiększana do maxx tylko stopniowo wraz ze wzrostem obciążenia

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat181    5

Szkoda że dopiero od 13 biegu a nie na przykład od 6 km/h. Przedstawiciel Class'a mi mówił że u nich tak jest.

 

A jak będę orał i włącze wom żeby chodził na sucho to się moc nie zwiększy <www.naiwne.kombinacje.pl :D>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

raczej nie choć nie testowałem, ale znam przypadek że była orka robiona na 13 biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Kto orze z taką prędkością :-P


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Na 12 czasami na lżejszej ziemi oram na wiosne pod kuku, ale 13 to moją skrzynią ec nie załącze bo się traktor zatrzyma przy zmianie zakresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

13 bieg i niskie obroty prędkość nie zawielka bedzie i nie mówiłem że orze cały czas tylko że była taka próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

ten dopalacz jest faktycznie od 13 biegu wzwyż oraz na załączonym womie (z tym, ze musi on być dość mocno obciążony bo powiedzmy z jakimś opryskiwaczem czy rozsiewaczem nawozów nie działa. dopiero z rototillerem mi sie włacza)

 

co jeszcze- ten skok mocy jest baaardzo odczuwalny. mam u siebie taką górkę, że jak jadę z 2 pełnymi przyczepami, to traktor mocno spowalnia.

To jest taka góra, ze na 13 już prawie prawie by się dało podjechać, ale jednak troszekę mocy braknie. Do czego zmierzam. Jak z 13 zredukuję na 12, to pomimo tego, ze traktor jedzie wyraźnie wlolniej, to jest nieporównywalnie słabszy- muszę szybko dawać 11, bo by mi sie zaraz zadusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jesli możecie ile będe musiał dać za New Holland t4.85 w wyposażeniu:skrzynia(12x12) 40 km/h,Hamulce hydrauliczne przyczepy,Wycieraczka/ spryskiwacz szyby tylnej,Odchylana kolumna kierownicy,Dach otwierany ,Fotel instruktora z pasami bezpieczeństwa,Filtry obiegu powietrza,Radio z odtwarzaczem MP3,Fabryczne obrotowe światła ostrzegawcze (1/2),klima,Teleskopowe lusterka ze szkła bezodpryskowego,obciążniki 6 x 40kg,opony wąskie(technologiczne), 2 pary wyjść hydraulicznych z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jak chcesz taką dokładną specyfikację to tylko do dealera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Dzisiaj był u mnie przedstawiciel NH i mówił że nowy cennik poszedł o 1.5% w góre na T6 a na T7 o 5%... Wszyscy wariują z tymi cenami tylko dlaczego płody rolne tanieją...


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly3    0

Cennik a to co trzeba zapłacić to dwie różne rzeczy.To,że sprzedaż ciągników spadła działa na korzyść kupującego,do tego dochodzi jeszcze brak środków z prowu i można prowadzić naprawdę sensowne negocjacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

Witam chciałem się zapytać dlaczego cena nh t7.220 i case puma 215 są identyczne skoro nh ma 167 mocy znamionowej a case 213 bodajże ... oba w full wypasie . dodam jeszcze że odpowiednikiem case jest nh t7.260 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

poprostu za nh chę zedrzeć sporo za dużo, ceny z takim samym wypasie powinny być podobne i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociolek    0

Koledzy a co sądzicie o T 4.85 cena za ful wypas skrzynia 24x24 z półbiegiem 145tys. Zastanawiam się czy T 4 będzie lepszy czy wybrać TD 5.95??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Koledzy a co sądzicie o T 4.85 cena za ful wypas skrzynia 24x24 z półbiegiem 145tys. Zastanawiam się czy T 4 będzie lepszy czy wybrać TD 5.95??

 

 

Kociołek a jakie wyposażenie? Cena za t4.85 dobra tylko , ja bym jeszcze targował te kilka tyś . Jakie masz ceny za td5.95 i t4.85 i w jakim wyposażeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klek79    0

Witam czy zna ktoś cenę ciągnika NH t6.120 z rocznika 2013. Ile można dostać upustu za kupno modelu z poprzedniego roku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

zapewne tyle upustu ile wynosiła podwyżka na rocznik 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj