Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

941 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Pronar82a

Pronar82a

Człowiek spełniający swoje marzenia

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 21:01

Witam, wie ktoś za jakie pienądze można by wyrwać NH T6.120 i T6.155? (skłaniam się ku 6 cylindrom ale nie wiem jaka różnica w cenie)
Wyposażenie jakie bym chciał to klimatyzacja, fotel pneumatyczny, ehr, przedni tuz, trzy pary hydrauliki, amortyzacja kabiny i osi.
Opony tył 540 przód 440 (mam pług 4x45 na średniej odkładni więc myślę że szersze nie mają sensu)

Z takim wypsażeniem jakie napisałeś to T6.120 bedzie kosztował około 245 netto a T6.155 blisko 270 netto oczywiście cenny do negocjacji.
Chłop ze wsi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Dzisiaj, 00:12
  •  

#102 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 21:10

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Co wy panowie gadacie, że Steyr jest wyraźnie droższy.
Jak zamawiałem swojego na wiosnę, to, znając specyfikację i proponowaną cenę steyra wybrałem sie z nią do dealera nh i zapytałem ile musze zapłacić za niebieski odpowiednik, bo kolor dla mnie nie ma znaczenia. Jak będzie wyraźnie taniej, to wezmę nh.
I co się okazało? Dealer nh mi powiedział, ze lepszej ceny mi nie może zaproponowac, wiec moża powiedzieć, ze Steyr był wręcz tańszy niż nh.

Do kolegi kat
ja mam pług 4x45 i tylne opony 600. Orze sie bardzo dobrze i jestem zadowolony z ich wyboru. Też sie z początku bałem, ze będą za szerokie, skiba nie dorzuci na ugniecione etc.nic z tych rzeczy. Jest wsio ok.

Co mi sie tylko nie podoba, to bardzo głosna skrzynia i jej marne zestopniowanie. Praktycznie 90% moich pól da sie orać na 9 i 10 biegu, ale jak się wjedzie w glinę, albo pod większą górkę, to trzeba wysprzęglać i przechodzić na polowe. Nie podoba mi sie to strasznie. Bardzo brakuje jeszcze jednego wolniejszego biegu w szybkom zakresie (albo szybszego w wolnym). (mam 6cyl 125KM). Poza tym traktor ok.

Edytowany przez nunu85, 25 wrzesień 2013 - 21:15.

#103 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 23:22

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Ja mam 2 dilerów NH koło mnie i jak kupowałem mojego to między nimi różnica w cenie na ten sam ciągnik T 5060 w tym samym wyposażeniu była 23 tyś. Różnica drogi między dilerami z 10km.
Case kręcili, dzisiaj miałem obciążniki, a jutro już miałem dopłacać.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#104 Share kat181

kat181

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 08:54

Z takim wypsażeniem jakie napisałeś to T6.120 bedzie kosztował około 245 netto a T6.155 blisko 270 netto oczywiście cenny do negocjacji.

Ok, a jaką mają politykę upustów? Ile mogą zejść % z ceny zakładając że ciągnik będa zamawiać.

Do kolegi kat
ja mam pług 4x45 i tylne opony 600. Orze sie bardzo dobrze i jestem zadowolony z ich wyboru. Też sie z początku bałem, ze będą za szerokie, skiba nie dorzuci na ugniecione etc.nic z tych rzeczy. Jest wsio ok.

Co mi sie tylko nie podoba, to bardzo głosna skrzynia i jej marne zestopniowanie. Praktycznie 90% moich pól da sie orać na 9 i 10 biegu, ale jak się wjedzie w glinę, albo pod większą górkę, to trzeba wysprzęglać i przechodzić na polowe. Nie podoba mi sie to strasznie. Bardzo brakuje jeszcze jednego wolniejszego biegu w szybkom zakresie (albo szybszego w wolnym). (mam 6cyl 125KM). Poza tym traktor ok.

A jak dużą masz odkładnie, jaki konkretnie pług? Bo to ma w sumie też duże znaczenie mój pług to ibis LS więc odkładnia stosunkowo mała.

Możesz napisać jakie prędkości są na tych biegach przy orce właśnie i jakie obroty silnika trzymasz, miałbym porównanie do swojej forterry która również większość da radę zaorać na pierwszym biegu i zmieniając tylko półbiegi ale czasami jest potrzeba wbić mniejszy bieg i jest problem bo nie dość że trzeba przełączyć reduktor to jeszcze 4 bieg nie ma rewersu.

Jeśli chodzi o ceny Steyr - Case to w luźnej rozmowie na targach w Bednarach uzyskałem informacje że jak ciągnik ma być dobrze wyposarzony to nie ma znaczenia rożnica wyjdzie 500 złotych, jedynie taniej będzie gdy nie chcemy mieć wyposarzenia standardowego co jest w Steyr bo się nie opłaca z tego wyposarzenia rezygnować.

#105 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 10:06

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Ja mam TURa unijnego (fabrycznie 4x40, ale go ustawiłęm tak, ze bierze za jednym przejazdem 1,8m) i mi się wydaje, że on ma odkładnie dokładnie takie same jak Twój Ibis. Orze na 1600-1800 obrotów i osiagam na nich wg wyświetlacza
10 bieg -koło 9km/h
9bieg -koło 7,5km/h

A jak mam pole gliniaste albo spore góry, to musze jeździć na 6-7-8 (co by nawet odpowiadało prędkościom 6km/h, 7km/h i prawie 8km/h)

Edytowany przez nunu85, 27 wrzesień 2013 - 11:24.

#106 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 21:06

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) @kat181 Mi T6.120 w tym wyposażeniu co wyżej pisałeś + skrzynia 50 km/h powiedziel bez jakichś tam większych negocjacji 225 tyś netto z tym że już kiedyś z nimi chciałem halndlować ale za słabą ofertę mi zrobili i teraz widzę że starają się przyciągnąć mnie do siebie robiąc dobrą cene żebym dalej do konkurencji nie poszedł :D Sam stoję przed wyborem najmniejszej 4 badź najmniejszej 6 i też w full opcji ;)
Chłop ze wsi

#107 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 23:24

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Za 235tys Osadkowski proponował mi T7 170 2013r.

#108 Share kat181

kat181

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 27 wrzesień 2013 - 07:19

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Niestety najmniejszy T7 raczej mi we wnoisku by nie przeszedł i chociaż 235 za taki ciągnik wydaje się dobą ofertą to jest to dla mnie za dużo.

@Pronar82a a ile ci powiedzieli za T6.155 i czym się różni 120 od 140 bo moc nominalną mają identyczną?

#109 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 27 wrzesień 2013 - 13:07

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) 140 ma boosta a 120 nie ma i to tyle

#110 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 27 wrzesień 2013 - 18:52

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) @kat181 Dokładnie tak jak @qazi napisał że 120 nie ma zwiększenia mocy a 140 ma i tylko tyle. Dokładnie nie pytałem się o cenę 155 to Ci nie powiem dokładnie.

Miałem dziś telefon od przedstawiciele Case no i powiem że kożystniej wyjdzie kupić Case Maxxuma 110 w tej chwili bo zaproponował mi 198 tyś netto za: amortyzowana kabina, amortyzowana oś, skrzynia Eco czyli 17x16, mocniejsza pompa, do tego jakby dołożyć tuza to myśle że za 205 tyś netto by go wyrwał :)
Chłop ze wsi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Vrykoulakas

Vrykoulakas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:wszystkim po trochę, komp, bowhunting, nurkowanieitp ;)

Napisany 28 wrzesień 2013 - 08:19

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) ten Maxxum to multi czy zwykły ?
Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

#112 Share Bartpol1718

Bartpol1718

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 19:49

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Witam
Chciał bym się dowiedzieć czy ktoś z was się orjętuje bo na stronie z maszynami rolniczymi znalazłem new hollanda TD 5050 za 35 135zł rok 2007 + tur czy to jest możliwe żeby w takiej cenie można kupić ciągnik

#113 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 29 wrzesień 2013 - 08:54

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Kolego a nie chcą aby wcześniej zaliczki a traktor przywiozą póżniej ja bym był ostrożny bo pachnie mi to przekrętem

#114 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 29 wrzesień 2013 - 12:54

ten Maxxum to multi czy zwykły ?

To jest zwykły Maxxum, a możesz mi powiedzień czym się różni multi bo w temacie Case jestem zielony :D
Chłop ze wsi

#115 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 29 wrzesień 2013 - 16:41

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) W multi masz wszystkie potrzebne guziczki (zmiana biegów, przód/tył, tuz w górę i w dół, I para hydrauliki) oraz gaz ręczny w jednej dźwigni po prawej stronie fotela. I to jest bardzo fajne.
Dodatkowo masz zewnętrzną hydraulike na elektrozaworach (czyli też na guziczki a nie na dźwignie) oraz nie masz standardowych liczników, tylko dwa wyświetlacze i pełno kontrolek na słupku kabiny). Ponadto takie d*perelki jak automatyczna zmiana biegów, zarządzanie na uwrociach itp.

Czy warto za to dopłącać +/- 15 tysi...sam musisz zdecydować.

#116 Share kat181

kat181

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 01 październik 2013 - 08:15

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) @Pronar jak masz taką ofertę na maxxuma to idz z nią do dilera NH powinni być tańsi jeszcze. Ale musisz ocenić na ile ta rozmowa przez telefon była realna a nie tylko zachętą albo próbą odciągniecia od konkurencji. Ktoś mi kiedyś piasał że co rozmowa z dilerem to miał inną cenę.

Edytowany przez kat181, 01 październik 2013 - 08:18.

#117 Share Passatb4

Passatb4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 04 październik 2013 - 18:03

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Możecie mi powiedzieć czy 200 tys. netto za t6.155 w podstawowej wersji to dobre pieniadze?
Czy sięjeszcze kłócić o kilka stówek?

#118 Share kat181

kat181

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 07 październik 2013 - 06:40

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Zależy co to jest to standardowe wyposażenie? Podobno w NH standart jest dość wysoki i potem ci proponują odejmowanie z ceny.

Taki mój offtop -> To jak przegladam forum to się czasami zastanawiam czy nie mam pecha, Tu kolega pisze że za dobrze wyposażonego case poniżej 200, tu kolega pisze o 200 za NH, a mi proponowali te ciągniki po ok 220 i to w takich wersjach średnich bym powiedział.
@Pronar daj namier na tego dilera Case bo twoja cena jest bardzo korzystna.

#119 Share Passatb4

Passatb4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 07 październik 2013 - 18:55

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) W moim przypadku podstawowa wersja to opony przód 480, tył 600, skrzynia 16x16, hydraulika 80 litrów, amortzowana kabina, pneumatyczne siedzenie radio i klimatyzacja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Pronar82a

Pronar82a

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 07 październik 2013 - 21:18

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) @kat Kolego postaram się jutro napisać tobie na pw nr do tego przedstawiciela, gdyż nie mam w tel zapisanego nr a nie chce mi się po nocy grzebać w notesie :)
Chłop ze wsi

Dodaj odpowiedź