kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

AS2    199
3 godziny temu, Maksu napisał:

To fabrycznie nowa puma? Jaki diler?

Prawdopodobnie Mitrans Płoskinia. Tutaj dyskusja z przed roku:

Prawda jest taka, że dobry diler i duże zakupy potrafią porządnie zbić cenę. Maluczcy nie mają co liczyć na duże rabaty. Wiem, bo też do nich należę:D.

 

2 godziny temu, petro11 napisał:

Skrzynia ta 19\6 nie CVX. Tak do końca będę wiedział za 2tygodnie. Ale tu kolega pisał 300tys a ty 390!!! rozbieżność duża. Nie wiem czy warto w ogóle dopłacać za te 15KM w 165. Wolę dorzucić po gwarancji trochę więcej kucy. Nie mam pojęcia jak to dilerzy liczą. Za golasa MAXXUM mówił 260 niecałe..... chyba że coś namieszał. Okaże się w praniu. Wiem że po rabacie monitor 7tys, katalogowo 12.

Na to, że katalogowo ten monitor kosztuje 12 tys. to nie patrz. Ten katalog online CNH, na którym działają dilerzy jest totalnie odrealniony. Według niego cena Twojej konfiguracji wynosiła pewnie 500 tys. zł, jak nie więcej. Najważniejsza jest ostateczna cena podana przez handlowca, która w Twoim przypadku jest świetna. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
46 minut temu, AS2 napisał:

Prawdopodobnie Mitrans Płoskinia. Tutaj dyskusja z przed roku:

Prawda jest taka, że dobry diler i duże zakupy potrafią porządnie zbić cenę. Maluczcy nie mają co liczyć na duże rabaty. Wiem, bo też do nich należę:D.

 

Na to, że katalogowo ten monitor kosztuje 12 tys. to nie patrz. Ten katalog online CNH, na którym działają dilerzy jest totalnie odrealniony. Według niego cena Twojej konfiguracji wynosiła pewnie 500 tys. zł, jak nie więcej. Najważniejsza jest ostateczna cena podana przez handlowca, która w Twoim przypadku jest świetna. Gratuluję.

Dokładnie 2tys do 500 brakuje. Katalogowe ceny nic nie mają wspólnego z ceną końcową. Pogratulujesz jak już będzie maszyna zakupiona a to jeszcze potrwa. Zobaczymy czy diler był trzeźwy.... czy bredził. Jeszcze będę chciał właśnie pełną nawigację wraz z odblokowaniem sekcji do sterowania rozsiewaczem i opryskiwaczem + parę drobnych rzeczy typu elektrozawory bo to nie było liczone.

Edytowano przez petro11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz44    7

Ale to tak i z innym sprzętem szwagier chciał kupić agregat talerzowy stal techa wystawił pro formę przed końcem roku  na 10300 nie dawno dzwonił to 13600 chce talerz 510 wał rurowy i tylko 2,5m masakra z tymi cenami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1292
co do tych dilerów nie ma zasady ja już wziąłem za kilka milionów sprzęt i może jest różnica kilku tysięcy na maszynie ale nie kilkudziesięciu , ja co do swojej pumy za 390 wiem że wystawił zbyt wygórowaną cene o bynajmniej 30tys-40tys , ale to była tylko jedna rozmowa, ale jak słysze że jest różnica o 100tyś ponad to już któryś diler robi w bambuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20

Dokładnie  tak jak piszesz  , co więcej bardziej  bym uważał na tego   co proponuje super niską  cenę. 

Case potaniał  troszkę w ostatnich czasach względem  NH  ale nadal jest  droższy.  Jutro rozmawiamy o Pumie  200 i  T7.245  zobaczymy jakie  będą relacje  cenowe.


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case88    1
  • Case maxxm 125 cvx; 3 ZAWORY EHR,Kabina wysoka amortyzowana, Klimatronic,  Oświetlenie 14 świateł led, kola  Przód 540/65R28  tył 650/65R38 ,fotel super deluxe, nowa maska, skorzana kierownica, elektryka podlokietnika i lusterek, ster tuz+wom+ehr na blotniku, sruba hydr,duzy zbiornik paliwa,alternator 150,dwa koguty ,silowniki 90mm, instalacja jedno/dwu obwodowa  cena 280tys netto

 

 

Edytowano przez case88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Miał ktoś do czynienia z Panem Adamem z Piomaru Agro Tech w Nowym Sławacinku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0
16 godzin temu, alvaroalvaro78 napisał:

Monitoruje poślizg i możesz ustawić próg od którego będzie regulować  (podnosić ramiona tylnego tuza) żeby zniwelować poślizg.

To zapytam inaczej, warto dopłacić te pare tysi i wzíąć tą opcję,czy to tylko taki gadżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto orka itp jak jest za duży poślizg kół to ciągnik automatycznie poderwie pług do góry  , poślizg spada i pług automatycznie opada na ustalona wysokość tuza . ogólnie do uprawy gleby . Opryskiwacz rozsiewacz siew nie potrzebne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
10 godzin temu, Baarth napisał:

Dokładnie  tak jak piszesz  , co więcej bardziej  bym uważał na tego   co proponuje super niską  cenę. 

Case potaniał  troszkę w ostatnich czasach względem  NH  ale nadal jest  droższy.  Jutro rozmawiamy o Pumie  200 i  T7.245  zobaczymy jakie  będą relacje  cenowe.

U mnie w okolicy zero Smerfów, a od Casa robi się czerwono. Zaczyna się wszystko zmieniać...... było zielono od John Deera, ale jednak cena..... Daj znać jak to cenowo wychodzi. Sam jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1292
i jak petro11 zoorientowałeś się z tą ceną pumy jaka ostatecznie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20
11 godzin temu, case88 napisał:
  • Case maxxm 125 cvx; 3 ZAWORY EHR,Kabina wysoka amortyzowana, Klimatronic,  Oświetlenie 14 świateł led, kola  Przód 540/65R28  tył 650/65R38 ,fotel super deluxe, nowa maska, skorzana kierownica, elektryka podlokietnika i lusterek, ster tuz+wom+ehr na blotniku, sruba hydr,duzy zbiornik paliwa,alternator 150,dwa koguty ,silowniki 90mm, instalacja jedno/dwu obwodowa  cena 280tys netto

 

 

Siłowniki    zmień  na  100 mm  bo na  90  słabo z podnośnikiem jest  . A tak poza  tym to spoko wyposażenie :)


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0
12 godzin temu, case88 napisał:
  • Case maxxm 125 cvx; 3 ZAWORY EHR,Kabina wysoka amortyzowana, Klimatronic,  Oświetlenie 14 świateł led, kola  Przód 540/65R28  tył 650/65R38 ,fotel super deluxe, nowa maska, skorzana kierownica, elektryka podlokietnika i lusterek, ster tuz+wom+ehr na blotniku, sruba hydr,duzy zbiornik paliwa,alternator 150,dwa koguty ,silowniki 90mm, instalacja jedno/dwu obwodowa  cena 280tys netto

 

 

Monitor też masz w tej cenie?

Jaki dealer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case88    1

bez monitora .to dobra cena??? dealer kisiel

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0

Lepsza niż ta co ja dostałem,ale to i tak za dużo o jakieś 30 tysi najmniej.

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

To są cały czas 4 cylindry za takie pieniądze, dla mnie przegięcie.

Orientujecie się może czy w nowych maxxumach i pumach montują tylko szyby w jednej tafli (szyba przednia)?


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case88    1
42 minuty temu, inoxdeere87 napisał:

Lepsza niż ta co ja dostałem,ale to i tak za dużo o jakieś 30 tysi najmniej.

to jaka cene dostales.?? 30-40tys nizej to wolaja na zwyklej skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Oto styczniowe oferty na ciągniki:

NH T6.125- skrzynia 16 x 16,miękka oś i kabina,przedni tuz fabryka oraz kilka drobnych dodatków - 259 000 netto  -Wialan

Case Maxxum 115 to samo co w NH T 6 125 tylko jest zarządzanie mocą-266 000 netto -Kisel

CASE LUXXUM 110 - miekka oś i kabina,przedni tuz fabryczny -242 000 netto -w podstawie jest oddzielona hydraulika zewnętrzna od skrzyni biegów.- Kisiel

Który z tych ciągników polecacie do maszyn ;pług obrotowy 4 , unia kombi 4.2, tolmet astat 3m, kombinacja siewna( croskil na przedni tuz  agregat bierny z hydropakiem i siewnikiem na tył szerokość 3 m)?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Case Farmall 75A praktycznie na full opcji jedynie za pneumatykę trzeba dopłacić 8 tys. zł wraz z polskim turem Inter Tech - cena 159 000 brutto (cena bez pneumatyki) dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekbz2    9

No nie wiem, Mi u Kisla w Górnie powiedzieli 110-112netto (cena wstepna wiec moze by coś urwał jeszcze) bez tura https://www.olx.pl/oferta/case-farmall-a75-75km-nie-zetor-ursus-deutz-kubota-new-holland-tym-CID757-IDqFrrB.html#c82b823305;promoted   w takiej opcji jak tu tylko z klimą i rewersem elektrohydraulicznym czyli tez prawie full opcja bez pneumatyki. Nie wiem ile za tur trzeba dopłacić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Na tej aukcji co podałeś jest z rewersem mechanicznym. Ta cena, którą podałem to już łączna cena za ciągnik i ładowacz czołowy (bez osprzętu), 159 000 brutto. 

Wyposażenie: skrętne przednie błotniki, obciążniki na tylnych kołach, rewers hydrauliczny, fotel pneumatyczny, klimatyzacja, radio,skrzynia 12x12 40km/h, tylny most bez zwolnic, okno dachowe, haki CBM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
Dnia 29.01.2018 o 20:04, petro11 napisał:

Puma 150 : oś amortyzowana, Opony Michelin 650 tył, 540 przód, Isobus, wyjście power beyond, tuz + 800kg klocek, monitor AFS z okablowaniem pod navi 280tys. netto. Podejrzewam że jak dorzucą jeszcze radar, kierownicę elektryczną, i jakiś pakiet LED to spokojnie za te pieniążki do oddania. Już Johna mi się odechciewa. Rka 145 na takim wypasie ponad 400tys grubo netto.....

Jakie zawory electro czy mechaniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekbz2    9
43 minuty temu, Fugeo napisał:

Na tej aukcji co podałeś jest z rewersem mechanicznym. Ta cena, którą podałem to już łączna cena za ciągnik i ładowacz czołowy (bez osprzętu), 159 000 brutto. 

Wyposażenie: skrętne przednie błotniki, obciążniki na tylnych kołach, rewers hydrauliczny, fotel pneumatyczny, klimatyzacja, radio,skrzynia 12x12 40km/h, tylny most bez zwolnic, okno dachowe, haki CBM

No tak ale przeczytaj ze zrozumieniem moj post jeszcze raz jaką mam cene i z czym :) 

110tyś dostałem z rewersem hudraulicznym i klima i tym samym co Ty tylko obciazniki przod nie tył. Fotel pneumatyczny bez zwolnic skrzynia 12x12 40km/h to juz chyba standart  jest. Więc wychodzi 25tyś więcej za sam tur? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Tur 15 tys netto, ciągnik 115 tys do negocjacji. Diler powiedział, że z tej ceny parę tys da radę utargować.

Czy ktoś słyszał o możliwość zwiększenia okresu gwarancji? Jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



    • Przez Cezar81
      Witam Kolegów
      Chcę kupić nawigację  do prowadzenia ciągnika - sam wyświetlacz z anteną do samodzielnego korygowania toru jazdy ........co polecacie 
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez albertonolan2075
      Pasaporte garantizado las 24 horas, ciudadanía, tarjetas de identificación, licencia de conducir, diplomas, títulos, servicio de certificados disponible. Servicios de visa de turista y negocios disponibles para residentes de todos los estados, todas las nacionalidades en todo el mundo. Somos productores únicos de pasaportes auténticos de alta calidad, pasaportes reales genuinos registrados y no registrados en la base de datos y otros documentos de ciudadanía. Puedo garantizarle una nueva identidad a partir de un nuevo certificado de nacimiento genuino, tarjeta de identificación, licencia de conducir, pasaportes, tarjeta de seguro social con SSN, archivos de crédito y tarjetas de crédito, diplomas escolares, títulos escolares, todo en un nombre completamente nuevo emitido y registrado en el sistema de base de datos del gobierno.
      Póngase en contacto con nosotros directamente: Email-: ((albertonolan2075@gmail.com)/Whatsapp:+(237) 696638710))
      Somos capaces de producir los siguientes artículos;
      PASAPORTE BRITÁNICO REAL.
      PASAPORTE CANADIENSE REAL.
      PASAPORTE FRANCÉS REAL.
      PASAPORTE AMERICANO REAL.
      PASAPORTE RUSO REAL.
      PASAPORTE JAPONÉS REAL.
      PASAPORTE CHINO REAL.
      Y PASAPORTE REAL PARA LOS PAÍSES DE LA UNIÓN EUROPEA.
      LICENCIA DE CONDUCIR REAL, TARJETAS DE IDENTIFICACIÓN, NACIMIENTO
      CERTIFICADOS,DIPLOMÁTICOS,MARRIGE
      CERTIFICADOS Y VISADOS.
      PASAPORTE BRITÁNICO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE CANOSANO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE FRANCÉS REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE AMERICANO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE RUSO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE JAPONÉS REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE CHINO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE REGISTRADO Y NO REGISTRADOPASAPORTE PARA
      LOS PAÍSES DE LA
      UNIÓN EUROPEA.
      Compre pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos),
      Compre pasaportes australianos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes belgas registrados y no registrados,
      Compre pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes canadienses (Canadá) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes finlandeses (Finlandia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes franceses (Francia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes de Israel registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes registrados y no registrados del Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes españoles (España) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes mexicanos (México) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes sudafricanos registrados y no registrados.
      Compre licencias de conducir australianas registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir canadienses registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir francesas (Francia) registradas y no registradas,
      Comprar permisos de conducir holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir registrados y no registrados en el Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes diplomáticos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos),
      Compre pasaportes australianos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes belgas registrados y no registrados,
      Compre pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes canadienses (Canadá) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes finlandeses (Finlandia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes franceses (Francia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes de Israel registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes registrados y no registrados del Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes españoles (España) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes mexicanos (México) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes sudafricanos registrados y no registrados.
      Compre licencias de conducir australianas registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir canadienses registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir francesas (Francia) registradas y no registradas,
      Comprar permisos de conducir holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir registrados y no registrados en el Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes diplomáticos registrados y no registrados,
      Pasaportes de camuflaje registrados y no registrados,
      Duplicados de pasaportes registrados y no registrados,
      Pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos) para la venta,
      Pasaportes australianos registrados y no registrados para la venta,
      Pasaportes belgas registrados y no registrados para la venta,
      Pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados para la venta,
      (albertonolan2075@gmail.com)
      Whatsapp: +(237) 696638710
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj