kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Maksu    7
nie ma finansowania 0%, ale one i tak było maksymalnie do 2 lat. Ja skorzystałem z finansowania ich na 8 lat, raty półroczne, opłata przygotowawcza coś ok 2 tys., całkowity koszt kredytu ok. 30 tys. kwota kapitału 307 tys. plus VAT. Wcześniejsza spłata możliwa za opłatą 1% od kwoty splaty

Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Rok temu przy tych samych warunkach jak wyżej, całkowity koszt kredytu w Claasie wychodził 25 000 zł. Jak jest teraz nie wiem.

14 minut temu, petro11 napisał:

Coś mi się wydaje że John 150M dobrze doposażony wyjdzie nie więcej jak 350tys. A myślałem że Case tańszy sporo. Najgorsze że Case nie ma na ten rok żadnego finansowania...

Agco Finance ma fajne dofinansowanie. Tylko, że z tego co czytałem Twoje wcześniejsze posty to zostawałby Ci tylko Massey Ferguson serii 7700. Fendt za drogi, a Valtra serii T za duża. To znaczy pomimo 3-metrowego rozstawu osi ma skręt nie gorszy niż Puma czy 150M, ale tak jak w twoim przypadku do oprysków to jednak za duży klocek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
10 godzin temu, petro11 napisał:

Coś mi się wydaje że John 150M dobrze doposażony wyjdzie nie więcej jak 350tys. A myślałem że Case tańszy sporo. Najgorsze że Case nie ma na ten rok żadnego finansowania...

Ceny które podałem są wprost z cennika bez żadnych rabatów a Johny bez rabatu około 400 tyś.

Interesuje mnie ile można urwać od cennika w przypadku case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
21 godzin temu, AS2 napisał:

Rok temu przy tych samych warunkach jak wyżej, całkowity koszt kredytu w Claasie wychodził 25 000 zł. Jak jest teraz nie wiem.

Agco Finance ma fajne dofinansowanie. Tylko, że z tego co czytałem Twoje wcześniejsze posty to zostawałby Ci tylko Massey Ferguson serii 7700. Fendt za drogi, a Valtra serii T za duża. To znaczy pomimo 3-metrowego rozstawu osi ma skręt nie gorszy niż Puma czy 150M, ale tak jak w twoim przypadku do oprysków to jednak za duży klocek.

Mam MFa ale małego 5465 120KM i chcę na jego miejsce właśnie coś większego. Grupa AGCO raczej odpada bo nie mam blisko serwisu. Co prawda serwisuję swojego MFa ale dojazd mi liczą 150km w obie strony i wychodzą duże pieniążki. Poza tym u dilerów od Korbanka nie można już dostać nowego a powstałe nowe serwisy to będą raczkować i uczyć się więc nie widze drugiego MFa na podwórku. Myślę poważnie nad nowym John Deerem bo mam już 2 i nowy kombajn od nich. Navi w trakcie zakładania w obu ciągnikach, więc nie wiem czy warto iść w inną markę. Jak nie wytarguje porządnej ceny to w grę wchodzi mały tuning MFa o jakieś 20-30km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0

Case maxxum 115 multicontroller, skrzynia active 24/24 eco, amortyzowana ośka, przedni tuz + zawory międzyosiowe i joyistick, oświetlenie 16 led,3 pary hydrauliki,isobus, monitor, klima auto,opony 600/480 bez wyboru marki.LEPSZY FOTEL.

Cena 302.000 netto...??? chyba troche dużo:@

Edytowano przez inoxdeere87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

MX to chyba we włoszech robione? Coś mi się wydaje że Case słabą będzie miał sprzedaż w tym roku. Finansowania 0% brak i do tego diler mi powiedział że cena Cesa netto to cena New Hollanda brutto.... a to prawie to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Maxxumy są produkowane w Austrii. Farmall zaś we Włoszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71
55 minut temu, petro11 napisał:

MX to chyba we włoszech robione? Coś mi się wydaje że Case słabą będzie miał sprzedaż w tym roku. Finansowania 0% brak i do tego diler mi powiedział że cena Cesa netto to cena New Hollanda brutto.... a to prawie to samo....

Słabą sprzedaż to będą mieli bo za dużą marżę chcą. Liczą się jak za MF a to marki niebo a ziemia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
1 godzinę temu, inoxdeere87 napisał:

Case maxxum 115 multicontroller, skrzynia active 24/24 eco, amortyzowana ośka, przedni tuz + zawory międzyosiowe i joyistick, oświetlenie 16 led,3 pary hydrauliki,isobus, monitor, klima auto,opony 600/480 bez wyboru marki.LEPSZY FOTEL.

Cena 302.000 netto...??? chyba troche dużo:@

Jak wyżej pisałem Maxxum 145 w tej konfiguracji tylko koła 650/540 cena 320 netto i pomiędzy modelami 115,125,135,146 jest 6 tyś a pomiędzy 145 i 150 15 tyś.

Daj cynk jak będziesz mieć lepsze oferty albo coś utargujesz.

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0
8 godzin temu, falcon83p napisał:

Jak wyżej pisałem Maxxum 145 w tej konfiguracji tylko koła 650/540 cena 320 netto i pomiędzy modelami 115,125,135,146 jest 6 tyś a pomiędzy 145 i 150 15 tyś.

Daj cynk jak będziesz mieć lepsze oferty albo coś utargujesz.

A u jakiego dealera masz ta cene? Podobaja mi sie te nowe Case, ale nie za te pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
3 godziny temu, inoxdeere87 napisał:

 

Pytałem u kilku w różnych regionach i wszędzie jest podobnie różnica 5-10 tys.

Jak parę lat temu kupowałem CNH 100-120 KM to zaczynałem gadkę od ceny 230 za 110KM a skończyło się na 180 za 120KM czyli 50 tys w dół a to jest 22 % przy cenie wyjściowej 230 przy cenie 320 te 50 tys to już tylko 16%  więc sądzę że bez problemu a ja więcej niż 260 nie wydam bo nie mam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inoxdeere87    0

Tylko jak ja powiedziałem o takiej cenie to powiedział,że się nawet do niej nie zbliżymy i co najwyżej można z wyposażenia rezygnować,ale wtedy pewnie zostanie golas za 260.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

To pokaż mu środkowy palec i idź do innego to jest aż nie do wiary taka cena za taki traktorek


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Może wyczuł że ci zależy- to normalne u sprzedawcy oni się tego uczą.

Poczekaj aż zaczną wypłacać dotację na jakiś prow to sami Cię znajdą z dobrą ofertą. To normalne że coś ci się podoba i że masz swojego faworyta jak każdy ale spróbuj podejść do tego na zimno i nie przejmuj się tym co teraz mówią dealerzy. Mi też nowy Maxx sie podoba ale jak potrzebujesz info na jego temat to możemy pogadać może wtedy lekko zmienisz zdanie. Napisz na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
6 godzin temu, inoxdeere87 napisał:

Tylko jak ja powiedziałem o takiej cenie to powiedział,że się nawet do niej nie zbliżymy i co najwyżej można z wyposażenia rezygnować,ale wtedy pewnie zostanie golas za 260.

Golas to za ok. 200 bez łaski.

Przykład zakupu z 2016 roku: T6.175. 6cyl, przedni TUZ, amor oś, amor kab, 17x16,tempomat, auto won, 3 prędkości, skrzynia auto, bez elektrozaworów, bez podłokietnika,  480x 600, obciążnik na tuz 1200, dodatkowy komplet kół wąskich. 225 netto.

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
Cześć forumowicze , wczoraj dostałem oferte na case pume 165 cvx z amort. ośki kabiny, z monitorem z 5 paramo elektrozaworów , z przednim tuzem , opony tył 650 r 42 treleborg i przód 54 r 30 i do tego isobus , grzałka bloku , kabina nie w skurzanej tapicerce , i oświetlenie 10 lamp ledowych , delerowi wyszło 670netto katalogowo albo 640netto ale po rabacie 390netto złociszy i nadal myślę że to dużo za dużo , może ktoś się orientuje ile mogą zejść z tej ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.twojeagro.pl/cms/data/modelemaszyn/broszury/89/puma%20125-140-155-165-180-195-210.pdf&ved=2ahUKEwj6nrOagO_YAhUBERQKHVWECLoQFjAGegQICxAB&usg=AOvVaw0UxLubmkMyqOvpRCmOes_K

Ciekawostką. Powyżej link do specyfikacji puma na 2010 rok zwróćcie uwagę jak wyglądała wtedy puma 165: rozstaw osi, dopuszczalna masa całkowita a jak wygląda dzisiaj?  Coś mi się wydaje że producenci próbują nas robić w jajo chwytami markrtingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardra8    3
3 godziny temu, ZELKOW napisał:

Cześć forumowicze , wczoraj dostałem oferte na case pume 165 cvx z amort. ośki kabiny, z monitorem z 5 paramo elektrozaworów , z przednim tuzem , opony tył 650 r 42 treleborg i przód 54 r 30 i do tego isobus , grzałka bloku , kabina nie w skurzanej tapicerce , i oświetlenie 10 lamp ledowych , delerowi wyszło 670netto katalogowo albo 640netto ale po rabacie 390netto złociszy i nadal myślę że to dużo za dużo , może ktoś się orientuje ile mogą zejść z tej ceny ?

Pogadaj o dodatkowym wsparciu i wtedy od katalogowej 45 % rabatu realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277
Dnia 21.01.2018 o 09:04, Fugeo napisał:

Panowie jaki ciągnik z ładowaczem czołowym wraz z osprzętem do 190-195 brutto? Z wyposażenia ciągnika to klima, rewers elektro/hydrauliczny, obciążniki na tylne koła. Ważne jest aby ciągnik miał 2,55 metra wysokości maksymalnie.

Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj