kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

12 godzin temu, petro11 napisał:

Zastanawiam się nad Casem Puma 150 KM ale kusi mnie bardziej większy model 185. Można kręcić go podobno sporo bo to chyba najmniejszy z serii. Mam John Deery ale ceny teraz kosmos, jak za 175M chcą 400netto to niech sobie chcą.... Jak na razie przeglądałem tylko prospekty i Case trochę mnie zaskakuje niską masą. Bo jak mam np. siewnik 6m który waży 2,8t + 1t nasion to mi lekko przód unosi w 6930 to już mała Puma się w ogóle nie nada stąd kusi mnie większa, która też masą szału nie robi. Tylko chcę nim opryski robić i nawozy siać dodstkowo i nie wiem czy gabarytowo większy dużo od 6930. Znacie ceny PUMY185?

Posiadam taką Pume, nie ma większych problemów, trzeba założyć tylko konkretniejszych balast z przodu. Mogę się podzielić opinią na prive sam teraz myśle o zakupie 240CVX czyli drugiej już Pumy, szykuje się powiększenie gospodarstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
Dnia 11.01.2018 o 12:14, GR_Wieckowski napisał:

Posiadam taką Pume, nie ma większych problemów, trzeba założyć tylko konkretniejszych balast z przodu. Mogę się podzielić opinią na prive sam teraz myśle o zakupie 240CVX czyli drugiej już Pumy, szykuje się powiększenie gospodarstwa 

Jednak Puma 185 to za duża trochę seria i idę w kierunku 150,165km. Ma iść do oprysków, wysiew nawozów, wałowanie po siewie, a czasami tylko cięższa robota. Jak się dobrze będzie sprawować to pomyślę też o 240km, ale poczytałem opinie i podobno skrzynia cvx słabo wychodzi na ciężkich pracach bo w porównaniu do zwykłej ciągnik zwalnia, ale wezmę na testy to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Ciekaw jestem czy po wyjściu UK z UE podskoczą ceny maszyn New Holland importowanych z Wielkiej Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

W seriach T6 wzwyż.  W T5 nic mi nie wiadomo a zamawialem  ;) ciekawym sposobem może być zabezpieczenie lakieru foliami samoprzylepnymi stosowanym w samochodach. Coś oklejanie aut firmowych. Niestety nie mam pojęcia o cenie :/


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caryx321    2

Właśnie tak sie zastanawiam bo widziałem na jakiejś zagranicznej stronie T5 w blue power ale pewnie był to jakiś typowy egzemplarz ^_^ W sumie niedługo też będę zamawiał T5 to sie zapytam czy jest taka możliwość  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12
Dnia 14.01.2018 o 00:45, petro11 napisał:

Jednak Puma 185 to za duża trochę seria i idę w kierunku 150,165km. Ma iść do oprysków, wysiew nawozów, wałowanie po siewie, a czasami tylko cięższa robota. Jak się dobrze będzie sprawować to pomyślę też o 240km, ale poczytałem opinie i podobno skrzynia cvx słabo wychodzi na ciężkich pracach bo w porównaniu do zwykłej ciągnik zwalnia, ale wezmę na testy to się okaże.

Na równym idzie ładnie pod góreczki zwalnia zależy jakie massz pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

NH TD.5 85 ogumienie tył 420 /przód 380 , liftomatik , okno dachowe , fotel pasażera , mocniejsza hydraulika , zew. sterowanie tuz , zaczep góra, dół  radio kogut , błotniki. 107000 netto. Jak myslicie dobra cena ? dostawa Kwiecień. NIżej nie chcą zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Mam w zamiarze zamówić nieduży ciągnik 6 celindrowy.

Mam wycena na T7 170 AC

Przedni TUZ WOM

LS

koła 650 r38

Amortyzacja kabiny i osi

3 pary wyjść hydraulicznych

Wyświetlacz na podłokietniku jest chyba w standardzie.

Zależy mi na oddzielnym obiegu hydraulicznym.

Oferte otrzymałemna 340 tys netto, pytałem  o Case Puma cena podobna bez wyświetlacza.

Za podobną cene można kupić JD 6150M tylko ze to bedzie bieda edition to nie bezstopniówka i jeden zbiornik oleju.

Za CNH ktos wie ile trzeba zapłacić realnie, budżet który mam oscyluje w okolicach 300 tys.

 

 


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

T7.170 to stara seria więc cena jest wręcz absurdalna to tylko 125km znamionowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, helus89 napisał:

NH TD.5 85 ogumienie tył 420 /przód 380 , liftomatik , okno dachowe , fotel pasażera , mocniejsza hydraulika , zew. sterowanie tuz , zaczep góra, dół  radio kogut , błotniki. 107000 netto. Jak myslicie dobra cena ? dostawa Kwiecień. NIżej nie chcą zejść.

Sprzęgło suche czy mokre? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardra8    3
1 godzinę temu, Viper napisał:

Mam w zamiarze zamówić nieduży ciągnik 6 celindrowy.

Mam wycena na T7 170 AC

Przedni TUZ WOM

LS

koła 650 r38

Amortyzacja kabiny i osi

3 pary wyjść hydraulicznych

Wyświetlacz na podłokietniku jest chyba w standardzie.

Zależy mi na oddzielnym obiegu hydraulicznym.

Oferte otrzymałemna 340 tys netto, pytałem  o Case Puma cena podobna bez wyświetlacza.

Za podobną cene można kupić JD 6150M tylko ze to bedzie bieda edition to nie bezstopniówka i jeden zbiornik oleju.

Za CNH ktos wie ile trzeba zapłacić realnie, budżet który mam oscyluje w okolicach 300 tys.

 

 

T7.170 AC to stara seria więc w takim wyposażeniu powinien kosztować około 280 netto ale te modele już chyba porejestrowane przez dilerów są o ile jeszcze gdzieś są. T7.175AC w takim wyposażeniu koło 315 netto trzeba dać T7.175PC poniżej ciut poniżej 300 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141
1 godzinę temu, Viper napisał:

Mam w zamiarze zamówić nieduży ciągnik 6 celindrowy.

Mam wycena na T7 170 AC

Przedni TUZ WOM

LS

koła 650 r38

Amortyzacja kabiny i osi

3 pary wyjść hydraulicznych

Wyświetlacz na podłokietniku jest chyba w standardzie.

Zależy mi na oddzielnym obiegu hydraulicznym.

Oferte otrzymałemna 340 tys netto, pytałem  o Case Puma cena podobna bez wyświetlacza.

Za podobną cene można kupić JD 6150M tylko ze to bedzie bieda edition to nie bezstopniówka i jeden zbiornik oleju.

Za CNH ktos wie ile trzeba zapłacić realnie, budżet który mam oscyluje w okolicach 300 tys.

 

 

Ale on nie ma osobnego oleju na hydraulikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
3 godziny temu, tomuss17 napisał:

Na równym idzie ładnie pod góreczki zwalnia zależy jakie massz pola

 

28 minut temu, alvaroalvaro78 napisał:

Ale on nie ma osobnego oleju na hydraulikę...

 

3 godziny temu, tomuss17 napisał:

Na równym idzie ładnie pod góreczki zwalnia zależy jakie massz pola

Jest mieszana ziemia od gliny że piece można lepić po piaski prawie jak na żwirowni. Do tego pełno górek. Tyle że ten Case 150 podczepiony by był do opryskiwacza 5000l i praktycznie 70% to same opryski. Jak będzie wolny to do pługa tylko pójdzie, ewentualnie jakaś uprawa lekka. Obawiałem się że lekki jest Case, ale patrzyłem np. na Johna 155R to waży 7100, Case 6800. Czyli różnica nie wielka. Nie wiem jeszcze jak z długością ciągników. Mam w gosp. 6930 z balastem 1200kg bo ciężki siewnik mam i mi Johna lekko unosi. Czy do Case na TUZ warto tyle wrzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9
13 godzin temu, krystal9 napisał:

Sprzęgło suche czy mokre? 

Suche tzn. rewers mechaniczny. o to pytasz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Bierz klimę bo będziesz żałował. W tak szczelnej kabinie jak sie pozamykasz to jak w saunie a jak pootwierasz okna to z kolei kurzu w opór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

a ile u was liczą sobie za klimę ? no u mnie jest ten temat że mam dość spore rozdrobnienie pol...  wsiadanie wysiadanie z kabiny itd... i troche klima mi się tu mija z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109

Tak Ci się tylko wydaje. Co 5 min na pewno nie będziesz wysiadał, a dopiero z klimą można poczuć jakiś komfort jazdy. Lepiej teraz trochę dołożyć, niż żałować za 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



    • Przez Cezar81
      Witam Kolegów
      Chcę kupić nawigację  do prowadzenia ciągnika - sam wyświetlacz z anteną do samodzielnego korygowania toru jazdy ........co polecacie 
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez albertonolan2075
      Pasaporte garantizado las 24 horas, ciudadanía, tarjetas de identificación, licencia de conducir, diplomas, títulos, servicio de certificados disponible. Servicios de visa de turista y negocios disponibles para residentes de todos los estados, todas las nacionalidades en todo el mundo. Somos productores únicos de pasaportes auténticos de alta calidad, pasaportes reales genuinos registrados y no registrados en la base de datos y otros documentos de ciudadanía. Puedo garantizarle una nueva identidad a partir de un nuevo certificado de nacimiento genuino, tarjeta de identificación, licencia de conducir, pasaportes, tarjeta de seguro social con SSN, archivos de crédito y tarjetas de crédito, diplomas escolares, títulos escolares, todo en un nombre completamente nuevo emitido y registrado en el sistema de base de datos del gobierno.
      Póngase en contacto con nosotros directamente: Email-: ((albertonolan2075@gmail.com)/Whatsapp:+(237) 696638710))
      Somos capaces de producir los siguientes artículos;
      PASAPORTE BRITÁNICO REAL.
      PASAPORTE CANADIENSE REAL.
      PASAPORTE FRANCÉS REAL.
      PASAPORTE AMERICANO REAL.
      PASAPORTE RUSO REAL.
      PASAPORTE JAPONÉS REAL.
      PASAPORTE CHINO REAL.
      Y PASAPORTE REAL PARA LOS PAÍSES DE LA UNIÓN EUROPEA.
      LICENCIA DE CONDUCIR REAL, TARJETAS DE IDENTIFICACIÓN, NACIMIENTO
      CERTIFICADOS,DIPLOMÁTICOS,MARRIGE
      CERTIFICADOS Y VISADOS.
      PASAPORTE BRITÁNICO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE CANOSANO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE FRANCÉS REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE AMERICANO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE RUSO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE JAPONÉS REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE CHINO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE REGISTRADO Y NO REGISTRADOPASAPORTE PARA
      LOS PAÍSES DE LA
      UNIÓN EUROPEA.
      Compre pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos),
      Compre pasaportes australianos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes belgas registrados y no registrados,
      Compre pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes canadienses (Canadá) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes finlandeses (Finlandia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes franceses (Francia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes de Israel registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes registrados y no registrados del Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes españoles (España) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes mexicanos (México) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes sudafricanos registrados y no registrados.
      Compre licencias de conducir australianas registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir canadienses registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir francesas (Francia) registradas y no registradas,
      Comprar permisos de conducir holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir registrados y no registrados en el Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes diplomáticos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos),
      Compre pasaportes australianos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes belgas registrados y no registrados,
      Compre pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes canadienses (Canadá) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes finlandeses (Finlandia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes franceses (Francia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes de Israel registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes registrados y no registrados del Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes españoles (España) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes mexicanos (México) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes sudafricanos registrados y no registrados.
      Compre licencias de conducir australianas registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir canadienses registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir francesas (Francia) registradas y no registradas,
      Comprar permisos de conducir holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir registrados y no registrados en el Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes diplomáticos registrados y no registrados,
      Pasaportes de camuflaje registrados y no registrados,
      Duplicados de pasaportes registrados y no registrados,
      Pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos) para la venta,
      Pasaportes australianos registrados y no registrados para la venta,
      Pasaportes belgas registrados y no registrados para la venta,
      Pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados para la venta,
      (albertonolan2075@gmail.com)
      Whatsapp: +(237) 696638710
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj