Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

941 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Garibaldi

Garibaldi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 10:18

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) w takim razie ile kosztuje nh t6030 ?, bądź podobne ciągniki z tej seri.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Dzisiaj, 19:50
  •  

#62 Share anonymou

anonymou

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 21:21

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Witam,
jestem zainteresowany nowym ciagnikiem marki Steyr z serii Kompakt. Powiedzcie jake sa ich ceny w poszczegolnych mocach

#63 Share marcint6070

marcint6070

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 10:54

NH 7.185 z nastepującym wyposarzeniem: TUZ, amoryzowana oś, skrzynia Auto Command 40km/h, klimatronc, opony 650. Cena 286 tyś netto.

To ja podam mój odpowiednik tej samej mocy:) NH t6070 z wyposażeniem:
-przedni tuz
-amortyzowana oś
-range command 40km/h
-klimatronic
-opony 650
Cena około 285 tyś netto

nie ma już podziału na wersje, teraz jest jedna wersja nh t6 :)

No ale zwykłe t6000 np.delta plus czy coś możesz jeszcze kupic:)I będą jeszcze przez dłuuuuugi czas:)

wie ktoś morze ile kosztuje new holland t6070 power command z podłokietnikiem SideWinder™ II

Ja wiem ile kosztuje t6070 range command około 285 też z side winterem:)
Wiem bo sam takim jeżdze i jest spox

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share mateos355

mateos355

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, komputery, piłka nożna.

Napisany 22 sierpień 2012 - 12:50

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Witajcie!
Interesuja mnie ceny ciagnikow 80-100km.
Steyr 9095Mt - full opcja + tuz i opcja na szerokich kapciach rewers bez sprzegla klima.
Case jxu 95 - full opcja + tuz i opcja na szerokich kapciach rewers bez sprzegla klima.
New holland t5.95 -full opcja + tuz i opcja na szerokich kapciach rewers bez sprzegla klima.

Edytowany przez mateos355, 22 sierpień 2012 - 12:55.

#65 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 sierpień 2012 - 20:28

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) mateos 355. Mogę coś rzec na temat Steyr 9095 właśnie w takiej kompletacji jak piszesz.One są wszystkie w full opcji (po za oponami no i tuzem)Cena 175000 netto. ^^

#66 Share agrofotomm

agrofotomm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 20:06

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Przepraszam za ogólne pytanie, ale co sądzicie o ogłoszeniach używanego sprzętu, które pojawiają się w internecie, na przykład taka giełda maszyn rolniczych ? Warto się czymś takimś interesować czy lepiej samodzielnie szukać maszyny poprzez znajomości, kolegów itp?

#67 Share zetor7441

zetor7441

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 18:46

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Ja za pume 130 ep opony tyl 600 na przod 480 przedni wom tuz amortyzowana kabina skrzynia 19\6 4 wyjscia hydralliki powiedziel mi 260 tys netto dobra cena jak uwazacie

#68 Share Wicherek

Wicherek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisany 25 listopad 2012 - 20:45

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) NH T8.300 -257KM zgodziłem za 449 tys netto

#69 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 17:02

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) ile kosztuje case maxxum 125 multicontroller z przednim TUZ i WOM, amortyzowaną osią, skrzynia 17x16 a ile steyr 6125 lub 6115 z tymi samymi opcjami
Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

#70 Share obeznany

obeznany

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 listopad 2012 - 19:06

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Witam od tego roku nie ma już w produkcji t6000 oraz t5000 tylko t6 i t5 ja za t6.175 skrzynia 16x16 amortyzacja przedni tuz i wom z przodu 2 wyjścia
hydrauliczne za 288 tyś. brutto
Jaka jest cena new hollanda t5.95 z turem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share szczepo14

szczepo14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 30 listopad 2012 - 19:10

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) jaka może być cena steyr 6160 CVT z przenim tzem, lub case puma cvx 160? a może ktoś posiada takie cianiki?

#72 Share xxxkris89xxx

xxxkris89xxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 11 grudzień 2012 - 18:42

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) New holland T5 ceny netto bez targowania się :

T5.95 164 000 zł
T5.105 169 000 zł
T5.115 174 000 zł

ceny agro wrońscy.. ee niby w stardardzie klima jest.

#73 Share rybosom15

rybosom15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 luty 2013 - 00:10

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) witam,
Mam takie pytanie, dlaczego wszystkie cenny są podawane netto?Czy jest jakaś możliwość odliczenia sobie podatku. Jak to wygląda?

#74 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 09 luty 2013 - 20:39

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) jeśli jesteś vatowcem to możesz sobie odliczyć ten właśnie vat i i wtedy będziesz kupował za cenę netto czyli bez podatku vat
Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

#75 Share 010wojtas

010wojtas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 luty 2013 - 22:37

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Witam panowie. Może orientujecie się ile może kosztować nowy Steyr 4110 profi w wersji full?

#76 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 17 luty 2013 - 13:55

Witam panowie. Może orientujecie się ile może kosztować nowy Steyr 4110 profi w wersji full?

Zależy co to jest dla Ciebie wersja full.
Bo opcji do wyboru jest multum. Jakbyś wział np oprócz standardowego wypasu (amortyzacja osi, przedni tuz, skrzynia 17x16 radar itp) takie bajery jak ISOBUS, ten dodatkowy monitorek, ktory pokazuje wszystkie parametry, to myślę, że nawet do 300 netto można dobić z ceną

Niemniej sądze, że za 230-240kpln netto po dobrym targowaniu można miec nieźle wyposażony traktor.

Edytowany przez nunu85, 17 luty 2013 - 13:58.

#77 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 20 luty 2013 - 21:01

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) A ile kosztuje New Holland T4.55 z ładowaczem i przednim TUZ? Prosiłbym odpowiedź na pw

#78 Share bart123i

bart123i

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 12:25

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Obeznany na pewno brutto? bo jesli tak to bardzo tanio

Edytowany przez bart123i, 10 marzec 2013 - 12:29.

#79 Share GOSPODAR

GOSPODAR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 marzec 2013 - 21:11

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) moze ktos wie jaka jest różnica cenowa miedzy skrzydłami Auto Command a Power Command?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1164 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 23:04

moze ktos wie jaka jest różnica cenowa miedzy skrzydłami Auto Command a Power Command?

Skrzyniami chyba;)

PC to skrzynia z 19 biegami zmienianymi pod obciążeniem guziczkiem, bez sprzęgła. Fajna, nie spująca się, nie znam nikogo, kto by na to narzekał.

AC to juz zupłnie inna jazda. Skrzynia bezstopniowa, a więc nie masz biegów. Ustawiasz sobie tylko pokrętłem zadana rędkość, wybierasz suwakami z jakich obrotów silnik może korzystac i nic wiecej Cie nie obchodzi. Pchasz wajche do przodu, to traktor sam sie rozpedza i utrzymuje taka predkosc, zeby silnik jak najmniej palił, cofasz wajche spowrotem, to traktor sam hamuje. Nie używasz hamulca, gazu, sprzegła. Całe sterowanie jedną dźwignią (tą od multikontrolera). Ale coś za coś. Wygoda zdecydowanie wieksza, ale taka skrzynia ma nico mniejsza sprawnosc (napęd nie idzie tylko standardowo przez zębatki, ale też hydraulicznie), wiec to co zyskasz na tym, ze komputer sam dobiera przełozenie i obroty silnika, stracisz na mniejszej sprawnosci układu.

Niemniej i tak fajny wynalazek. Mnie tylko martwi w nim jedno (i dlatego go nie wziąłem w nowo zamówionym traktorze). JAk się coś sypnie, to koszty kosmiczne. Tam jest multum elektroniki, dodatkowy komp od skrzyni a i sama skrzynia skomplikowana. W Polsce jeszcze nikt tego nie umie robić (w przeciwieństwie do klasycznych Power Shiftów).
Nie wiem, moze przesadzam, bo kilka ludzi tu na forum ma taki traktor i wszyscy zadowoleni. NAwet na anglojęzyczych stronach jak przeglądałem też nie trafiłem na negatywnw opinie, także może nie ma się co bać.
Decyzja nalezy do Ciebie.

Dodaj odpowiedź