kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

kostromati    2

Na stronie NH jest że nowy t6 ma DMC 10,5t a nowy Case maxxum i steyr profi ma 9,5t, błąd czy inna budowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

A "stary" T6 ma 9 t w dowodzie.

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Na stronie NH jest że nowy t6 ma DMC 10,5t a nowy Case maxxum i steyr profi ma 9,5t, błąd czy inna budowa?

Też mnie to zastanawia zna ktoś powód tej różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

Nie wiem czy tych dealerów poj*bało czy coś albo sobie jaja z chłopaka robili ... za t5 w full opcji tylko bez gps 240 netto ... przecież za tyle to proponowali mi valtre n104 w średnim wyposazeniu ...


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Witam wiem że może nie do końca na temat ale mam krótkie pytanie.
Czym się różni skrzynia półautomatyczna 6 stopniowa (standard w puma 150 i165) od automatycznej (opcja w puma 150 i 165 a standard a większych pumach). Dodam tylko że nie chodź i bezstopniowe tylko mechaniczną 18/6.

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Nie wiem czy tych dealerów poj*bało czy coś albo sobie jaja z chłopaka robili ... za t5 w full opcji tylko bez gps 240 netto ... przecież za tyle to proponowali mi valtre n104 w średnim wyposazeniu ...

 

To tak przyjechal jednego dnia rzucił cene do oddania za T7.185 z amortyzowana osią, mocniejsza pompą, amortyzowana kabina, klimatronic, przedni tuz odlew skrzynia 19biegowa to wyszlo mu 330netto. za dwa dni dzwoni że odda za 270tys, teraz to ja zadzwoniłem i poiwedziałem mu właśnie to samo co napisałeś, że cos z głową ma nie halo cudowna promocja, teraz to ja wyrypane na niego mam.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Tylko jak jest pompa tłoczkowa to filtr ok. 1k droższy.

 

Nie wiem ile zarabiają dealerzy ale sporo na własnym przypadku NH T6.165 ustalona cena 198k amortyzowana kabina, pompa 113, klimatyzacja, gruby dach, poszerzone błotniki, 3 pary wyjść, zaszła jakaś pomyłka i ciągnik przyszedł inny tzn. dodatkowo TUZ, 1 para wyjść, zarządzanie na uwrociach, zarządzanie obrotami silnika grzałka do oleju oddali za 200k.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

witam forum chciałbym sprawdzić cene dilera na t4.85 skrzynia 12/12 bez ehr mógłby ktoś powiedzieć po ile chodzą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

Ten dealer to chyba Agroskład był ... Od rolmaxu mozna kupić t6 już od 210 netto a t5 170 180 gdzieś tak


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo10    5

Witam. Widzę, że koledzy bardzo dobre ceny dostają na T6. Mi wycenili T6.165 na 230 tys. netto- więc chyba za dużo????

 Skrzynia 16x16 opony szerokości katalogowe, przedni tuz (nieorginalny), 4 pary wyjść hydr., amortyzowana kabina (wysoka), pneumatyka, pompa wzmocniona oraz siłowniki 90mm w skrócie to tyle. Rok produkcji 2016. 

Rozmawiam też z przedstawicielem Case o maxxumie 125 to konfiguracja podobna , dodatkowo ma 17 bieg rocznik 2015 i także chcą 230 tys. z tym, że tutaj może coś utarguję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo10    5

 Przecież napisałem daty produkcji obydwu ciągników. Kolego tractor 560 napisałem Ci wiadomość na priv. Odezwij się do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Tyle ze stary model tez moze byc z 2016 roku... a miedzy nowym a starym w T5 jest 20 tys roznicy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

A jaka jest różnica pomiędzy starym a nowym  poza tymi 20k?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

Gabarztz troszke EC w standardzie mocniejszy podnośnik te siłowniki masywniejsze mają być te duperele typu LED w swiatłach ...no zamiast DPF ma być DOC i SCR czyli Ad Blue ten caly system i suma sumarum wyjdzie ci te 20 k róznicy ... ale moim zdaniem już przesadzają ... za mała pojemnosc skokowa silnika jest ...


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

falcon83p chyba chodzi ci o skrzynię semi powershift i full powershift. nie wiem jak to dobrze wytłumaczyć ale w semi czuć te momenty zmieniania zakesow. są niby wszystkie biegi pod obciążeniem ale bardziej czuć te zakresy niż zwykły polbieg. jezeli coś na krecilem to proszę innych o sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Nowa T5 nieco większa jest gabarytowo

 

Tzn. inne odlewy konstrukcyjne czy większe plastiki ?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c405    0

Panowie, a zna ktoś aktualną cenę New Hollanda T4.75 Powerstar, z pneumatyka i 2 pary wyjść hydraulicznych?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil902    0

Za ile teraz mozna kupic t6120 z dobrym wyposażeniem? Jaka jest roznica miedzy t6120 a tym nowym t6125?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj