kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

czaczi87    0

dziś tak przejazdem zajrzałem do "daneks" o. Wysokie Mazowieckie- case maxxum 110 (szerokie kapcie, klima, tuz) cena wyjściowa 295 brutto

 

Jak Ci z takimi cenami na dzień dobry wychodzą w wersji na powershift to ja na dzień dobry bym powiedział "żegnam" ;)

 

Ogólnie nie ma co się spieszyć z zakupem ciągnika. Wiem, że jest to strasznie męczące, ale my z ojcem przez ponad 2 miesiące przygotowywaliśmy się do kupna nowego sprzętu. Od października do grudnia lataliśmy do prawie każdego dilera w warmińsko-mazurskim. Przejeździliśmy ponad 1000km, zdobyliśmy górę katalogów, obejrzeliśmy tonę filmów na youtubie, przeczytaliśmy opinie w necie i dopiero podjęliśmy decyzję. Ostatecznie stanęło na Case Maxxum CVX 110 amortyzowana oś, bez tuza, opony 540/600 za 216 tyś netto. Swoją drogą zapłacone na początku stycznia, a ciągnik jeszcze nie stoi u mnie na placu (montowany jest na nim ładowacz).

 

Zajmie to mnóstwo czasu (ten niestety już się zaczyna kończyć pod koniec lutego), ale warto się pokręcić. Człowiek nie dość, że się sporo nauczy o dostępnych rozwiązaniach to jeszcze zapłaci o parędziesiąt tysięcy mniej niż jakby poleciał do pierwszej lepszej oferty. Jeśli człowiek sam ma tym jeździć przez lata to warto się pomęczyć przed zakupem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Czy ktoś zna aktualne ceny nh t6.140 na skrzyni auto command i tegoroczna cenę maxxum 110cvx?
Widziałem wpis kolegi wyżej o maxxum 110cvx za 216 tys ale to jest cena nieprawdę super i chyba ciezko będzie ją niestety osiągnąć.
Dostałem ofertę na nh t6.140 w auto command i się aż przestraszyłem przedni tuż miękka os kabiną wyświetlacz 10 cali 4 wyjścia hydrauliczne i opony 600 z tyłu. 284 tys netto wyjsciowo jak dla mnie cena bardzo naciagnieta w gore jak dla mnie a pisałem do dilera case też w sprawie cvx maxxum ale odpowiedzi jeszcze nie mam.

Edytowano przez pablo21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Kupiliśmy Maxxuma 110 w skrzyni 16x16, kapcie 540/440, 3 wyjścia, amor kabina, obciążniki, przyłącza do podgrzewania płynu i oleju  - ogólnie rzecz ujmując w podstawie za 185 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

kurcze cena super w podobnej cenie katalogowo wychodzi forterra hsx 110 gdzie za każdy duperel trzeba dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Kupiliśmy Maxxuma 110 w skrzyni 16x16, kapcie 540/440, 3 wyjścia, amor kabina, obciążniki, przyłącza do podgrzewania płynu i oleju  - ogólnie rzecz ujmując w podstawie za 185 tys.

 

To dobra cena... porównując do T5.95 Electro Command w grupie 500 którego wycenionego mam na 189netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosa29    2

wie ktoś ile kosztuje nh t6.140 lub t6.120 i jeśli wiecie cdenę kombajnu nh tc5.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Mi t6.140 na skrzyni 16x16 miękka kabina oska najmocniejszy podnosnik opony 480 i 600 wycenil dilera na 248 tys zł netto ale ja uważam że to dużo za dużo tyle za auto command albo case 110cvx po targowaniu byłbym w stanie dać ale nie za zwykłą skrzynie I uważam że jest możliwość tyle zapłacić za bezstopniowke albo nawet mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

kurcze cena super w podobnej cenie katalogowo wychodzi forterra hsx 110 gdzie za każdy duperel trzeba dopłacić

To samo powiedziałem tylko ze maxxum ciągnie 5 korpusów w zagonowym na 40 cm a frotka 140 ma z nim problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Kupiliśmy Maxxuma 110 w skrzyni 16x16, kapcie 540/440, 3 wyjścia, amor kabina, obciążniki, przyłącza do podgrzewania płynu i oleju  - ogólnie rzecz ujmując w podstawie za 185 tys.

 

maxxum 110 w podstawie za 185 netto>

A za twojego ile dałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja1    0

Witam. Dostałem ofertę na Maxxuma 110 CVX z miekkim przodkiem, przednim tuzem, szerokie opony, itp. dość bogata wersja za 260 netto, jaka jest realna cena za którą mozna go wyszarpać bo wczesniejsza odpowiedz kolegi który nabył taki model za 218 netto wydaje mi sie mało realna, czy moga aż tyle zejść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

No właśnie 185, ten opisany to mój i to jest praktycznie podstawowe wyposażenie.

To Tanio :o

Tanio oczywiście w " " bo tyle kasy na ziemi nie leży :D

Ale do porównania ValtraA93 w H3 bez bajerów 180 netto ale z turem.

U Jakiego Delera kupiłeś i jakie woj >?

Aa no i rocznik jaki ? 2014?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Rocznik 2014, kupiony we wrześniu 2014, dołożyli parę gadżetów w cenie (radio, dodatkowe oświetlenie, gwarancję na 3 lata, różne rozm. kul cmb, itp

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

to ładnie :)

Tylko tam wuja by miał z 400km,,, ale dzięki za info :D

Masz może gg bo mam do cb pytanko bo może wuja takiego kupi i kazał mi się trochę dowiedzieć co i jak :D

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaczi87    0

Witam. Dostałem ofertę na Maxxuma 110 CVX z miekkim przodkiem, przednim tuzem, szerokie opony, itp. dość bogata wersja za 260 netto, jaka jest realna cena za którą mozna go wyszarpać bo wczesniejsza odpowiedz kolegi który nabył taki model za 218 netto wydaje mi sie mało realna, czy moga aż tyle zejść??

 

U mnie taka cena wynikała pewnie z faktu, że ten ciągnik mimo iż nie ma przepracowanych motogodzin jest już rocznikowo stary (z fabryki wyjechał w marcu 2014), czyli na dziś ma już dokładnie rok. Co ciekawe gdyby był w Polsce Maxxum CVX 110 w wersji bez amortyzowanego przodu to diler sprzedałby mi go za jakieś 205-207 tyś. netto. No, ale takiego nie było więc to czyste fantazje ;) Jeżeli natomiast Twój ciągnik ma wyjechać prosto z fabryki to musi znacznie więcej kosztować. Z drugiej strony 260k netto to według mnie chyba trochę za drogo. W ogóle przez te wszystkie Adblue i inne syfy ceny sporo się podniosły. W roku 2010 kupiliśmy Case CVX 140 (jeszcze wtedy Puma nie miała bezstopniówki) - 6 garów, CVX, gabaryt Pumy, z tuzem, bez amortyzowanego przodu za 295 tyś. brutto czyli 240 tyś. netto. Teraz tyle chcą za mniejszego Maxxuma.

 

Jeżeli Ci się zbyt ostro nie spieszy to na jesieni 2015 ma wyjść zupełnie nowy Maxxum z kilkoma usprawnieniami typu światła LED, lepsza skrętność, nowy "dramatyczny" wygląd (co za marketingowe bzdury) i poprawioną amortyzację przodu. Ma też wbudowane wady, bo ten mój stary Maxxum CVX spełnia standard Tier 4a (tylko SCR- czyli Adblue), nowy natomiast to już Tier 4b/final czyli SCR + katalizator DOC + jakiś Clean-up Catalyst (nie wiem co to za cholerstwo).

 

http://www.caseih.com/en_us/PressRoom/News/Pages/2015-2-4_Case_IH_Introduces_Maxxum%C2%AE_Tractor_with_Aggressive_New_Look.aspx

 

Na tej stronie Case'a można sobie porównać różne traktory i już się znalazła pełna specyfikacja nowego Maxxuma 115 Multicontroller 4B (2015)

 

http://www.caseih.com/en_us/Pages/compare_specs_results.aspx?idProduct=44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja1    0

niestety musze do czerwca kupic bo mi dotacja przepadnie zobaczymy ile da rade zejsc powiedzialem ze dam 230netto i zakonczylem rozmowe poczekamy na odpowiedz jeszcze mam troche czasu na droczenie sie, co do tego nowego wygladu to zdecydowanie podoba mi sie bardziej stara wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

to ładnie :)

Tylko tam wuja by miał z 400km,,, ale dzięki za info :D

Masz może gg bo mam do cb pytanko bo może wuja takiego kupi i kazał mi się trochę dowiedzieć co i jak :D

 

Wybacz ale jak czytam że, czyjś "wuja" albo inny "brat stryjeczny-mojego kolegi" to mam wrażenie że bawię się w głuchy telefon.

Sprecyzuj co chcesz wiedzieć, napisz na PW a ja odpowiem jak będę umiał.

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Wiesz, pisze za prośbą wuja bo mam się trochę podowiadywać o tej sprawie bo kupuje nowy ciągnik :)

Każda informacja dot ciągnika wędruje od razu do niego bo jestem tam codziennie więc twoje wypowiedzi nie są na marne i bardzo ci dzięki :)

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń, 7 dni odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Zna ktoś  aktualne ceny modeli T6.165 lub T6.155, T6.120 oraz T5.105? W skrzyniach EC rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody456    2

Ktoś się orientuje czy maxxumy, skrzynia dowolna, mają oddzielny olej do skrzyni i hydrauliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj