Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

935 odpowiedzi na ten temat

#321 Share inwi

inwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze, komputery

Napisany 10 wrzesień 2014 - 20:50

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Na masę spójrz jakby tona różnicy czyli chyba jednak nie takie same

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Dzisiaj, 14:39
  •  

#322 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1614 postów

Napisany 10 wrzesień 2014 - 21:38

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Silnik ten sam, podnośnik mocniejszy + zapewne coś jeszcze co nie zmienia faktu że 70 tys. Roznicy to sporo na cenie netto chyba że jeszcze coś tam rzucili

#323 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 10 wrzesień 2014 - 22:09

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) Zupełnie inne ciągniki. Tzw mała siódemka jest do t6 zbliżona i nie wiele droższa. Duża siódemka ma większy rozstaw, inne osie, zupełnie inny ciągnik. W poprzednim modelu mała siódemka miała oznaczenie 60.. w specyfikacji RC, PC a teraz podpieli pod serie t7.

#324 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1614 postów

Napisany 10 wrzesień 2014 - 22:15

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) No i wszystko jasne, czyli powinna być w seri t6, jeśli tak to dopłata takiej sumy jest w miarę logiczna

#325 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 547 postów

Napisany 24 październik 2014 - 22:13

Panowie jakiej ceny można się spodziewać na NH t5.95 EC z 3 parami hydrauliki i miękką ośką (o ile dostępna) ?

#326 Share STIG0013

STIG0013

Studenciak :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1083 postów

Napisany 29 październik 2014 - 18:16

Jakie mogą być ceny case maxxum 110 i 115 w standardzie ?

Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój wpis, to wciśnij ,,FAJNE" 

#327 Share tomuss17

tomuss17

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 29 październik 2014 - 18:57

Panowie jakiej ceny można się spodziewać na NH t5.95 EC z 3 parami hydrauliki i miękką ośką (o ile dostępna) ?

175 netto bez targowania ośka niedostępna w t5

#328 Share inwi

inwi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze, komputery

Napisany 29 październik 2014 - 20:40

Maxxum 115 powinien kosztować około 220 netto z amortyzowaną kabiną skrzynią 16x16 i hydrauliką 113l/min opcja wyposażenia 400 o nią pytaj dilera. Staraj się zejść poniżej tej ceny. to cena za zwykły max bez muticontrolera. Radzę też sprawdzić Styer to te same ciągniki robione w jednej fabryce więc można straszyć dilerów sobą na wzajem. Tu masz link do odpowiednika maxxum 125. http://otomoto.pl/st...dt-A441111.html tylko ten nie ma amortyzacji kabiny chyba.

Edytowany przez inwi, 29 październik 2014 - 20:41.

#329 Share Maniek2707

Maniek2707

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 21:46

Za maxxuma 115 Multicontroller przedni tuz, amortyzowana kabina, siłowniki 900, dodatkowe halogeny, pełne błotniki, skrzynia 17x16, opony 600x480 daliśmy 230 tysięcy netto

#330 Share krzysztoff

krzysztoff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 15 listopad 2014 - 20:15

a gdzie kolego kupowałeś tego maxxuma 115, bo właśnie takiego delaer wycenił mi na 260 tys...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share Denzel16

Denzel16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 03:04

Puma 145 skrzynia 18x6  pełna amortyzacja, 4 pary zaworów mechanicznych, pełne oświetlenie, przedni tuz, opony 480/600 cena 259 netto cena dobra czy coś do urwania ?

#332 Share Lukas1337

Lukas1337

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 13:16

Puma 145 skrzynia 18x6  pełna amortyzacja, 4 pary zaworów mechanicznych, pełne oświetlenie, przedni tuz, opony 480/600 cena 259 netto cena dobra czy coś do urwania ?

Ja mam juz zamówionego takiego samego i kila takich tam pierdoł za 263 netto. Więc myślę że cena jest ok. U mnie powiedział że z ceny już nie spuści

#333 Share Denzel16

Denzel16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 17 listopad 2014 - 19:54

A jakich to kilka pierdoł można domówić ?Może o jakiejś przydatnej rzeczy nie wiem. Ja myślę o Elektrozaworze aby wykorzystać przycisk w multikontrolerze.  (+1000netto)

#334 Share Maniek2707

Maniek2707

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 16:32

W multicontrollerze masz standardowo elektrozawory wiec nie trzeba dopłacać tylko dealer w balona cie robi żeby kase wyciągnąć

#335 Share Lukas1337

Lukas1337

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 18:07

W standardzie nie ma elektrozaworów w multicontrolerze. Ja wybrałem zwykłe ze względu na ewentualne koszty związane z naprawą. Dodatkowe pierdoły to takie jak przedni tuz, wom, radio cd, jakieś rózne rodzaje kulek, 2 śruby centralne, 1 przegląd opłata jedynie za robocizne i dojazd, coś tam jkeszcze ale nie mam ze sobą umowy i nie pamiętam dokładnie.

#336 Share krzysztoff

krzysztoff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 21:07

Za maxxuma 115 Multicontroller przedni tuz, amortyzowana kabina, siłowniki 900, dodatkowe halogeny, pełne błotniki, skrzynia 17x16, opony 600x480 daliśmy 230 tysięcy netto

podaj kolego dealera, bo chcę coś takiego kupić 

#337 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 21:35

W standardzie nie ma elektrozaworów w multicontrolerze. Ja wybrałem zwykłe ze względu na ewentualne koszty związane z naprawą. Dodatkowe pierdoły to takie jak przedni tuz, wom, radio cd, jakieś rózne rodzaje kulek, 2 śruby centralne, 1 przegląd opłata jedynie za robocizne i dojazd, coś tam jkeszcze ale nie mam ze sobą umowy i nie pamiętam dokładnie.

owszem są elektrozawory w standardzie w maxxumie multicontroler, a dokładnie jest ich 3 pary standardowo, standardowo są też 2 albo 3 rodzaje kul na tył, i jak masz przedni tuz to 1 albo 2 pary na przód, łącznik w takim przypadku też jest standardowo na przód i tył ( chyba że zamawiamy hydrauliczne cięgno gorne) co do radja to jak dealer kazal za cos takiego dopłacać przy zakupie takiego ciągnika to pozostawie bez komentarza ( chyba że chciałeś jakieś specjalne radio, według własnych upodobań)

#338 Share Maniek2707

Maniek2707

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 22:01

Są elektrozawory bo ja za takie pierdoły nie płaciłem, dwie śruby, różne kule i radio też jest w standardzie, przeszklony szyber tez mam za darmo tylko musiałem powiedzieć dealerowi ze taki chcę. więc to dealer naciągną cię na kasę i tyle. Nie po to płacisz 20 tysięcy za MC, żeby potem jeszcze dopłacać za coś co ci się należy. Krzysztoff a z jakiego województwa jesteś bo teraz case ma rejonizację i nie ma możliwości żeby ci sprzedali jęsli to nie ich rejon?

Do maxxuma polecam jeszcze zamówić pełne błotniki z tyłu, niby wydatek jakieś 1700 ale maszyna prezentuje się o niebo lepiej.

#339 Share krzysztoff

krzysztoff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 18 listopad 2014 - 22:32

z Wielkiej Polski ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share Denzel16

Denzel16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 19 listopad 2014 - 11:59

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland) W pumie standardowo jest multikontroler a hydraulika jest do wyboru mechaniczna bądź na elektrozaworach. A nie dopłacales za elektrozawory bo być może dealer akurat zaoferował Tobie sztukę z placu, która z fabryki wyszła z elektrozaworami

Dodaj odpowiedź