kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

sumek666    5084

W Case można  kupić te pakiety brązowy srebrny i zloty. Weź zapytaj dilera


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81
5 godzin temu, tomek15h napisał:

Oto styczniowe oferty na ciągniki:

NH T6.125- skrzynia 16 x 16,miękka oś i kabina,przedni tuz fabryka oraz kilka drobnych dodatków - 259 000 netto  -Wialan

Case Maxxum 115 to samo co w NH T 6 125 tylko jest zarządzanie mocą-266 000 netto -Kisel

CASE LUXXUM 110 - miekka oś i kabina,przedni tuz fabryczny -242 000 netto -w podstawie jest oddzielona hydraulika zewnętrzna od skrzyni biegów.- Kisiel

Który z tych ciągników polecacie do maszyn ;pług obrotowy 4 , unia kombi 4.2, tolmet astat 3m, kombinacja siewna( croskil na przedni tuz  agregat bierny z hydropakiem i siewnikiem na tył szerokość 3 m)?

 

Maxxum 115 to odpowiednik NH T6.145.  Z NH jeszcze powinieneś sporo ugrać. Ja zamawiałem w grudniu to za T6.155 , fakt że bez Tuza , ale 17x16 z automatyką, 12 led, obciążniki , opony 600 tył 540 przód , dałem nie całe 262, a jest o dwa modele większy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281
24 minuty temu, Mario81 napisał:

ile cylindrów maja te nowe case 75A?

3 cylindry, pojemność 2,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    119

to czym wersja A teraz różni sie od C jak nie ma zwolnic i ma rewers hydrauliczny? C mozna miec w 4 cyl np 75km? jaka jest róznica w podobnym wyposazeniu miedzy A a C?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekbz2    9

@Fugeo jesli jeszcze do negocjacji to w sumie dobra cena za sam ciągnik bez tur. 

Nie wiem czy są produkowane Farmalle C jeszcze, ale wydaje mi sie ze nie spelniaja obecnych norm spalin. Obecny A od poprzedniej C rózni sie tylko właśnie tymi cylindrami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
4 godziny temu, falcon83p napisał:

Jakie zawory electro czy mechaniczne?

Mechaniczne jak dobrze pamiętam bo temat został przeoczony, ale oczywiście będę brał elektrohydrauliczne.

Jeśli dogadam się z Pumą to będę sprzedawał MFa 5465 120KM jakby ktoś był zainteresowany. 2005, 6000mth stan bardzo dobry, oryginalne opony, tył ponad 70%, rewers hydrauliczny. Przez dwa pierwsze lata chodził w pługu a potem to już tylko opryski robione i jedna przyczepa ciągana w żniwa. Tylko ja nim robiłem i nikt inny. Ciągnik na prawdę ładny, cięgna z tyłu nawet dobrze nie wytarte bo od 10lat nie używane. Serwisy główne ze skrzynią robione tylko i wyłącznie przez serwis, a olej w silniku co roku wymieniam sam. Wszystko oczywiście sprawne, żadnych napraw poza regeneracją pompy jak ciągnik miał 3 lub 4 lata, ale oczywiście fakturę mam bo robił mi to serwis. Do tego wymiana czujnika położenia sprzęgła i to tyle. Żadnych awarii. Proponuję 125tys na umowę kupna sprzedaży. Oczywiście kupiłem nowego od Korbanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case88    1
17 godzin temu, tomek15h napisał:

Oto styczniowe oferty na ciągniki:

NH T6.125- skrzynia 16 x 16,miękka oś i kabina,przedni tuz fabryka oraz kilka drobnych dodatków - 259 000 netto  -Wialan

Case Maxxum 115 to samo co w NH T 6 125 tylko jest zarządzanie mocą-266 000 netto -Kisel

CASE LUXXUM 110 - miekka oś i kabina,przedni tuz fabryczny -242 000 netto -w podstawie jest oddzielona hydraulika zewnętrzna od skrzyni biegów.- Kisiel

Który z tych ciągników polecacie do maszyn ;pług obrotowy 4 , unia kombi 4.2, tolmet astat 3m, kombinacja siewna( croskil na przedni tuz  agregat bierny z hydropakiem i siewnikiem na tył szerokość 3 m)?

 

kolego jakie wyposazenie tego maxxuma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Ktoś ma Pumę 150? Jak jest z mocą w ciągniku? Znalazłem test ciągników z 2016roku chyba z lutego i wg pomiarów DLG Case 175CVX ma znamionowe na wałku tylko 142KM??? Prawie najbardziej zaniżona moc ze wszystkich prócz NH chyba.... Ciekawe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20
Napisano (edytowany)
6 minut temu, petro11 napisał:

Ktoś ma Pumę 150? Jak jest z mocą w ciągniku? Znalazłem test ciągników z 2016roku chyba z lutego i wg pomiarów DLG Case 175CVX ma znamionowe na wałku tylko 142KM??? Prawie najbardziej zaniżona moc ze wszystkich prócz NH chyba.... Ciekawe......

Każda  bez stopniówka  ma   straty na poziomie  25 do 35  koni na obsługę   skrzyni. Być może  z tego to wynika.  U nas  w gospodarstwie    2 hamowane  ciągniki na  wałku  (NH) pokazały moc  znamionową  zgodną z  deklarowaną.

Edytowano przez Baarth

New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

JAk wygladaja teraz ceny ciagników z wyposarzeniem; hydrauliczny rewers, wzmocniona pompa i podnosnik, klima

NH td5 85

Nh t5 85

case farmal 85c

steyr kompakt 4085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Top Agrar numer styczeń i luty. T5.85 150 tyś Case trochę droższy 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matas22    0

Koledzy jaka cena za nh t5.105? Pytam bo myślałem o proximie hs ale wyszła 190 tys. i znajomy poleca mi t5  że dużo lepszy ciągnik. Ma pracować z turem i jako główny co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Nie wiem czy T5.105 można kupić, ale T5.100 nowy model, z miękką osią to koszt około 200-205 tys netto wyjściowo, a ładowacz do tego a długim wysięgnikiem, stoll , i joystick elektryczny to około 35 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
4 godziny temu, Bartek72511 napisał:

Nie wiem czy T5.105 można kupić, ale T5.100 nowy model, z miękką osią to koszt około 200-205 tys netto wyjściowo, a ładowacz do tego a długim wysięgnikiem, stoll , i joystick elektryczny to około 35 tys.

Robiłeś wycenę T5.100?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur666    21

Czy to mozliwe zeby case maxxum 125 multicontlorel przedni tuz miekka os a i silnik 6cyl w nowej masce  296 tys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boskipl    2

125 w nowej masce i 6cyl ? przecież w nowej masce to już tylko 4cyl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirk41    63
co sądzicie o tym? case maxxum 115 ogólnie w standardzie ale zestaw świateł LED, obciążniki na przód te większe, skrzynia 17x16, nowa maska, rocznik 2018, instalacja pneumatyczna jedno i dwu obwodowa, automatyczny zaczep, bez multicontrolera, bez tuza przedniego, oś sztywna, cena 225 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj