kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Gość   
Gość
3 godziny temu, helus89 napisał:

Suche tzn. rewers mechaniczny. o to pytasz ? 

Tak o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, helus89 napisał:

 

rewers mechaniczny. 

Jeśli do ładowacza to bierz rewers hydrauliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, helus89 napisał:

bez ładowacza. A powie ktoś ile liczą u was za klime ? 

Ja bym na twoim miejscu brał rewers hydrauliczny. Podobno nie psuje się tak szybko jak mechaniczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Klima to podstawa, od wiosny do późnej jesieni jej nie wyłączysz. A dzwi nie otworzysz w czasie jazdy bo po czasie odpadną, a po drugi wszędzie kurz.

Jak byś nie kupił klimy to zrobisz życiowy błąd.

Sprzęgło mokre i zaczep transportowy automat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Bez klimy już nikt od Ciebie później tego traktora nie kupi, bez klimy muszą być niemal stale otwarte szyby bo się stopić można- te kabiny są szczelnie zamknięte- nie jak w Zetorach :D. Jak będą otwarte szyby to będzie pełno kurzu. O ile w mechanicznym traktorze to jeszcze nic takiego (poza ciągłym syfem w kabinie) to w przypadku dużej ilości elektrycznych przełączników nie wróży nic dobrego. Dalej idąc oddychasz czystym powietrzem a nie kurzem. A na sam koniec mamy XXI wiek, no bez jaj :D

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicher821    40

Chyba Klima kosztuje od 3 do 4 tyś . Ja jak zamawiałem to mi powiedział że bez klimy mi nie sprzeda, bo do końca życia będę go przeklinał.

T5.85 DC  Skrzynaia 24X24 z jenym, półbiegiem, rewers elektrohydrauliczny, 3 prędkości WOM, 3 hydrauliki, pneumatyka na przyczepy, siedzenie pneumatyczne, koła 480 i 380 Klima, elektrohydrauliczne załączenie blokady i napędy, nowy interfejs z licznikiem ha i spalania za 148 netto + tur za 22 z osprzętem 

(co o tym sądzicie ?)

Panowie jak to u was wygląda/ło najpierw przelew potem traktor czy najpierw traktor potem przelew ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caryx321    2

Potwierdzam kolegów wyżej jezdziłem kiedyś z kolegą w case paro letnim i miał popsutą klimę po 10min wysiadłem bo nie szło tam funkcjonować jak w piekarniku normalnie więc kolego najgłupszą decyzją by było brać bez klimy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116
29 minut temu, Wicher821 napisał:

Panowie jak to u was wygląda/ło najpierw przelew potem traktor czy najpierw traktor potem przelew ?

Przelew i dopiero ciągnik.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Byłem w CASE dzisiaj i za tydzień będę miał wycenioną Pumę 150. Ta 140KM najmniejsza kosztuje około 260netto golas. Jednak jadę do Johna niech mi robią ofertę na 155M bo Case strasznie drogi i wyjdzie mi cena jak John. Mało tego to Case nie ma w tym roku żadnego finansowania typu 0% przez 3lata np. W Johnie jest. Także spłata bez odsetek. A już myślałem że Case sporo tańszy, ale zobaczymy. Za tydzień będą oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Takie pytanko. Case puma 150 multi według wybranej specyfikacji dość bogatej cena wg cennika bez rabatów 340 netto ile % z tego można urwać?

Dla porównania Maxxum 145 na nowej skrzyni ActiDrive8 w takiej konfiguracji 320 netto.

Ja sądzę  że 25% jest do ugrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7
36 minut temu, falcon83p napisał:

Takie pytanko. Case puma 150 multi według wybranej specyfikacji dość bogatej cena wg cennika bez rabatów 340 netto ile % z tego można urwać?

Dla porównania Maxxum 145 na nowej skrzyni ActiDrive8 w takiej konfiguracji 320 netto.

Ja sądzę  że 25% jest do ugrania.

A jakie masz dokładnie te wyposażenie? Ja wytargowałem Pumę 150 multi za 300 netto. Wyposażenie to: skrzynia full powershift 18x6, przedni tuz, amortyzacja osi, wzmocnienie tylnego tuza, opony michellin 540 i 650, radar, 3 elektrozawory + wolny spływ, lusterka podgrzewane, elektryczne, pneumatyka.

Jak myślicie, dobra cena?


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

300 to nie 340 ale myślę że nożna niżej.

Konfiguracja puma 150 lub 165 (obie w tej samej cenie 340 tyś.)

Skrzynia Fullpower 19/6, 50 km

TUZ przedni

4 pary hydrauliki na tył + 1x międzyosiowwa do przedniego tuza

Amor kabiny i osi

Klima automatyczna 

ISOBUS kat 2

Monitor kolor przy podłokietniku przygotowanie pod AFS

Koła 540x650 przypadkowej marki

Oświetlenie Led x 14

Podgrzewacz zimowy silnika

Odciągi automatyczne tuz

Radar

Lusterka dwudzielnej, el ster., podgrzewane 

Konfiguracja Maxxum  145 za 320 netto:

Skrzynia dwusprzęgłowa ActiDrive8  25x25, 40km, eko,

Kick Down- redukcja pedałem gazu

Auto stop - zatrzymanie hamulcem bez użycia  sprzęgła,

Zmienne przełożenie układu kierowniczego

Reszta tak samo jak Puma powyżej.

Poszukam chyba jakiegoś demo bo są 30 % tańsze.

Edytowano przez falcon83p
Literówka poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20
6 godzin temu, falcon83p napisał:

4 pary hydrauliki na tył + 1x międzyosiowwa do przedniego tuza

W przypadku takiego konfigu z  tyłu masz  dostępne  3 pary bo jedna jest wykorzystywana do przedniego  tuza.

Jeśli nie  musi być to koniecznie  Case  to  popytaj  jeszcze o  NH nową  serie  T7. 165 S    za  ciągnik  spoko  wyposażony wołają w granicach 280 tyś netto .  150 Koni , skrzynia   RC 19 x  6 , 4 pary wyjść  hydraulicznych  bez  EHR ,  przedni  tuz, wzmocnony podnośnik , miękka oś  itp


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Panowie jaki ciągnik z ładowaczem czołowym wraz z osprzętem do 190-195 brutto? Z wyposażenia ciągnika to klima, rewers elektro/hydrauliczny, obciążniki na tylne koła. Ważne jest aby ciągnik miał 2,55 metra wysokości maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Wyceniał ktoś może NH T5.100 ? z wyposażenia ładowacz z dżojstikiem elektronicznym, miękka oś, 17 bieg . 220 netto starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
10 godzin temu, Baarth napisał:

W przypadku takiego konfigu z  tyłu masz  dostępne  3 pary bo jedna jest wykorzystywana do przedniego  tuza.

Jeśli nie  musi być to koniecznie  Case  to  popytaj  jeszcze o  NH nową  serie  T7. 165 S    za  ciągnik  spoko  wyposażony wołają w granicach 280 tyś netto .  150 Koni , skrzynia   RC 19 x  6 , 4 pary wyjść  hydraulicznych  bez  EHR ,  przedni  tuz, wzmocnony podnośnik , miękka oś  itp

T7 w wersji "s" jest bez podłokietnika Sidewinder, bez elektrozaworów, monitora itp.

Najbardziej interesuje mnie maxxum 150 multi w actidrive8 na 6 cylindrach ale jego wycenili mi tak samo jak Pumę 165 na prawie 340 tyś. 

W New Hollandzie odpowiednikiem jest T6.180 ale występuje bez tej skrzyni podłokietnika i monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20
28 minut temu, falcon83p napisał:

T7 w wersji "s" jest bez podłokietnika Sidewinder, bez elektrozaworów, monitora itp.

Najbardziej interesuje mnie maxxum 150 multi w actidrive8 na 6 cylindrach ale jego wycenili mi tak samo jak Pumę 165 na prawie 340 tyś. 

W New Hollandzie odpowiednikiem jest T6.180 ale występuje bez tej skrzyni podłokietnika i monitora.

Monitor można  w opcji  dołożyć , natomiast  EHRów  nie ma szans.  NH  zrobiło  coś na wzór  John Deera   w   seri M   też nie można  wziąć  EHRów. Oglądałem  takiego i   wg mnie   dobra cena za  taki ciągnik.


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
37 minut temu, Bartek72511 napisał:

Wyceniał ktoś może NH T5.100 ? z wyposażenia ładowacz z dżojstikiem elektronicznym, miękka oś, 17 bieg . 220 netto starczy?

Nie starczy ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
1 godzinę temu, Bartek72511 napisał:

Wyceniał ktoś może NH T5.100 ? z wyposażenia ładowacz z dżojstikiem elektronicznym, miękka oś, 17 bieg . 220 netto starczy?

Z 10 tyś dołożysz i starczy. Będziesz miał zawory środkowe z lepszym fotelem z dżojstikiem, przygotowaniem pod ładowacz i Stollem z serii CL. Niestety 17 bieg jest niedostępny w T.5 EC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

Ale z polskim ladowaczem np hydrometal już raczej starczt bez osprzętu? I bez oski. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Te 10 tysięcy to jeszcze ujdzie. A orientuje się ktoś co za ładowacze ma New Holland ? to ich produkt czy tylko farba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29
Dnia 20.01.2018 o 18:14, falcon83p napisał:

300 to nie 340 ale myślę że nożna niżej.

Konfiguracja puma 150 lub 165 (obie w tej samej cenie 340 tyś.)

Skrzynia Fullpower 19/6, 50 km

TUZ przedni

4 pary hydrauliki na tył + 1x międzyosiowwa do przedniego tuza

Amor kabiny i osi

Klima automatyczna 

ISOBUS kat 2

Monitor kolor przy podłokietniku przygotowanie pod AFS

Koła 540x650 przypadkowej marki

Oświetlenie Led x 14

Podgrzewacz zimowy silnika

Odciągi automatyczne tuz

Radar

Lusterka dwudzielnej, el ster., podgrzewane 

Konfiguracja Maxxum  145 za 320 netto:

Skrzynia dwusprzęgłowa ActiDrive8  25x25, 40km, eko,

Kick Down- redukcja pedałem gazu

Auto stop - zatrzymanie hamulcem bez użycia  sprzęgła,

Zmienne przełożenie układu kierowniczego

Reszta tak samo jak Puma powyżej.

Poszukam chyba jakiegoś demo bo są 30 % tańsze.

Coś mi się wydaje że John 150M dobrze doposażony wyjdzie nie więcej jak 350tys. A myślałem że Case tańszy sporo. Najgorsze że Case nie ma na ten rok żadnego finansowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj