kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Areeckii    3

W Białymstoku i Kolnie podejrzewam. Tam gdzie są dilerzy znajdziesz najprawdopodobniej również serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

W kolnie na jesieni rozstawił się dealer steyr belarus krone, ale to chyba z agroma Olsztyn, serwisu chyba tam nie ma chociaż pewien nie jestem.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226

Amortyzacja kabiny, fotel komfort z grzaniem, radar poślizgu, monitor osiągów, Joystick na linki do dwóch par hydrailiki, jedną parę sterowaną elektrozaworami, pełzaki, to tak na szybko...

 

 

więc tak, amortyzacja kabiny jest, fotel bez ogrzewania i nie wiem czy w wersji starej DC wg może taki byc, monitir osiągów tez, 1 półbieg, sterowanie hydrauliką zwykłe ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANK    15

Gdzie na Podlasiu znajdę serwis steyra?

 

w Danexie nie zrobią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Prędzej powiedzą wyp....j trzeba było case brać ;) a na serio to nie wiem. Z cnh jedynie case do danexu 10km, ale o serwisie w okolicy strasznie złe opinie


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koordynator    41

Witam. Potrzebuje opini na temat wyceny ciągnika:

 

New Holland T6 125.

   Podaje szczegółowe  wyposażenie  ciągnika:

- moc znamionowa: 115-116 KM

- kabina amortyzowana, wysoka z oknem dachowym

- błotniki przednie aktywne

- błotniki tylne wąskie z poszerzeniem

- koła 540/440 felga spawana

- lampa ostrzegawcza (kogut)

- lusterka teleskopowe

- siedzenie pasażera

- wycieraczka tylnej szyby

- pompa hydr. 113l/min.

- przedni TUZ w odlewie

- siłowniki tylny TUZ 90mm, końcówki kat 2/3

- 3 pary wyjść hydr.

- zaczep polowy

- zaczep przyczepy suwany automatyczny

- skrzynia 17x16

- tylny WOM 540/540E/1000

w cenie 233 tys. netto do "kosmetycznej " negocjacji

 

lub Maxxum 115 wyposażenie to samo tylko ze sterowaniem mocą ale TUZ montowany u dealera za dopłatą.

 

  Pytanie do jakiej ceny można utargować? 220? W co ewentualnie doposażyć, żeby nie żałować?

 

Pozdrawiam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

U mnie już stoi po :)

post-204683-0-14557700-1491664556_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Witam. Potrzebuje opini na temat wyceny ciągnika:

 

New Holland T6 125.

Podaje szczegółowe wyposażenie ciągnika:

- moc znamionowa: 115-116 KM

- kabina amortyzowana, wysoka z oknem dachowym

- błotniki przednie aktywne

- błotniki tylne wąskie z poszerzeniem

- koła 540/440 felga spawana

- lampa ostrzegawcza (kogut)

- lusterka teleskopowe

- siedzenie pasażera

- wycieraczka tylnej szyby

- pompa hydr. 113l/min.

- przedni TUZ w odlewie

- siłowniki tylny TUZ 90mm, końcówki kat 2/3

- 3 pary wyjść hydr.

- zaczep polowy

- zaczep przyczepy suwany automatyczny

- skrzynia 17x16

- tylny WOM 540/540E/1000

w cenie 233 tys. netto do "kosmetycznej " negocjacji

 

lub Maxxum 115 wyposażenie to samo tylko ze sterowaniem mocą ale TUZ montowany u dealera za dopłatą.

 

Pytanie do jakiej ceny można utargować? 220? W co ewentualnie doposażyć, żeby nie żałować?

 

Pozdrawiam.

Zarządzanie obrotami silnika, oraz biegi automatyczne ale to możesz w każdej chwili dołożyć ( biegi automatyczne 460 zł z dojazdem), jeżeli będzie pracować z maszynami zawieszanymi z WOM to polecam jeszcze "auto wom".

 

Co masz na myśli " sterowanie mocą" w Case?

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koordynator    41

Zarządzanie obrotami silnika, oraz biegi automatyczne ale to możesz w każdej chwili dołożyć ( biegi automatyczne 460 zł z dojazdem), jeżeli będzie pracować z maszynami zawieszanymi z WOM to polecam jeszcze "auto wom".

 

Co masz na myśli " sterowanie mocą" w Case?

 

Nie wiem jak to się nazywa, ale w najmniejszym maxxumie jest max. moc 145KM według jakiejś normy, a w T6 tylko moc znamionowa.

   Jeśli Ktoś kupował nowego T6 125 lub odpowiednika  to proszę o komentarz co do ceny, może być na piw.

 

   Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Bo NH ma o jeden model więcej od Steyra i Case. Wszyscy mają najmniejszego od razu z EPM a NH ma najmniejszy model bez tej funkcji. Czyli patrząc na inne firmy to najmniejszy powinien być nh t6.145.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koordynator    41

Dzięki za info. Muszę zapytać dealera jaka różnica w cenie pomiędzy t6 125 a t6 145, chociaż po gwarancji pewnie i tak pójdzie program, więc nie wiem czy jest sens?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

Różnica między nimi jest taka ze t6 145 ma doładowanie przy cięższych pracach i womie a tak to jest wszystko to samo tez się zastanawiałem ale wziąłem t6 125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

Różnica między nimi jest taka ze t6 145 ma doładowanie przy cięższych pracach i womie a tak to jest wszystko to samo tez się zastanawiałem ale wziąłem t6 125

 

Doładowanie to ma na womie i przy transporcie. A jeśli chodzi na uciągu (w pługu, agregacie) to już raczej nie, także przy cięższych pracach doładowaniu mu się nie załącza. Ale pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Różnica między nimi jest taka ze t6 145 ma doładowanie przy cięższych pracach i womie a tak to jest wszystko to samo tez się zastanawiałem ale wziąłem t6 125

 

napisz, jeśli możesz coś więcej o swoim. Wyposażenie i jakbyś mógł to i cenę. A i czy w tych nowych t6 ta skrzynia też tak wyjee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

O właśnie dobre pytanie, w piątek woził szambo obok t6030 masakra jak ta skrzynia wyje, przy hamowaniu biegami to już na prawdę hardkor


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

Nie wyje skrzynia właśnie jak w tych starszych, przyjemnie się jeździ co prawda ciężko jeszcze coś powiedzieć o nim bo dopiero 40 godzin przejeździlem ale jak na razie wrażenia na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Damian, może być też tak że kabinę masz lepiej wyciszoną, na to wskazuje m.in. specyfikacja producenta. Ale może i skrzynię pod tym względem poprawiono, dobrze aby tak było.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Case luxxum, steyr multi  felgi tył 38 przód 28 SILNIK 99KM bez przedniego wom i tuz, bez amortyzacji osi i kabiny ok 230netto -NEW HOLLAND T5 nowy 185 tys w podobnym wyposażeniu (wiadomo skrzynia inna ,gdzie indziej składany,brak oddzielnego zbiornika hydr zew felgi 34 tył i 24 przód) 

Edytowano przez kewin123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

230 tys zł netto z przednim tuzem? Moim zdaniem bardzo drogo, Maxxum jest już pewnie niewiele (10-15 tys zł netto) droższy. A T6 116 KM w podstawie może nawet tańszy (bo już czytałem o cenie 225 tys zł netto). T5 za 185 tys zł netto pewnie bez przedniego tuza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

230 tys zł netto z przednim tuzem? Moim zdaniem bardzo drogo, Maxxum jest już pewnie niewiele (10-15 tys zł netto) droższy. A T6 116 KM w podstawie może nawet tańszy (bo już czytałem o cenie 225 tys zł netto). T5 za 185 tys zł netto pewnie bez przedniego tuza?

230 bez tuz dla mnie ta cena jest chora,  czyżby jakaś pomyłka?  może ktoś inny gdzie indziej dopytywał  o  np luxxuma.Z całym szacunkiem john 5r wyjdzie taniej a wydaje sie "trochę" lepszym ciągnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

"Case luxxum 110 - mocniejsza hydraulika 100l, opony 540, komplet obcianikow 215tys netto cena uzyskana telefonicznie"
Wypowiedź jednego z userów tego forum z października 2016.

Możliwe więc jest to, że te 230 tys zł netto za Luxxum 100 to jakaś pomyłka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj