kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

situ14    35

Wczoraj oferta Case ( wyposażenie dostane na e-mail po weekendzie)
- Case Maxxum 120 cena 190 netto

- Case Farmall 115 U cena 170 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

@KlakacZ nie wiem dealer powiedział mi cenę przez telefon i na tym się skończyło. Zaoferował sie że zrobi oferte na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

New holland T6 155 4B ten nowy 4 cylindry, amortyzowana os  kabina, skrzynia EC, przedni tuz bez wom, pompa 113l za 250 netto cena z zeszłego tygodnia na teraz, diler straszy żeby szybko się decydować bo podwyżki a jak prow ruszy pełną parą to wtedy cena 20 tys w górę. Mi za ciągnik 4 cylindrowy wydaje  się o wiele za dużo tym bardziej że to NH, za tą kasę mam spokojnie JD 6120M, czy Claasa ariona 440 cis które wydają mi się jednak trochę lepszymi ciągnikami. Za claasem przemawia też serwis w moim regionie mają najlepszy i ekspresowy.

New Holland chwali się się ze jest liderem sprzedaży tak było dopóki mieli 6 cylindrów przy 115 i 125 km. Teraz już nie są konkurencją bo każda marka  6 cylindrów ma od 140 km. Moim zdaniem takim firmom jak New Holland czy Zetor w d*pach się poprzewracało, dobrze szła sprzedaż to teraz ceny w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

Pod jakim względem rozwala konkurencję bo 250 tys netto za 4 cylindry to moim zdaniem nie jest konkurencja no chyba że u was są inne ceny NH. 

Ja wcale nie myślę że NH to złe ciągniki sam byłem zainteresowany starym modelem T6 165 ale niestety już nie produkują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Stał w Ostródzie na targach jeszcze T.6,165 do sprzedania.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

Znacie ceny maxxuma 115 i nh T5 jakikolwiek model? W T5 poprawili tą odme? Niby to przez nią siadają te turbiny


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pedro jak masz brać t5 to lepiej weź t6. Całkiem inny ciągnik, większy, cięższy, silnik ma większą pojemność a cena aż tak mocno się nie różnią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie już ceny nowych t6 ?☺ Głównie chodzi mi o modele 125 i 145 ze skrzynią electro Command i oponki 480 i 600☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

 

nowy maxxum 125 4 cylindry, miękka oś, 17 bieg eco, przedni tuz, amortyzowana kabina, 3 pary hydrauliki 268 netto a multicontroler 273 netto. trochę dużo. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

Pedro jak masz brać t5 to lepiej weź t6. Całkiem inny ciągnik, większy, cięższy, silnik ma większą pojemność a cena aż tak mocno się nie różnią. 

ja miałem propozycje za t5 110 190 tys netto a za t6 125 225 tys oby dwa raczej skromnie wyposażone jak na cene, jak dla mnie to te ceny się bardzo mocno różnią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

 

nowy maxxum 125 4 cylindry, miękka oś, 17 bieg eco, przedni tuz, amortyzowana kabina, 3 pary hydrauliki 268 netto a multicontroler 273 netto. trochę dużo. 

 

 

 

Pojebało ich chyba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

Pytam tylko ile t5 cenią bo już ludzie piszą, ze troszkę lepiej wyposażony bez oski 220. Jestem cały czas za t6, ale to jest przegięcie jd i valtra ma niewiele wyższe ceny porównywalnych modeli.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Pytam tylko ile t5 cenią bo już ludzie piszą, ze troszkę lepiej wyposażony bez oski 220. Jestem cały czas za t6, ale to jest przegięcie jd i valtra ma niewiele wyższe ceny porównywalnych modeli.

 

Nie mniej niż 180-185 tys. zł netto za T5 100.

 

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

No taka cena to jeszcze możliwa, wie ktoś w końcu czy zmienili tą odme w t5?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Drożej o około 15 - 20 tys zł netto od traktorów T5 z tier 4a.

 

Skąd wiesz o tej odmie?

Ja tak jak napisałem w innym topiku, wiem że była akcja serwisowa na elementy doprowadzające i odprowadzające olej do turbosprężarki (może też coś jeszcze). Znajomy kupił rok temu NH T5, jeszcze oczywiście w wersji z tier 4a, mówiłem o tym, żeby dokładnie sprawdził czy ma traktor po poprawkach, bo inaczej może mieć problem z turbosprężarką. Ustalane to było z tego co pamiętam na podstawie numeru seryjnego, tak jak np. VIN w autach osobowych. Koniec końców nic już nie trzeba było przy traktorze robić.

Stąd tak dopytuję.

edit: pewnie z tego topiku - http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88378-problem-z-turbin%C4%85-w-new-holland-t5/

 

Ale może jeszcze ktoś się wypowie.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166

Śledzę galerię @Mariuszzdun co druga fota t5 na turbine stoi i wymyślił jakiś patent coś z odmą przerabial.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj