kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

grzesiuc2    5

Jakbyś zrobił przetarg na minimum 30 sztuk to może by się zainteresowali, a na jednego to Cię poprostu ol...ją

 

 

Zawsze jakieś wyjście, założyć spółkę rolniczą i wychodzić do producentów o kupno takich ilości, że będzie można kupić taniej


Zapraszam do obejrzenia:

olx(kropka)pl/oferta/sampo-rosenlew-600-CID757-ID4Sl8H.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

case farmall 75c pojemność 3400 comon raill, skrzynia 12x12, siedzenie pneumatyczne, siedzenie pasażera, szyberdach, siłownik wspomagający, 2 pary wyjść hydr, obciążniki, 2 zaczepy tylne zwykłe, instalacja pneumatyczna 1 i 2 obwodowa, radio, kogut za 137000. Jak myślicie dobra cena?

Edytowano przez Daro20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Oczywiście że netto. Wcześniejsze 75C miały silnik 3200 poj i na zwykłej pompie to były tańsze. Teraz wszystkie modele 55 65 75 85 95 105 mają ten sam silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Skąd taka informacja? z katalogów?

nowe dostepne dziś do zamówienia farmale c maja silnik 3,4 i to nie ważne czy 55 czy 105

 

co nie zmienia faktu że może jeszcze gdzieś na placach stoja ze starym silnikiem 3.2

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Nie wiem jak to dokładnie w case wygląda, ale ja proponuję dzwonić po różnych dealerach danej marki i pytać się o cenę.Pamientam jak kupywałem maxxuma to dealer od którego go kupiłem muwił o 240 netto na dzień dobry do negocjacjii, zadzwoniłem do innego na dzień dobry 230 i już wiedziałem że cena poniżej 230 musi być innaczej nie biorę. (w sumie i tak przepłaciłem ale ja kupywałem ciagnik 1 tydzień) Chodzi mi po głowie taki szatański pomysł, żeby wymieniać się ofertami tu na forum wrzucać konktretne już utargowane czy zadatkowne (umowy wstępne z zamazanymi danymi osobowymi, a pełnymi danymi dealera).Spotkałem się z sugetią że jeżeli dealer dostanie konkretną ofertę cenową i bedzie ona lepsza niż może dać, to wtedy on do case polska sie zwraca żeby móc sprzedać to po tej cenie, a tego kto wytawił na piśmie taka oferte dyscyplinują. Z kolei w classie jak staneło na pewnej cenie dealer stwierdził że niżej zejść nie może nawet jak ma z czego bo są odgórne wytyczne i proponował w tej cenie bonusy typu taniej tuz i wom, ociążniki, przegląd gratis.

Takie coś jest w prawie każdej marce, diler ma określoną minimalną marżę dla siebie i nie może oficjalnie wziąść mniej, ma to na celu aby jeden nie konkurował z drugim, ale i tak jest to nieoficjalnie obchodzone właśnie przez te darmowe przeglądy lub wyposarzenie które zamontują już na placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

Takie informacje widniały na stronie NH jeszcze na początku stycznia. 55 i 65  były w starym silniku bez DPF i o tym zapewniał też dealer. Interesowałem się 75 do czasu tej modernizacji ;)

Edytowano przez Hubert8245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Z tego co mi wiadomo to nh t4.75 zamówisz jeszcze bez DPFu ale z silnikiem 3400 a farmal będzie zDPFem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

Tak samo jak mi dealer JD gadał że 5075M nie będzie miał dpf-u bo ma 3 gary a we wszystkcih katalogach silnika pisze "exhaust filters" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moretti    2

Za ile można wyrwać zwykłego lub sidewinder NH t7.170 skrzynia pc 19x6 oponach jakieś 540/650 i przedni tuz oraz jego odpowiednik case puma 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom766    1

Jaka jest cena Steyr 6130 CVT z miękka osią i kabina tuzem przednim i wałkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Witam. Czy ktoś wie jakie sprzęgło (tarczowe lub olejowe)

Ma:

Case Maxxum 110 16x16

Valtra n103 ( wiem że tu nie ma valtr ale do AGCO należy)

 

Dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

New Holland TD5.75 kosztuje 103 tyś (zależy jakie wyposażenie)
A Case Maxxum 115 270tyś (też w zależności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucleus18    0

Witam!

Orientuje się ktoś jaka może być cena case 145cvx w podstawowym wyposażeniu? Jak się też sprawuje ten ciągnik , czy się psuje i spalanie jakie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

ile może kosztować t5.95 ???? ma być skrzynia 40 rewers

 


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ile może kosztować t5.95 ???? ma być skrzynia 40 rewers

 

Ciężko stwierdzić skoro T5.115 kosztuje 250 tyś w wyposażeniu standardowym to 95 może 170 tyś nie wiem najlepiej zadzwoń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj