kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil18fmr    97

Orientuje się ktoś ile może kosztowć Case Puma 130 ewentualnie NH T7.170 w następującym wyposażeniu:

-opony 540/650

-amortyzowana oś przednia

-przedni TUZ

-elektrozawory (4)

-skrzynia 19/6

Odnośnie tej skrzyni: czy można ugadać się z dealerem żeby od razu rozkodował ją na 50 km/h? Jest opcja zamówienia ciągnika ze skrzynią 50, ale po co przeplacać za głupią blokadę elektroniczną...

Interesuje mnie zakup nowego ciągnika i nie do końca wiem o ile powinienem się "wykłócić". :)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

 

 

no ale chce ciagnik z turem wiec to wszysto pewnie by wynioslo ok.300tys brutto. stayer 6140profi z multicontolerem 4 wyjscia z tyly przedni tuz fabryczny i 2 wyjscia na przodzie amortyzowana os i pelne oswietlenie skrzynia 17x16 opony 600tyl przód 540?  wytargowalem na 280brutto bo byla promocja na tuza i amortyzowana os. ale wtedy musial bym zalozyc tura na mojego NH a sam tur MX 35tys i jakis zagraniczy osprzęt pewnie cos kolo 15tys (wycinak paleciak lycha krokodyl chwytak) 330tys. jednak w tych czasach troche za duzo jak dla mnie.

 

cytat z tematu Case MAXXUM 110X vs. DF AGROTRON K110

z tego wynika że case maxx140 z amortyzacją osi i tuz wom(wyposażenie praktycznie max) nie ma prawa przekroczyć 300 brutto po targowaniu

Edytowano przez inwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi16l    2

Case Puma 160 cvx wersja black edition,skora w srodku, przedni tuz, amortyzowana OS, elektryczne duze lusterka, klimatronik, monitor 10', cena na telefon 325 tys netto, pewnie cos by urwal z tego. Ciagnik na placu u dilera

Edytowano przez Adi16l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Szukam NH 125 km seria 6... dealerzy proponują mi różne ceny może znacie jakiegoś dobrego sprzedawcę cena jaka mnie interesuje to 200 netto za taki sprzęt bez wodotrysków , orka, głębosz, gruber klasa ziemi III-IV cięzka glina . do obróbki 55 ha mam Agrofarma 100DT niestety tylko ciągnie 3 skiby 3x 40 4x40 nie daje rady na mojej ziemi no może 3 ką 5 km na h

 

Czy NH serii 6 silnik 6 stka sprosta głęboszowi 3 łapy gruber 2,6S pług 4 deutzem jestem załamany 97 kM i taki brak mocy.

 

Max kasa do 220 netto na co mnie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

U mnie dealer sprzedał t6 165 126 km mocy znamionowej, w full opcji za 220 netto. w tym również amortyzowana ośka 

bez ośki jest 10 k taniej lub więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    97

W czerwcu jakj pytałem z ciekawaości to za t6.165 (125km) zaśpiewali mi 216 netto w podstawie (opony 600). Z amortyzowaną ośką i skrzynią 17/16   235 netto.

Wydaje mi się jednak że lepszą opcją od t6 bedzie t7.170 a cena prawdopodobnie niewiele wyższa (chociąż nie wiem bo nikt na forum nie odpowiedział na moje skromne zapytanie)

 

Edytowano przez kamil18fmr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Wg mnie kupowanie t7 170 mija się z celem bo t7 i 125 koni to za duzy jest na taką moc i nie każdy ma pomieszczenia na taki duży traktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Adrian daj mi namiar na dealera , cały czas myślałem czy nówka czy używka za 80koła wolę pospłacać po 20 tysiaków rocznie i mieć nówkę te używki żeby miały 5000 tys godz a nie 12-15000 i więcej.


A co do jakości nie miałem dobrego zdania o NH ale patrząc na sąsiadów zmieniam zdanie na tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

Nojsze tu masz moja opinie z 16 strony tego tematu na temat odpowiednika t6.165

 

 

 

Post jest dla tych którzy się jeszcze nie zdecydowali. Mój brat jest posiadaczem maxxuma 125 zwykłego z skrzynią 16x16 ciągniczek jest spoko daje sobie radę z belarką lely welger stałokomorową. Z pługiem AB100 nas zawiódł, myślałem że będzie trochę lepiej(6 km/h). Pług rozstawiony na 2m głęboka orka myśle ze na jakieś 25 cm ziemia glina kawałek około 1 hektara jakieś 80-90m pod górkę i z 25-30 płasko. Jazda na automatycznej zmianie 4 biegów pod górkę idzie na piątym prędkość ponad 4,5km/h a mniej jak 5km/h. Więc jeśli macie ciężkie warunki lepszy wybór to maxxum 140. Jeśli macie prace o zróżnicowanym zapotrzebowaniu na moc pomylście nad max 130. Ogólnie jeśli testy z Nebraski są miarodajne 125 wydaje się złym wyborem w tej serii. Sorry za literówki.

Przemyśl czy taki taki model jak proponujesz starczy.  Gdy było powiedzmy płasko i pług rozstawiony na1,8m maxxum szedł około 7km/h. Musze trochę oddać mu honor bo rok był masakryczny, kolega który zwlekał z orką bo liczył na deszcz miał kłopot z oraniem jd6630 premium którego zczipował nie wiem na ile. Facet który orał na usługi rozerwał swój pług. Też orałem agrofarmem tyle że 420 znam twój ból. Jesli masz głównie uprawówkę twierdzę że najmniejszy t7 to lepszy wybór, choć niezwrotny i ciężki,duży może być ciężko do garażu wsadzić ma jedną zaletę można go bezpiecznie zczipować na więcej. Maxxumy i holandy powiedzmy że poziom maxx140 plus 10 koni to wszystko co możesz osiągnąć jeśli ma być bezpiecznie dla skrzyni(czyli jakieś 150km).Jak już musi być z tej serii to wybierz największy model. Mamy podobna glinę więc potraktuj moja opinie poważnie. Ewentualnie kup najmniejsze 6cyl rok sie przemęcz a po gwarancji za kilka tys zrób z tego model zamykający serię ( podobno niektóry serwisanci za opłatą zmienia ci sterownik na seryjny większego modelu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Dzięki za podpowiedź juz sam nie nie wiem w co sia pakować uzywany Agrotron hm... czy nówka NH  orałem 4x40 czasami było tak że na głebokośc około 22cm koła sie kręciły a traktor stał w miejscu :((

tAK MI dobrali pług względem mocy wczesniej miałem MF 255 c-330 i dwa tygodnie orki na dwa ciagniki. Zrobiłem postep technologiczny  ale i tak pluję sobie w brodę że nie kupiłem ze 120 kucy na PrOW miałem mozliwośc a teraz kredyt i trzeba kupic większy ziemii przybyło , uprwa cięzka melioracji brak a koledzy zza miedzy głęboszują i jest ok :)) jak na drenach , dzieki bogu że pola mam ze spadkiem do rowu melioracyjnego.

 

Boje się serii T7 gdyż ciężki a zakupiony sprzęt za ponad 400 koła mam agregat upr. siewny 3m gruber 2,6 pług 4x40 itd potrzebuję sprzędu do głębosza , belarki i orki ale nie z prędkością 5 k/h gdyz mały agrofarmm orał 4x40 5 km /h teraz 3x40 8 km h :"a do obróbki 55 ha tylko oziminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek    6

Orientuje się ktoś ile może kosztowć Case Puma 130 ewentualnie NH T7.170 w następującym wyposażeniu:

-opony 540/650

-amortyzowana oś przednia

-przedni TUZ

-elektrozawory (4)

-skrzynia 19/6

Odnośnie tej skrzyni: czy można ugadać się z dealerem żeby od razu rozkodował ją na 50 km/h? Jest opcja zamówienia ciągnika ze skrzynią 50, ale po co przeplacać za głupią blokadę elektroniczną...

Interesuje mnie zakup nowego ciągnika i nie do końca wiem o ile powinienem się "wykłócić". :)

Tej skrzyni nie da się rozkodować, bo potrzebny jest 19 bieg, który w skrzyni 18/6 nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

Jeśli masz uprawówke to tylko t7. tu masz testy z nebraski: t6.175 http://tractortestlab.unl.edu/c/document_library/get_file?uuid=05a37284-3fa1-43da-84a9-d30209f91245&groupId=4805395&.pdf t7.170 http://tractortestlab.unl.edu/c/document_library/get_file?uuid=b3775aaa-90a0-4d98-a3ff-b727090c8286&groupId=4805395&.pdf. To co można zauważyć  że mimo mniejszej ilości koni t7 ma większy moment obrotowy, a z boostem i większy moment i więcej koni. Maxxumy i t6 są dla ludzi co mają krowy bo są lżejsze, zwrotniejsze,a i pole zaorasz. Prawdziwa moc to puma i t7 ciężka mocna i mało zwrotna. W mojej okolicy usługi siania kukurydzy wykonuje taki pan Rysiek przeszło 200 konnym casem i strasznie dużym siewnikiem a kawałki od ha do kilku ha i musi mu się opłacać i jakoś szybko mu idzie i jakoś manewruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radamo    0

new holland t5 na placu z 2013 roku ful opcja okołol 205 brutto udało mi się znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Panowie szukam na placu T5.95 EC koniecznie EC także jakby gdzieś się wam rzucił w oczy to dajcie znać ;)

Kolego miesiąc temu byłem w Osadkowskim w Rawiczu i kilka na placu electro stało jak cie interesuje to dam ci nr do kolesia u którego możesz zdzwonić i popytać  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj