kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Jakie mogą być ceny case maxxum 110 i 115 w standardzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Panowie jakiej ceny można się spodziewać na NH t5.95 EC z 3 parami hydrauliki i miękką ośką (o ile dostępna) ?

 

175 netto bez targowania ośka niedostępna w t5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwi    7

Maxxum 115 powinien kosztować około 220 netto z amortyzowaną kabiną skrzynią 16x16 i hydrauliką 113l/min opcja wyposażenia 400 o nią pytaj dilera. Staraj się zejść poniżej tej ceny. to cena za zwykły max bez muticontrolera. Radzę też sprawdzić Styer to te same ciągniki robione w jednej fabryce więc można straszyć dilerów sobą na wzajem. Tu masz link do odpowiednika maxxum 125. http://otomoto.pl/steyr-6125-profi-classic-kredyt-0-nie-new-holland-kubota-john-fendt-A441111.html tylko ten nie ma amortyzacji kabiny chyba.

Edytowano przez inwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek2707    1

Za maxxuma 115 Multicontroller przedni tuz, amortyzowana kabina, siłowniki 900, dodatkowe halogeny, pełne błotniki, skrzynia 17x16, opony 600x480 daliśmy 230 tysięcy netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denzel16    1

Puma 145 skrzynia 18x6  pełna amortyzacja, 4 pary zaworów mechanicznych, pełne oświetlenie, przedni tuz, opony 480/600 cena 259 netto cena dobra czy coś do urwania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas1337    0

Puma 145 skrzynia 18x6  pełna amortyzacja, 4 pary zaworów mechanicznych, pełne oświetlenie, przedni tuz, opony 480/600 cena 259 netto cena dobra czy coś do urwania ?

 

Ja mam juz zamówionego takiego samego i kila takich tam pierdoł za 263 netto. Więc myślę że cena jest ok. U mnie powiedział że z ceny już nie spuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denzel16    1

A jakich to kilka pierdoł można domówić ?Może o jakiejś przydatnej rzeczy nie wiem. Ja myślę o Elektrozaworze aby wykorzystać przycisk w multikontrolerze.  (+1000netto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek2707    1

W multicontrollerze masz standardowo elektrozawory wiec nie trzeba dopłacać tylko dealer w balona cie robi żeby kase wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas1337    0

W standardzie nie ma elektrozaworów w multicontrolerze. Ja wybrałem zwykłe ze względu na ewentualne koszty związane z naprawą. Dodatkowe pierdoły to takie jak przedni tuz, wom, radio cd, jakieś rózne rodzaje kulek, 2 śruby centralne, 1 przegląd opłata jedynie za robocizne i dojazd, coś tam jkeszcze ale nie mam ze sobą umowy i nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

Za maxxuma 115 Multicontroller przedni tuz, amortyzowana kabina, siłowniki 900, dodatkowe halogeny, pełne błotniki, skrzynia 17x16, opony 600x480 daliśmy 230 tysięcy netto

podaj kolego dealera, bo chcę coś takiego kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

W standardzie nie ma elektrozaworów w multicontrolerze. Ja wybrałem zwykłe ze względu na ewentualne koszty związane z naprawą. Dodatkowe pierdoły to takie jak przedni tuz, wom, radio cd, jakieś rózne rodzaje kulek, 2 śruby centralne, 1 przegląd opłata jedynie za robocizne i dojazd, coś tam jkeszcze ale nie mam ze sobą umowy i nie pamiętam dokładnie.

 

owszem są elektrozawory w standardzie w maxxumie multicontroler, a dokładnie jest ich 3 pary standardowo, standardowo są też 2 albo 3 rodzaje kul na tył, i jak masz przedni tuz to 1 albo 2 pary na przód, łącznik w takim przypadku też jest standardowo na przód i tył ( chyba że zamawiamy hydrauliczne cięgno gorne) co do radja to jak dealer kazal za cos takiego dopłacać przy zakupie takiego ciągnika to pozostawie bez komentarza ( chyba że chciałeś jakieś specjalne radio, według własnych upodobań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek2707    1

Są elektrozawory bo ja za takie pierdoły nie płaciłem, dwie śruby, różne kule i radio też jest w standardzie, przeszklony szyber tez mam za darmo tylko musiałem powiedzieć dealerowi ze taki chcę. więc to dealer naciągną cię na kasę i tyle. Nie po to płacisz 20 tysięcy za MC, żeby potem jeszcze dopłacać za coś co ci się należy. Krzysztoff a z jakiego województwa jesteś bo teraz case ma rejonizację i nie ma możliwości żeby ci sprzedali jęsli to nie ich rejon?


Do maxxuma polecam jeszcze zamówić pełne błotniki z tyłu, niby wydatek jakieś 1700 ale maszyna prezentuje się o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denzel16    1

W pumie standardowo jest multikontroler a hydraulika jest do wyboru mechaniczna bądź na elektrozaworach. A nie dopłacales za elektrozawory bo być może dealer akurat zaoferował Tobie sztukę z placu, która z fabryki wyszła z elektrozaworami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

kurcze, czytanie ze zrozumieniem sie kłania ...... ( w sęsie że u mnie)

pisząc ze w standardzie w multi są elekrozawory myslałem że chodzi o maxxuma mój błąd,

w pumie( innej wersji jak multikontroler nie ma) elekrozawory są w opcji standardem jest mechaniczne sterowanie hydrauliki, w pumie cvx standardem są elektrozawory

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valadin1    38

maxxum 115 multicontroller szersze opony, przedni tuz, amortyzowana kabina 220 netto dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak 2014 chyba juz na placu i taka luzna rozmowa... jak podpisze umowe w tym roku to gwarancja 24 miesiace i cos chyba urwe z ceny tylko sie zastanawiam czy brac takiego biedaka jako ciagnik pomocniczy... bo na wiosne kupilem pume 130 cvx max wyposazenie i jestem bardzo zadowolony z tego ciagnika.... a tu jednak nic nie ma ale za to cena spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebek32    0

Witam .

Do krzysiekmchial . Możesz coś więcej napisać o Pumie 130 CVX tzn. jak spalanie, jak spisuję się skrzynia i tak cała reszta . Dodam że też kupiłem taki ciągnik ale odebrałem go w połowie października i nie za dużo nim pracowałem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobilem nim pona 400 mtg i jest oki nawet bardzo oki... komfort pracy wygoda zaje fajna sprawa i spalanie tez oki nie bede pisal ile w czym bo nie ma sensu ale mam zetora forterre 110 km to jest ogromna roznica na korzysc pumy... i dlatego biore nastepnego case tylko ze maxxuma 110 do opryskiwacza i rozsiewacza tylko nie wiem czy biednego w dobrej cenie czy na bogato bo do dobrego czlowiek sie przyzwyczaja szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj