kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

kris14    267

Czy ceny za new holland t4.95 z 2013 roku szerokie ogumienia klima edc zaczepy, pneumatyka skrzynie 24x24 40km/h siodełko pasażera wałek E. radio obciążniki za 193tys brutto to dobra cena? i jescze wóz pomot ch*jna t507/3 standard 4000l za 24600 brutto, agregat uprawowo-siewny famrol plus 400/3 39900 brutto, opryskiwacz woprol 400l belka 12m 3 końcówki obotowe RSM i jakies inne. za 3400 brutto

 

 

Te newhollandy t4 takie drogie? przecież w tych pieniądzach można mieć t5 chyba nawet w wersji electrocommand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

heheh. dealerzy zawsze tak mówią.

A co mają powiedzieć, ze jeszcze im zostało całkiem sporo marży, ale chcą ją zachować dla siebie?

co byś wtedy o nich pomyślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek2707    1

Witam,

 

jak sądzicie, czy cena 236 tys netto za case maxxum 115 multicontroller z 2014 roku jest przyzwoita?

 

wyposażenie dodatkowe

skrzynia 17x16 ECO

amortyzacja kabiny

grzalka bloku

przedni TUZ bez WOMu

dodatkowe halogeny robocze

ładniejsze błotniki z poszerzeniami

opony 480 przód i 600 tyl

z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

no cudów nie ma z tą ceną. Nie jest jakos przeraźliwie drogo, ale ludzie tu taniej brali za takie wyposażenie.

 

ps

dobra rada

odpuść sobie poszerzenia błotników, do niczego nie sa potrzebne (opony 600 nie wystają poza oryginalne błotniki)

też mnie do tego sprzedawca przekonał i już po paru miesiącach przutarłem tym o słup i zdemontowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek2707    1

No wlaśnie wiem, ze nie jest aż taka atrakcyjna. Zejscia na ciągniki nie ma a oni wciskają kit, ze i tak podrożały. Jak sadzisz, do jakiej ceny można próbować targować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

bo drożeją ciągniki, a to że w polsce sie ich mniej sprzedaje to nie oznacza ze niemcy czy francja też przestają kupować a to głównie państwa zach.europy trzymaja cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

W Polsce się też tak mało nie sprzedaje, mgr idzie cały czas, nie ma szału takiego jak wcześniej ale nie ma dilera który nie sprzedał lub zamówił ostatnio po kilkanaście ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

Witam,

 

jak sądzicie, czy cena 236 tys netto za case maxxum 115 multicontroller z 2014 roku jest przyzwoita?

 

wyposażenie dodatkowe

skrzynia 17x16 ECO

amortyzacja kabiny

grzalka bloku

przedni TUZ bez WOMu

dodatkowe halogeny robocze

ładniejsze błotniki z poszerzeniami

opony 480 przód i 600 tyl

z góry dzięki za odpowiedź.

 

maxxum 120 można dostać za 220 bez przedniego TUZA ale z : amortyzacją osi, pompą tłoczkową , radarem, błotniki wąskie..

Jeśli ten maxxum 115 nie ma amortyzacji osi to powinien być w cenie ok 225 tyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek2707    1

Multicontroller, żaden dealer w mojej okolicy poniżej tej ceny nie chce zejść.

Mógłbyś podać dealera, który oferuje go za taką cenę?

Edytowano przez Maniek2707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

jak cena 225tys netto jest za zwykłego to za MC może być te 10 wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

cena za zwykłego bez mc. u osadkowskiego

 

w mc przyda wam się, jeśli będzie korzystać ze sterowania na uwrociach i programowania kroków. 90 Procent chłopów z tego nie korzysta, bo nie chce im się studiowac instrukcji obsługi od sterowania.. Ale oczywiście decyzjca leży po stronie kupującego. Case ih na pewno się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

sterowanie na uwrociach można mieć i w zwykłym, za mc przemawia sterowanie wszystkim z podłokietnika oraz elektrozawory i możliwość doposażenia w monitor z isobusem, ni i wyposażenie standardowe mc jest sporo wyższe jak zwykłego więc różnica ok 10k między zwykłym a mc jest jak najbardziej możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

od kiedy w wersji bez MC można programować na uwrociach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

od kiedy? od momentu jak zamawiając ciągnik zamówiliśmy go z taką opcją, bo zarządzanie na uwrociach w zwykłym maxxumie jest jako wyposażenie dodatkowe i to całkiem nie drogo

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

sterowanie na uwrociach bez zaworów elektronicznie sterowanych ,szkoda zachodu . W HMC w zwykłym maxxum będzie: zmienianie biegów, góra dół. podnośnik dół góra, obniżanie obrotów. W MC jeśli będą elektrozawory to każdy będzie sterowany i będzie miał możliwość programowania sekwencji... Ale w/g mnie zamiast muli lepiej doposażyć go w GPS, na pewno na siebie zapracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtoslaw1    0

Czy 270tys.netto za T7.200 z 2013r to dobra cena? RC , przedni tuz, przednia oś amortyzowana, obciażnik 1t, opony 650tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebek32    0

Witam,

Od jakiegoś czasu rozglądam za nową maszyną .

I chyba wybiorę Case Puma 130 CVX , jego wyposażenie to:

  • przedni TUZ + obciążnik ( beton )
  • przednia oś amortyzowana ( wzmocniona )
  • 4 pary hydrauliki elk.
  • monitor AFS 700
  • opony 540 przód 650 tył
  • pompa hydrauliczna o zmiennym wydatku 140 l/min

Cenę po negocjacji 290 netto.

Chcę was zapytać czy cena jest dobra i czy może ktoś ma taką maszynę i jak się sprawuje .

Czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi16l    2

W TechPom Krzywonoś miesiąc temu pytalem o Stayer 6130 CVX stał na placu wyposazenie jak u Ciebie plus jeszcze przedni WOM to cena 273 tys do negocjacji także mozna jeszcze wytargować:)

Co uwazacie o NH T6.150 AutoCommand rocznik 2013, wyposazenie opony 480 przod 600 Tyl, amortyzowana OS, przedni TUZ 4 pary hydrauliki Monitor ten mniejszy, automatycze stabilizatory, elektryczne lusterka, gniazdo ISOBUS, cena 240 netto jeszcze cos moze wytargowac sie da? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homar88    0

W TechPom Krzywonoś miesiąc temu pytalem o Stayer 6130 CVX stał na placu wyposazenie jak u Ciebie plus jeszcze przedni WOM to cena 273 tys do negocjacji także mozna jeszcze wytargować :)

Co uwazacie o NH T6.150 AutoCommand rocznik 2013, wyposazenie opony 480 przod 600 Tyl, amortyzowana OS, przedni TUZ 4 pary hydrauliki Monitor ten mniejszy, automatycze stabilizatory, elektryczne lusterka, gniazdo ISOBUS, cena 240 netto jeszcze cos moze wytargowac sie da? co o tym myslicie?

 

Hi,

 

Moim zdaniem cena bardzo dobra. W zeszłym roku jak sondowałem cene t6.140 Autocomand dostałem oferty na kwoty ok. 260 netto, raczej do niewielkiej negocjacji. Co niezmienia faktu, iż New Holland wysoko wycenił tą skrzynię w serii T6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj