Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stowarzyszenie AF

72 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:46

Stowarzyszenie AF na poczatek niech 20 osob sie zbierze bedzie dobrze :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stowarzyszenie AF Dzisiaj, 01:21
  •  

#42 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:54

Stowarzyszenie AF Spotkać sie i popić to swoją drogą :P

#43 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:57

Stowarzyszenie AF to jak komu by pasowało na poczatku czerwca ?? piszcie zeby w razie czego korekte zrobic :D
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share kazikrol

kazikrol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo,

Napisany 16 styczeń 2012 - 23:04

Stowarzyszenie AF Co do tych spotkań to pomysł dobry ale początek czerwca to dla hodowców oznacza sianokosy. najlepiej w takim terminie aby hodowcy i rolnicy mieli mało roboty

#45 Share ahme999

ahme999

Leniwiec

• Members
  • PipPipPip
  • 848 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 23:14

Stowarzyszenie AF początek czerwca to czas sesji letniej i sianokosów wiec jestem przeciw:) optimum to początek lipca-trwawy, wycięte, zboża już bieleją a studenci rzucają w kąt wsze książnice:P
-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

#46 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 10:02

Stowarzyszenie AF to spotkanie było by w hajnówce ja mieszkam po trasie warszawa-hajnówka(okolice nura) to mógł bym się z wami po drodze zabrać :)

#47 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 17 styczeń 2012 - 13:32

Stowarzyszenie AF kwestia dogadania
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#48 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 17 styczeń 2012 - 14:00

Stowarzyszenie AF Witam wszystkich, wiem że zbytnio nie udzielam się na forum ani czacie, ale jeśli można to chciałbym napisać tu o takim moim małym pomyśle odnośnie tego tematu, a głównie Stowarzyszenia AF, wiadomo,że aby takowe stowarzyszenie mogło istnieć, muszą być dopełnione wszystkie prawne wymagania, minimum 15 osób (lecz to nie stanowiłoby chyba większego problemu) oraz uchwalenie statutu i zarządu, wybrani siedziby głównej :) a co do mojego pomysłu to obserwując forum i rozmawiając z użytkownikami widzę że dużo osób kończy szkoły średnie oraz studia związane z rolnictwem i kierunkami pokrewnymi, wiem że część tych osób wiąże później swoją przyszłość bezpośrednio z rolnictwem ale nie wszyscy, ciężko jest się odnaleźć na rynku pracy młodym ludziom, myślę że Stowarzyszenie AF mogłoby promować i oferować pracodawcom takich pracowników, pomagać w doszkalaniu, jest to jeden z moich niezobowiązujących pomysłów :) a co do spotkania to może jakoś by je wyśrodkował na mapie Polski tak żeby wszyscy użytkownicy mieli + - równe szanse na dojazd :) i również popieram termin letni tak żeby można było np wynająć pole namiotowe ( myślę tutaj o tańszych kosztach organizacji)
Pozdrawiam.

#49 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 14:26

Stowarzyszenie AF

początek czerwca to czas sesji letniej i sianokosów wiec jestem przeciw:) optimum to początek lipca-trwawy, wycięte, zboża już bieleją a studenci rzucają w kąt wsze książnice:P

Początek czerwca to czasem po sianokosach jest.
W lipcu to masz drugi pokos.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#50 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 styczeń 2012 - 14:58

Stowarzyszenie AF

Witam wszystkich, wiem że zbytnio nie udzielam się na forum ani czacie, ale jeśli można to chciałbym napisać tu o takim moim małym pomyśle odnośnie tego tematu, a głównie Stowarzyszenia AF, wiadomo,że aby takowe stowarzyszenie mogło istnieć, muszą być dopełnione wszystkie prawne wymagania, minimum 15 osób (lecz to nie stanowiłoby chyba większego problemu) oraz uchwalenie statutu i zarządu, wybrani siedziby głównej :) a co do mojego pomysłu to obserwując forum i rozmawiając z użytkownikami widzę że dużo osób kończy szkoły średnie oraz studia związane z rolnictwem i kierunkami pokrewnymi, wiem że część tych osób wiąże później swoją przyszłość bezpośrednio z rolnictwem ale nie wszyscy, ciężko jest się odnaleźć na rynku pracy młodym ludziom, myślę że Stowarzyszenie AF mogłoby promować i oferować pracodawcom takich pracowników, pomagać w doszkalaniu, jest to jeden z moich niezobowiązujących pomysłów :) a co do spotkania to może jakoś by je wyśrodkował na mapie Polski tak żeby wszyscy użytkownicy mieli + - równe szanse na dojazd :) i również popieram termin letni tak żeby można było np wynająć pole namiotowe ( myślę tutaj o tańszych kosztach organizacji)
Pozdrawiam.

Nie bój się...autokar masz sponsorowany B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 17 styczeń 2012 - 15:27

Stowarzyszenie AF Pomysł zajeb... chętnie bym wybrał się na taki zlot, zebranie, spotkanie nie wiem jak nazwać. Pojechałbym własnym autem nawet i 300 czy 400 km, ale jedno ale żeby zgrała się jakaś większa ekipa, żeby można było sobie pogadać, znaleźć wspólny temat do rozmów, bo jak na spotkanie przyjedzie 5ciu hodowców świnek, a ja interesuje się hodowlą bydła to będzie słabo, bo wogle na świnkach się nie znam, bym tylko siedział, słuchał i zachodził w głowę o czym oni pierd... :P
A tak, zawsze można by było wymienić się doświadczeniami, poglądami na dany temat przy tym jakaś flaszeczka i byłby zajeb... klimacik :)

Z tymi naklejkami wiele razy był temat wałkowany, swoją drogą to admin powinien już dawno o tym pomyśleć, w końcu byśmy na żywo reklamowali jego portal ;)
Wprowadzić do sprzedaży jakieś naklejki, listwy pod tablice rejestracyjne itp.
O tyle było by to dobre, że jesteśmy np. Na skupie zbóż i widzisz ciągnik z nalepką af to zawsze można podejść zagadać, zapoznać się ;)
Wieczny kawaler ;)

#52 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 17 styczeń 2012 - 16:14

Stowarzyszenie AF właśnie-dlaczego nie mamy możliwości zakupu gadzetów tego typu ...mogą to być czapki, koszulki itp.

#53 Share kalus77

kalus77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem :P

Napisany 17 styczeń 2012 - 16:48

Stowarzyszenie AF Ja osobiście się na to pisze. Do Hajnówki może i troche jest ale od czego samochód :) Teraz niech @Yacenty myśli nad naklejkami na auta - oczywiście niech na nich troche zarobi.

#54 Share jendrzej

jendrzej

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 17:16

Stowarzyszenie AF Zamiast tych naklejek,moze ramki pod rejestracje?

#55 Share Rolnik85

Rolnik85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 17:57

Stowarzyszenie AF Miałem okazje z naszym Adminem wódeczki się na pić ;) Pomysł na spotkanie AF super chętnie bym się wybrał tylko do Hajnówki wyskoczyło mi 640km to troche jest :lol: lepiej było by wypośrodkować to na mapie :rolleyes:
Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

#56 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 18:36

Stowarzyszenie AF Tytuł brzmi ambitnie a treść juz mniej(bez urazy oczywiście, pomysły z tematu jak najbardziej ok.). Ale po przeczytaniu tytułu spodziewałem się czegoś o czym mniej wiecej wspomniał DARoROL, doradztwo rolnicze siada, w tym kierunku można by ruszyć, nawiązać współpracę z producentami/sprzedawcami itp, jednak to wymagałoby wkładu pracy wielu osób funduszy, ale zgrać z możliwościami finansowania z UE, sponsorów pewnie też by sie znalazło, w końcu ogromne kapitały w naszym sektorze przechodzą. Byłem na praktykach w Hiszpanii i tam bardzo jest rozwinięte doradztow rolnicze w rękach prywatnych/stowarzyszeniach a u nas w powijakach to jest albo wręcz nie ma wcale, a to potrafi przynieść ogromne dochody, a lepszego miejsca chyba się nie znajdzie do zorganizowania takiego stowarzyszenia jak nasze forum, mozna zalążek związku zawodowego stworzyc...... Jeśli to ma iść w kierunku z rozmów to jednak stowarzyszenie przyjacielskie by wyszło tylko ;)

#57 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 17 styczeń 2012 - 19:14

Stowarzyszenie AF A ja mam taki pomysł aby np: na Agro Show grupą Agrofoto zwiedzać stoiska zaprzyjaźnionych firm. Myślę że podczas takiego zwiedzania można więcej się dowiedzieć niż indywidualnie odwiedzając każde stoisko. Poza tym może tak być że ktoś z Agrofotowiczów będzie użytkownikiem danej maszyny i będzie mógł się podzielić swoimi spostrzeżeniami.
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#58 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 19:24

Stowarzyszenie AF Ja również myślałem o czymś takim jak mówi @Versus bo spotkać sie to nie jest wcale taki problem na targach czy gdzieś.

#59 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 21:48

Stowarzyszenie AF no wiadomo - kwestia tylko taka kto się tym zajmie - bo samo się to nie zorganizuje i nie załatwi - a i za darmo też się nikomu nie uśmiecha działać

@versus - zgadza się - pomysł spotkania w Hajnówce jest tylko przy okazji - w ramach integrowania się - i był by też dobra okazją do takiej własnie wymiany doświadczeń - ale taki zlot to jest kilka dni a rok długi - można przecież działać tak jak pisałeś - co prawda nie wynegocjujemy dla członków stowazyszenia lepszych cen - ale np można zorganizowac wspólny wyjazd szkoleniowy do jakiejś fabryki maszyn czy cos w tym stylu

Nie zapominajmy też że działamy na terenie całej polski i trudno dogodzić wszystkim wiec napewno trzeba by stworzyc oddziały co najmniej an szczeblu województwa lub nawet powiatów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 17 styczeń 2012 - 22:11

Stowarzyszenie AF @HUBERT szykujesz nocleg (tylko blisko "bankietu" tak aby z załączonym 4x4 można się doczłapać) i możesz na moją skromną osobę liczyć ;) Ze swojej strony oferuję wysoko oktanowy trunek zwany w naszych stronach cytrynówką o nieziemskim smaku ;] i jeszcze lepszym kopie