Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stowarzyszenie AF

72 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2012 - 21:52

Stowarzyszenie AF Oczywiście spędzić miło czas w gronie znajomych z AgroFoto...
z tą wymianą doświadczeń też jest dobry pomysł, trzeba powoli z Szefem AF rozmawiać na poważnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stowarzyszenie AF Dzisiaj, 22:03
  •  

#22 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:00

Stowarzyszenie AF Tylko ten czas najpierw trzeba znaleźć :P , ale za 2 mies targi agrotech w kielcach jest okazja aby agrofotowicze z tego regionu się stykneli, i wypróbowali te wasze pomysły o jednoczeniu, choć już się domyślam jak zjednoczyli by się ci pełnoletni agrofotowicze, np.ja czyli sporo %%%% :lol: ,
Szefowie AF zorganizowało by dla userów z AF jakieś fanty na targach, typu kubek, koszulka, naklejka,(flaszka :lol: ) itp. króre dostawali by po udowodnieniu że on to np. @bobytempelton, czy inny user, taka propozycja :)
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#23 Share rower56

rower56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:01

Stowarzyszenie AF

Nie no na pierwszy rzut to trzeba by sie pozbyc tego takiego podejścia - na forum hasło spotkanie na bednarach - milion szejset wpisów - a w realu przyjdzie 30 ludków i jest koniec - a pozniej znów wpisy - byłem z boku ale wstydziłem sie podejść - stoważyszenie to stoważyszenie kto traktuje AF poważnei rozumei o co chodzi @pawel1344 własnie najgorzej bo każdy chce sobie sprzet pooglądac a nam chodzi o coś tylko i wyłacznie dla nas - a nie podpinanie się pod kogoś

Można by połączyć spotkanie AF i przy okazji producenci maszyn mogli by zrobić własną wystawę-takie targi AgroFoto, a na każdej maszynie naklejka AgroFoto :P .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:02

Stowarzyszenie AF Nie no moim zdaniem wystawa maszyn odpada ze względu na koszta no i sam fakt. Dla takiej grupy to co najwyżej pokaz jednej maszyny lub kilku. Myślmy racjonalnie

Może zmienić temat żeby wiedzieć nad czym debatujemy. Np. Integracja czy coś takiego
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#25 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:13

Stowarzyszenie AF Jako miejsce na coroczny zlot proponuję Hajnówkę k. Puszczy Białowieskiej. Swojskie klimaty, białorusinki, 500l bimbru, pola namiotowe, darmowy świniak MADE IN OJDANA z jabłkiem w pysku.... 2 dni beztroskiego życia w zaciuszy natury, przy żubrach (niekoniecznie piwach) nad stawem z wędką przy ognisku...

I jak ?

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:14

Stowarzyszenie AF Zabijacie niesamowitego ćwieka dla yacentego. Popieram w 100% inicjatywę.

#27 Share Dziedzio92

Dziedzio92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 279 postów

Stowarzyszenie AF 1 Wpisuje sie na liste
Dodany obrazek

#28 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Stowarzyszenie AF Szkolenia chodzi mi żeby na spotkanie jakiegoś eksperta z branży zaprosić. Choć nie wiem jaki to koszt. A później rozmowy. No chyba że sie trafi wielu którzy dadzą przemówienie. No Panie Hubercie pięknie pięknie wiem że jedna taka impreza była ale dziwie sie że taka mała frekwencja. Ale też chodzi mi żeby to było jakies zarejestrowane stowarzyszenie. Tylko co można w takim stowarzyszeniu działać. Nawet myślałem jakiś wspólny handel czymś. Kupno nawozów czy coś w tm stylu. Czasami blisko siebie mieszkamy i nawet nie wiemy że tak jest

Edytowany przez silva, 16 styczeń 2012 - 22:17.

#29 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:15

Stowarzyszenie AF Ja jestem za - podpisuję się obiema rękami i nogami
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#30 Share dx450

dx450

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:16

Stowarzyszenie AF Fajny pomysł z tymi naklejkami :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:18

Stowarzyszenie AF

Jako miejsce na coroczny zlot proponuję Hajnówkę k. Puszczy Białowieskiej. Swojskie klimaty, białorusinki, 500l bimbru, pola namiotowe, darmowy świniak MADE IN OJDANA z jabłkiem w pysku.... 2 dni beztroskiego życia w zaciuszy natury, przy żubrach (niekoniecznie piwach) nad stawem z wędką przy ognisku...

I jak ?

EDIT:

http://siolobudy.pl/..._osocznika.html

Wysoki standard, do wynajecia na kilka dni.

#32 Share david697

david697

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:19

Stowarzyszenie AF Proponuje jakieś duże stoisko na Bendarach i tam wymieniamy się doświadczeniami. W tym toku byłem o godzinie ok.11 to były tylko 2 osoby a na 13 nie dotarłem bo nie zdążyłem dojść z drugiego końca :P Spotkania na jakiś wystawach np. Targi poznańskie itp

#33 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:23

Stowarzyszenie AF w tym roku nie było jescze AgroShow Bednary

#34 Share Egzo

Egzo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:27

Stowarzyszenie AF Może wystawa maszyn to nie ale np jakies pokazy przez jakiegos z "userów" AF to juz było by chyba do wykonania

Edytowany przez Egzo, 16 styczeń 2012 - 22:29.

#35 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:27

Stowarzyszenie AF Witam ja jak naj bardzej sie podpisuje pod ta inicjatywa z checia sie spotkam z kolegami z af takie wyjazdy integracyjne wiaza społecznosci ja naleze do grupy producenckiej i czasami wyjezdzamy na takie spotkania na ktore zapraszaja nas producenci pasz i koncentratow zawsze czegos człowiek sie dowie pogada rozerwie po ostatnim wyjezdze 2 dni mie watroba bolała :lol:
Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#36 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:30

Stowarzyszenie AF szklane domy

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#37 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:34

Stowarzyszenie AF w ramach takiego spotkania mogli bysmy odwiedzic userów w ich gospodarstwach zeby zobaczyc jak gospodarzą itd - oczywiscie w tym rojonie w którym akurat jest zlot
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#38 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:37

Stowarzyszenie AF Czemu nie. Hajnówka może być, mam ok 330km niezależnie czy bym jechał od domu czy z Olsztyna. Podroż już z samego punku widzenia jak to wygląda na Podlasiu mogłaby być ciekawa ;)
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#39 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:42

Stowarzyszenie AF No dokładnie tak jak MECHANIZATOR pisze. Troche niektórzy fantazjują bo nie mamy przecierz finansów od tak. Bo organizacja kosztuje. A stoisko na pokazach to juz całkiem i to sie wiąże ze składkami a myśle że mało kto chciałby je płacić.
Razem tak naprawde jesteśmy bardzo silni bo tu są sami najlepsi rolnicy i jesteśmy rozlokowani w całym kraju. Ma to swoje plusy i minusy oczywiście. Trzeba pomyśleć jak z tego korzystać.
Podoba mi sie pomysł jeżdżenia po gospodarstwach i po prostu oglądania upraw tylko jak sie zbierze z 500osób to gdzie ja to towarzystwo pomieszcze :P

Panie @Hubercie mnie niestety nie stać na takie rarytasy jak proponujesz

Edytowany przez silva, 16 styczeń 2012 - 22:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:45

Stowarzyszenie AF Wstępnie proponowany termin to początek czerwca - powiedzmy pierwszy weekend czerwca - kto by był chetny - miał teoretycznie czas itd