pluto2002

Ceny pasz dla trzody chlewnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gibos95    39

dlaczego ? co było powodem ?


Witam, prowadzę wraz z rodzicami ok 20 hektarowe gospodarstwo rolne nastawione głównie na hodowle opasów i trzody chlewnej. Siejemy zboża i kukurydzę. Mieszkam w woj. kuj-pom w pobliżu Nakła nad Notecią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

Witam. Zna ktoś może aktualny cennik koncetratów dla tuczników z sano? i Wogóle gdzie moge dostac ich produkty najbliżej poznania?? bo z przedstawicielem jakos niemoge sie dogadac...

 

ja zacząłem kupowac koncentraty z sano ostatnio i okoliczny sprzedawca przywozi mi:

- premium forte po 73zl za 25kg

- piggi bylo chyba po 80zl

Duzych ilosci nie biore, więc przy wiekszych zamówieniach bylby jeszcze upust pewnie. Na drugą część pytanie ci nie pomogę bo nie jestem z twojego regionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syberol    5

jaro, a ile białka mają te koncentraty?


Syberol - artykuły do produkcji rolnej
09-303 Syberia, pow. żuromiński
www.syberol.pl
kontakt@syberol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

żebym tylko nie zapomniał to zobcze jutro, bo pewien nie jestem i nie chcę cię wprowadzić w bląd

 

premium forte ma 39% białka, a piggi 41%

Edytowano przez jaro86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syberol    5

dzięki jaro za info;) chciałem mieć rozeznanie z innych firm bo u siebie sprzedaję super tucz (40% białka) za 67 i gol-tucz (38% białka) za 66 w detalu więc chyba mam dobrą cenę;)


Syberol - artykuły do produkcji rolnej
09-303 Syberia, pow. żuromiński
www.syberol.pl
kontakt@syberol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

praktykujecie panowie firmę BIOFEED ?

był ostatnio u nas przedstawiciel i proponował produkty ..... mają trochę niższe ceny niż SANO co za tym idzie niższa zawartość składu ... i nie wiem jak to idzie wtuczu

jeśli ktoś używa tych produktów proszę o każde info :)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas963    0

Witam czy ktoś miał styczność z koncentratem firmy De Heus HGC Rh+? jest to koncentrat w którym zastosowano białko zwierzęce pochodzące z krwi (prawdopodobnie przeżuwacz - skarmianie krzyżowe) jego cena jest lepiej niż dobra a skład jest dosyć bogaty i porównywalny z Strong

Do tej pory stosuję Nutrena Stong, w cenie 71 zł brutto, wspomniany koncentrat De Heus kosztuje 64 zł brutto (w przypadku kupna całej palety 61zł ). cena bardzo kusząca :)

 

mam jeszcze dodatkowe pytanie dla tych którzy również pasą Strongiem. Zauważyliście brak w składnie Treoniny??

według przedstawiciela Nutreny "wg prawa paszowego, nie wszystko musi być napisane" czuje że koleś mnie okłamuje. co wy na to? prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syberol    5

Moim zdaniem jeśli treonina by była w składzie to dlaczego firma by to ukrywała... ile białka te koncentraty mają?


Syberol - artykuły do produkcji rolnej
09-303 Syberia, pow. żuromiński
www.syberol.pl
kontakt@syberol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas963    0

Moim zdaniem jeśli treonina by była w składzie to dlaczego firma by to ukrywała... ile białka te koncentraty mają?

jestem podobnego zdania, zawartość białko i innych skłądników przedstawia się następująco Skład Strong De Heus białko 40,1 40 włókno 3,71 4,3 oleje 2,19 1,7 popiół 19,12 17,3 Liyzna 4,4 4,5 Metionina 0,9 1,03 Treonina 0 1,7 fosfor 1 0,6 wapń 4,1 4 sód 1,58 1

różnice oczywiście są lecz nie umiem wskazać jednoznacznie która jest bogatsza, moim zdanie wszystko wyjdzie w tuczu ;)

aha na pierwszy rzut oka rtóżnią się znacznie kolorem i zapachem Strong jest owocowy a De Heus pachnie truflami.

 

Jestem po pierwszym wykorzystaniu nowego koncentratu, narazie świnki nie marudzą, wcinają bez grymaszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartekj1994    139

Ja zacząłem ostatnio brac z Firmy Paszmark. Pasza pełnoporcjowa 1140zł/t brutto od 30kg. Ale pasza średnia (brak jęczmienia w paszy). Polecam starter do 30kg z tej firmy. Na niej miałem przyrost około 1,2 kg dziennie. Wiem bo ważyłem 3 sztuki co 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

witam,stosuje ktos koncentrat henrix z agroloku co onim myslicie? cos ostatnio stwierdzilem jakies slabsze efekty a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byczek1996    7

Kupuje ktoś w małopolskim i może polecić pasze pełno porcjową w jakiejś dobrej cenie z całkiem dobrymi rezultatami przyrostu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

panowie stosuje ktoś koncentrat PERIAL? my stosujemy juz od dawna i nie narzekamy, cena za worek 25kg - 69zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

firma z poznania. koncentrat dla tuczników 41,5 % białka. reszty skladu nie pamiętam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syberol    5

Vita-Gol Extra 42% białka - 68zł/25kg


Syberol - artykuły do produkcji rolnej
09-303 Syberia, pow. żuromiński
www.syberol.pl
kontakt@syberol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu86    0

Kiedys neorol GOLDENFISH za 67zl dzisiaj premiks neorol neomix grower 89zl za 25kg:)

soja 1900zl brutto rzepak 1060zl br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liber    7

sano premium 65zl premium forte 75zl premium pigi 82zl Lira 72zl .A teraz testuje bio farm 70zl ale chyba powruce do liry,bo potym z bio farm ostro sie gryza niewiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malino1    0

Witam. Mogę zaoferowac nastepujące ceny:

Protamino Premium 61

Premium forte 68

Piggi 72,50

 

woj małopolskie okolice Miechowa i Proszowic

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj