pluto2002

Ceny pasz dla trzody chlewnej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukaczmarek    277

Ale piszcie czy cena netto czy brutto. w de heus to ceny zmieniają się czasem i co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Netto oczywiście.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

ja podalem juz cene brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGOR    0

Witam!

ja kupuje koncentraty firmy de heus taki najbardziej popularny hgc super

no co do cenny to jest kosmos ale co zrobic

ja ten koncentrat kupuuje po 74zł - 6% upustu daje jakieś 69zł

i jak kupie 600kg to mam worek hgc corn gratis to daje kolejne 3zł mniej na 25kg

to mam dobry koncentrat za 66zł btutto

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo72    0

Vitamix Super Mast Enzym 69,50 za worek (sojowy)

Edytowano przez pawlo72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darass86    0

Zawsze stosowałem de hause HGC HQ do czasu gdy worek kosztował 78 zł - 6% 74zł brutto było mi za drogao i przeszedłem na super 74 zl - 6% upustu daje 70zl przy zakupie 600 kg, dla mnie już przesada!, szukam firmy innej, LIRA ma za 70 zł brutto w jakości HQ, jeszcze sie rozglądam za biofeed ma leprze parametry co HQ. Jutro zadzwonie do przedstawiciela i zobaczymy ile u nich. Ostatnio de Hause ma za wysokie ceny, przy tych cenach trzody

Edytowano przez Darass86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariox    4

Witam saszeta. Czyżby jakieś podwyżli w sano? A ja dwa tygodnie temu płaciłem za;

Premium 64 zł

Premium Forte 71 zł

Pigi 74 zł

Babsy 61 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

71 a 82,5 to spora różnica. u mnie ceny się nie zmieniły. Economy 66, premium 76 a forte 82,5. Co prawda tu gdzie biorę jest ciut drożej pomimo że to sano i wiedziałem o tym ale nie myślałem że aż tyle :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilnicki96    4

Ja teraz bralem dla prosiaków z provimi to placilem za worek 87 zl dla tuczników sa tansze po 67/69 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj