Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego?

22 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 17:20

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Witam muszę się zdecydować na któryś z tych 5 do kwoty 185tyś brutto. Claas axos 320, NH T9.95, MF5420 lub MF5425 czy może Deutz-Fahr agrofarm 420 gs czy może coś innego pytam bo muszę zamówić już niedługo bo na lipiec muszę już mieć. Będzie pracował z prasą belującą, beczkowozem 7tyś, rozrzutnikiem 8t, przewracarka i agregatem uprawowo-siewnym. Pomagał będzie dla zetora forterry 9641.

Edytowany przez bernatziom1996, 16 styczeń 2012 - 17:27.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Dzisiaj, 02:02
  •  

#2 Share bizon1

bizon1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 17:59

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Z tych 5 zostają 2 NH T5 chyba taki miałeś na myśli i axos C lub CL reszta powyżej 200 tys chyba że euro będzie po 4 zł.

#3 Share dasiu87

dasiu87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, dobra książka ,w wolnych chwilach basen

Napisany 16 styczeń 2012 - 18:13

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? w ubiegłym tygodniu byłem w korbankowie to był "OSTATNI" 5425 do sprzedania i wołali 182 tyś brutto więc dzwoń i pytaj bo może jeszcze jest a cena jest dobra bo nowa seria to już ponad 200tyś a w tym zestawieniu które podałeś 5425 na pewno jest najlepszy ;)

#4 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 18:18

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? A nie wiesz czy by trzymali tego MF do lipca?

#5 Share Pawel1344

Pawel1344

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja

Napisany 16 styczeń 2012 - 18:40

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Do lipca to na bank go nie będą trzymać chyba, że dużą zaliczkę dasz. Mam znajomego, który ma MF 5435 i chyba mu się jakiś wadliwy trafił bo ciągle coś się psuje. Biegi gubi do tego nie chce palić potrafi zgasnąć w czasie pracy i koniec. W ciągu pół roku serwis był już 7 razy jest z niego bardzo niezadowolony, być może jest to wina egzemplarza nie śmiem oceniać całej serii ciągników bo być może są bardzo dobre ale akurat ten jest fatalny. A i jeszcze jedno - spalanie powiedział, że jest bardzo duże ma John deera tej samej mocy kilku letniego i jest oszczędniejszy niż ten MF

Edytowany przez Pawel1344, 16 styczeń 2012 - 18:42.

#6 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 19:06

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Co będzie lepsze claas axos czy nh t9.95 i czy za 180tyś brutto bendę miał nh t5.95 wersje 502?

#7 Share dasiu87

dasiu87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 19:06

A nie wiesz czy by trzymali tego MF do lipca?

zaliczka około 15 tyś i nawet do października przetrzymają
a kolega powyżej to coś bzdury opowiada bo to są jedne z najlepszych ciągników w swej klasie i wystarczy poczytać opinie użytkowników <_<

#8 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 19:52

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Dzwoniłem do korbanaka jutro mam jechać go oglądać a teraz jak przekonać tate że jest lepszy od zetora bo moje argumenty do niego nie docierają ?

#9 Share F1traktors

F1traktors

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 styczeń 2012 - 20:05

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? A jakimi argumentami się opierasz ? Na pewno jest nowszy, wygodniejszy, ma ehr,rewers,4 biegi pod obciążeniem.

#10 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 20:12

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Niech tata sobie w nim usiądzie, przejedzie się kawałek i już będzie wiedział w czym jest lepszy od zetora. Najlepiej jak byście jeszcze pojechali do kogoć kto ma taki ciągnik i porozmawiali. Przedstawiciel na pewno da jakieś namiary.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Pawel1344

Pawel1344

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 20:13

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Dasiu87 jest nie do końca obiektywny w swoich ocenach wystarczy obejrzeć galerię i widać, że chwali swoje maszynki, a gdyby umiał czytać ze zrozumieniem to by się doczytał, że pisałem o tym jednym konkretnym ciągniku który użytkuje znajomy (bardzo dobry) a nie o całej serii bo jak napisałem wyżej być może jest to wina egzemplarza.

#12 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 20:37

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Jeden kolega taty ma taki sam jak mamy zamówić, pojedziemy do niego i wysłuchamy jego opinii. W tym tyg. mam jechać do korbanka i się przejechać.

Tylko martwi go cena gdy coś się popsuje.

#13 Share dasiu87

dasiu87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 20:59

Dasiu87 jest nie do końca obiektywny w swoich ocenach wystarczy obejrzeć galerię i widać, że chwali swoje maszynki, a gdyby umiał czytać ze zrozumieniem to by się doczytał, że pisałem o tym jednym konkretnym ciągniku który użytkuje znajomy (bardzo dobry) a nie o całej serii bo jak napisałem wyżej być może jest to wina egzemplarza.

ja nie jestem obiektywny
-ale na bank do lipca nie będą trzymać!!! na jakiej to podstawie to napisałeś bo bernatziom1996 dzwonił i więc nie wprowadzaj kogoś w błąd dogadał
-znajomy ma i mu się wszystko psuje! rozumiem jedna część może być wadliwa ale od razu nie wszystko i duże spalanie
Podam przykład: kupiłem Passata b6 w 2009 r skrzynia DSG walła mi po 3tyś km naprawili , potem po 16 tyś i znowu problem po 20tyś i w końcu wymienili na nową i jest ok po 60tys więc nie miałem wadliwego auta bo reszta ok tylko auto z wadliwą skrzynię biegów
a nie wieżę w to że wyszedł egzemplarz że wszystko się psuło

#14 Share Pawel1344

Pawel1344

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 21:43

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Tak tak po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ale nie będę z tobą tutaj o tym pisał. Daj mi cytat w mojej wypowiedzi gdzie napisałem, że wszystko się psuje. Bo wydaje mi się, że tak nie napisałem. Wymieniłem 3 rzeczy i o nich mowa. I popracuj trochę nad gramatyką. Napisałem, że DO LIPCA NA BANK NIE BĘDĄ GO TRZYMAĆ CHYBA, ŻE DA ZALICZKĘ!!!

Edytowany przez Pawel1344, 16 styczeń 2012 - 21:45.

#15 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 21:52

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Dzisiaj dzwoniłem do korbanka i jeżeli dam zaliczkę to będą dla mnie trzymać w tym tyg. jadę ich odwiedzić i zaliczkować. Kierownik mówił że kosztuje 40tyś euro netto czyli wychodzi około 211tys brutto czy uda mi się zbić cene do max 185tyś brutto???

Edytowany przez bernatziom1996, 17 styczeń 2012 - 07:15.

#16 Share Pandanus

Pandanus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 08:36

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? tyle napewno nie zbijesz
mysle ze realne jest 2000 euro netto mniej

#17 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 21:50

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Mam dylemat czy wziąć MF 5425 czy 5420 bo jutro muszę podjąć decyzję do 5420 muszę dopłacić 2tys euro netto. Co wybrać?

#18 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 00:42

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? hmmm.... za 185 tys możesz kupic zamiast MF farmtraca 7100 lub 7110 98 lub 110 km napewno nie jest tak dopieszcony jak MF
MA EHR 2 zakresowy wzmacniacz momentu ma gorsza kabine miałem okazje nim pojezdzic silnik perkins niewiem jaki model jest w mf
ja kupiłem 690 88km 124.500 tys. mi wystarczy.

MF 5425 ma tez 86 km ja bym nie przepłacał chyba ze potrzebny ci wypas

rozmawiałem z przedstawicielem maja rozliczenie za 2011" r. wygrali w sprzedazy z MF o 25 sztuk ciagnikow
FARMTRAC jest na 7 miejscu w kraju jesli chodzi o sprzdaz.....jak na składaka niezle

wybor nalezy do ciebie..<

#19 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 06:40

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? Ale w grę wchodzi tylko MF 5425 i 5420 cena to 200tyś brutto 5425 a 5420 jest droższy o 2tyś euro co bardziej polecacie nowszy czy starszy?Proszę o szybką odpowiedz dzisiaj mam go zamówić.
\

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 18 styczeń 2012 - 07:00

Claas, NH, MF, Deutz-Fahr, czy może cos innego? weż nowszy :) zawsze będziesz mieć satysfakcje ze masz nowy model a jak weźmiesz stary to będzie Ci szkoda, po czasie ze nie masz a mogłeś mieć nowy model trochę to zawiłe ale Twoja kasa Ty decydujesz ja osobiście wolał bym dołożyć w koncu kupuje sie nie na rok Pozdro

Dodaj odpowiedź