Skocz do zawartości

Zdjęcie

belarus 952 wysunięcie ramion

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 22:36

belarus 952 wysunięcie ramion mam belarusa 952 i zastanawiam się nad wysunięciem ramion cięgieł są one teraz na środku gdy je wysune na maxa jest to 8 cm jaki będzie miało to wpływ na udzwig bo mam pług akpila obrotowego i przy podnoszeniu ta wierzyczka jest bardzo blisko kabiny i przez to wyżej nie podniose a kółko mi chaczy o ziemie a jak bym ramiona wysunął o 8 cm to by wierzyczka pługa była dalej i bym móg wyżej podnieść i by nie chaczyła

pług waży 1150 kg jaki to ma wpływ na udzwig ( belarus na dwóch siłownikach 4.5 t udzwigu) i czy te ramiona nie pękną jak będą wysnięte bardziej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
belarus 952 wysunięcie ramion Dzisiaj, 04:56
  •  

#2 Share GoodFarmer

GoodFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo, technika rolnicza.

Napisany 15 styczeń 2012 - 22:46

belarus 952 wysunięcie ramion Im dłuższe cięgna tym udźwig mniejszy ale można przestawić wieszaki: im dalej od ciągnika tym większy udźwig lecz mniejszy skok. Pokombinuj wiele pracy to nie kosztuje.

#3 Share mrmtz82

mrmtz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 17:46

belarus 952 wysunięcie ramion Myśle że nic nie powinno się stać z podnośnikiem i ramionami bo jedno i drugie sami wiemy ze jest mocne bo to Rosja gniocja nie łamiocja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 21:46

belarus 952 wysunięcie ramion tylko jak ja przestawiłem ( wydłużyłem ramiona) to cięgło było za krótkie potem heh xD

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#5 Share audi80b4

audi80b4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 358 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 22:04

belarus 952 wysunięcie ramion z cięgłem nie będzie problemu bo mam dłuższe od ruskiego w garażu od 120 tylko ze te cięgła ruskie mają dziury i zastanaiwam się czy na dziurze czasem niepuści

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 10:28

belarus 952 wysunięcie ramion Ja do 82 dorobiłem całe nowe dłuższe z 10 cm może więcej, i na hakach. Żałuję że ja sprzedałem z ciągnikiem, bo gość ich nie potrzebował. Załóż z 1614 bo 912 są krótsze, albo zrób nowe. U mnie nie było problemów z podnoszeniem, ale: miałem podniesione ciśnienie do 200 bar, bardziej ze względu na tura. Zgiołem jedno cięgło górne przy siewniku nawozowym z prawie 2 tonami nawozu. U kuzyna pękł i założył wzmocnione, i ma lagi z 1614. Raz pękł mi prawy wieszak z przekładnią, ale to raczej była inna przyczyna.

Wolałem dłuższe bo lepszy dostęp jest z tyłu, i łącznik centralny jest z 912

Dodaj odpowiedź