rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

radek151    1

Panowie jutro o 11.00 podpisuje umowę, więc będę wiedział już na 100% jak będzie wyglądało postępowanie ofertowe, ale dzisiaj jak kobitka do mnie dzwoniła zaprosić na podpisanie to pytałem jeszcze i powiedziała, że będzie mnie obowiązywało postępowanie ofertowe takie jak dotychczas. Na szczęście platforma mnie ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

witam, mam pytanie odnośnie zmiany sprzętu we wniosku. Mianowicie jestem na miejscu po za limitem aczkolwiek liczę na przesunięcia, juz nie wiele brakuje. We wniosku wpisalem ciągnik za kwotę 130tys netto i pytanie czy mógłbym zmienić tą maszynę na inną np na platformę samojezdną lub utwardzenie placu manewrowego?- oczywiscie na etapie ew pozniejszych poprawek.

 

Samodzielnie nie możesz tylko za zgodą ARiMR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazik11441    23

Witam, chcąc postawic budynek z prov to pozwolenie na budowe i wszystko konkret muszę mieć przy składaniu wniosku? czy mam czas później na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik    35

raczej tak.u mnie na prow ma być tylko hala łukowa i też musiałem wszystko dostarczyć.projekt budowlany,warunki zabudowy ,pozwolenie na budowę ,a nie będzie fundamentów ani żadnych instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
niepokorny  kolego już wiele razy pisano tu na forum i trąbiono ,że w kuj-pom limit środków wystarczy na ok 950 wniosków .Na moje to wszystkie osoby które spełniają formalności powinny być przeniesione na kolejny nabór .Znając życie pewnie w następnym naborze D -2018 będzie wszystko od  nowa rozkręcane .

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamills    0

czytałem kilka ostatnich stron i nie znalazłem, czy wiadomo na ile wniosków wystarczy pieniędzy w Pomorskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro podpisanie umowy łódzkie ;)

 

 

 

 już cieszą się handlowcy ;)  :P  :D  :lol: że umowy podpisują że wsi chłopcy ;)  :P  :D  :lol:  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko niech się cieszą ale do maszyn jeszcze daleka droga a proxima już podpisał?

jeszcze nie  :mellow: narazie poprawki ogarniam ;) ale myśle że już niedługo B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Ja podpisuje jutro, już niby na 100% bo miałem prędzej ale przełożyli. Mam pytanko odnośnie postępowanie ofertowego, muszę dać czas dilerom co najmniej tydzień na zrobienie oferty, a co jeśli zrobią wszyscy np. po dwóch dniach, mogę tedy zakończyć je prędzej i wybrać ofertę? Zależy mi na czasie wszyscy dilerzy są na miejscu, i oferty zrobią szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfek    49

Nie lepiej sie dogadac z gosciem od ktorego maszyny bedziesz bral? Z tego co js gadalem ze oni siebie znają i ten kolo pojeździ pozbiera podpisy oferty itd i bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacper111    1

Witam Wiecie czy starczy wybór najkorzystniejszej oferty nastąpi w oparciu np. o cenę, czy trzeba pisać wszystkie 4 żeby rubryki były wpisane, jak uwas jest, bez sensu było by więcej, jak jest bo jedni mówią że wiecej a inni ze cena starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Mam już wszystko dogadane, chodzi o to czy agencja nie będzie się krzywo patrzyć jak zrobię postępowanie w dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter00    30

Mam już wszystko dogadane, chodzi o to czy agencja nie będzie się krzywo patrzyć jak zrobię postępowanie w dwa dni.

Wszystko kwestia dogadania zapisu daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiten    2

Tak ale jutro podpisuje umowę a mówili żebym robił postępowanie ofertowe po podpisaniu, Sam nie wiem po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter00    30

ja mam postepowanie z 15 grudnia a umowy jeszcze nie podpisałem. tak mi radził kierownik oddziału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

Spoko niech się cieszą ale do maszyn jeszcze daleka droga a proxima już podpisał?

p

 

Marcin Ty z łódzkiego...

Który na liście byłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek151    1

Umowa podpisana, teraz czas na postępowanie ofertowe. Kobitka z ARiMR kazała zrobić jak najszybciej, żeby zdążyć przed platformą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Na początku byłem 6xx  póżniej stopniowo do góry aż do 5xx a pózniej wypadł mi siewnik do kuku z ekologicznych i obecnie 7xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj