rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

koledzy jest prośba, macie przypadkiem listy z kolejnością przysługiwania pomocy obszar d, modernizacja, muszę coś zobaczyć. 

1. sierpnia 

2. grudzień 

11. Informacja o kolejności przysługiwania pomocy na operacje typu "Modernizacja gospodarstw rolnych" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych" w obszarze związanym z racjonalizacją technologii produkcji (..) w województwie łódzkim

 

z góry dziękuje za pomoc. jak coś to może na meila, ? 

 

Jest aktualna lista z 23 stycznia dla woj łódzkiego.

 

Załączam link do zestawienia list. http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/modernizacja-gospodarstw-rolnych-w-ramach-prow-2014-2020-nabor-z-2016-r-kolejnosc-przyslugiwania-pomocy.html


-----------------------------   

dotacja@dotacja.info               

www.dotacja.info

wnioski, biznesplany, porady, odwołania - cały kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek    6

koledzy jest prośba, macie przypadkiem listy z kolejnością przysługiwania pomocy obszar d, modernizacja, muszę coś zobaczyć. 

1. sierpnia 

2. grudzień 

11. Informacja o kolejności przysługiwania pomocy na operacje typu "Modernizacja gospodarstw rolnych" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych" w obszarze związanym z racjonalizacją technologii produkcji (..) w województwie łódzkim

 

z góry dziękuje za pomoc. jak coś to może na meila, ? 

 

Ja mam z 17 sierpnia i 13 grudnia. Jak coś to podeślij maila na PW to Ci wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z 17 sierpnia i 13 grudnia. Jak coś to podeślij maila na PW to Ci wyślę.

 

ja mam jeszcze z 3 stycznia 2017 jakby była potrzebna.


-----------------------------   

dotacja@dotacja.info               

www.dotacja.info

wnioski, biznesplany, porady, odwołania - cały kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Ja już grubo 30 dni i tez nic ;)

 

Jakie województwo?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emlo    0

Dowiedziałem się ostatnio od znajomego,że ma ruszać następny nabór na modernizacje gospodarstw 2017 w czerwcu. Czy może ktoś to potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Tak. Ale tylko na obszary A, B, C.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Koledzy jak to jest z tym terminem 18 marca .Czy jak ktoś podpisze umowę  do 18 marca z ARiMR to na starych zasadach ?


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfek    49

Pewnie bedziemy wiedziec jutro jak Takiten np ma podpisać umowę i nas poinformuje bo tak naprawde jedni mowia tak drudzy inaczej. Podobnie w agencji wiec trzeba czekac na info z pierwszej reki
Pozatym przeczytaj dokladnie ta notę najlepiej kilka razy. Do 18 marca ma ruszyć to wszystko ale kiedy ruszy to nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mi dziś diler mówił aby się spieszyć ponieważ w połowie lutego mają ogłosić że przetargi ruszają 18 marca ale diler jak to diler tylko o swoją d... dba  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Tak. Ale tylko na obszary A, B, C.

 

Można jaśniej lub jakiś link gdzie to jest rozpisane np.obszar A to,,, itp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

Jakie województwo?

 

Kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nharek    1

Wpisany we wniosku mam opryskiwacz UNI  800 litrów belka 15, jednak krukowiak zrobił mi konkurencyjną cenę, czy w tym nowym obecnym prowie nie będzie problemy jeżeli wezmę krukowiaka z tą sama belką i z tą samą pojemnością jak UNIA? dodam, że małopolska, miejsce 400+ 2 poprawki gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwed1983    0

witam,jestem z woj.pomorskiego i jestem ok połowie stawki czyli plus minus 5xx miejsca i dzwonił dziś do mnie przedstawiciel claa...i innego sprzętu i mówił że w pomorskim panuje cisza a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmino22    0

witam, mam pytanie odnośnie zmiany sprzętu we wniosku. Mianowicie jestem na miejscu po za limitem aczkolwiek liczę na przesunięcia, juz nie wiele brakuje. We wniosku wpisalem ciągnik za kwotę 130tys netto i pytanie czy mógłbym zmienić tą maszynę na inną np na platformę samojezdną lub utwardzenie placu manewrowego?- oczywiscie na etapie ew pozniejszych poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dzwoniłem do ARiMR w Toruniu przed chwilą .W sprawie realizacji modernizacji i zakupienia sprzętu wiedzą tyle ,co my .Pracownicy dopiero będę szkoleni w tym temacie .Jedyne ,co się dowiedziałem,to tyle ,że na dzień dzisiejszy są dwa kryteria zakupu w nowym systemie .Pierwszy cena ,a kolejne kryterium do wyboru może być np serwis .Co do ceny to możemy opisać czego oczekujemy w ramach tej kwoty ,jak chcemy wydać .Może nie będzie tak źle .Do 18 marca będzie wiadomo coś więcej ,ale raczej wiele się nie zmieni .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierzo    19

W lubelskim nie podpisują umów do końca stycznia ze względu na brak formularzy umów - paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamik90    9

Czy jak wykorzystam 200tyś na obszar D to na obszar B zostanie mi 300tyś? Czy normalnie 500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj