Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

13404 odpowiedzi na ten temat

#9041 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1933 postów

Napisany 05 lipiec 2016 - 17:30

Dokładnie, jeden weźmie kredyt na ciągnik który zrobi 1000 godzin rocznie a u drugiego 100 lub 200, a rata taka sama niestety..., tak samo jak branie maszyn które stoją później tylko na podwórku bo limit nie był wykorzystany to się brało co diler zaproponował i mu na placu zalegało...

Sprzedam sieczkarnię John Deere 6910, więcej informacji na priv lub w ogłoszeniu:

https://www.olx.pl/o...57-IDkliMI.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Dzisiaj, 18:34
  •  

#9042 Share papasmerf

papasmerf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 05 lipiec 2016 - 20:17

Tak, pewnie, zawiść, spać nie mogę, ktoś dostanie kasę a ja nie. Masakra o czym Wy piszecie, nie znacie ludzi, myślicie że wszyscy są tacy ja Wy? Papa... przestań zachowywać się jak nastolatek , widzę że już wszystko wiesz, nie obrażaj ludzi na forum bo to juz kolejny raz 

Wierchuszka z agencji za czasów PO-PSL poprzyznawali sobie wielo-tysięczne odprawy i premie - masakra, jaki ty ..... jesteś.  

Padłeś? wstań, bo ci kasa koło nosa przeldzie, buahahahahaa.

Nikt mi nie musi niczego tłumaczyć więc przestań się spinać i skończ dzieci

ja się nie spinam, myślałem że rozmawiamy na konkretne argumenty ale widze ze już nie masz co pisać to obrałeś tryb ''nastolatek''

a kasa może mi przechodzić, napewno nie bede sie do nikogo srał ze ktoś ma 4 pkt wiecej....

Jaka zawisc?? Czysta troska o was pseudo ekolodzy zebyscie jeszcze kredytow nie zalatwiali Bo odsetki was zjedza

prędzej rdza zje tego twojego mtz'a niż odsetki ekologów cha***!!!

Tak to takie modne przez obecnie rządzących stwierdzenie :D

Tylko dowody przydałby się :o

http://www.polskiera...m-informatyczny

z tą pseudo ekologią to trochę przesadzacie. te 4 punkty (aż tyle) to jest dlatego że ekolodzy mają przechlapane (ledwo żyją) a wy myślicie że na 10 arów ekologii dostaniecie jakiś sprzęt- nawet jeśli pozostałych macie100 ha- może jeszcze opryskiwacz byście chcieli na tę ekologię :D jaja sobie robicie. Jeżeli macie podane 10 arów ekologii to tylko na te 10 ar. dostaniecie sprzęt a nie na 100 ha

Jeżeli macie podane 10 arów ekologii to tylko na te 10 ar. dostaniecie sprzęt a nie na 100 ha

czyli na 10 arów - pół brony, skibe i opryskiwacz ręczny dobrze rozumiem ??

#9043 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Informatyka<br />rolnictwo<br />turystyka

Napisany 05 lipiec 2016 - 20:34

Koleś skończ, w wypowiedzi każdego nas jest trochę racji, zdziwisz się ...... w twojej nie. Dzieciaku skończ proszę. Wakacje masz

Tryb nastolatek?! yhm?!

Tak to modne stwierdzenie - nie rozśmieszaj . 

Na 10 arów 2500l lemken 21 m się przyda? pewnie pewnie. Już ci przywożą gratis w nagrodę za trafne wypowiedzi na forum.

4 punkty za 10 arów rośliny w ekologii jasne. Co niektórzy nie uzyskają nawet 2 punktów za całość a tu 4 punkty za eko !!! to jest sprawiedliwe?

A za to 

.....prędzej rdza zje tego twojego mtz'a niż odsetki ekologów chamie!!!... dostałbyś w ..... - wiesz, mam MTZ-a i się tego nie wstydzę inteligencie bez gimnazjum.

Skończ bo bana dostaniesz etc, etc 

end.

Edytowany przez vdan, 05 lipiec 2016 - 20:36.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co z naborami wniosków? zobacz »

•  

#9044 Share papasmerf

papasmerf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 05 lipiec 2016 - 20:45

po chamsku odpowiedzialem na chamski komentarz- nie zczailes tego ???? marka ciagnika tu nie ma nic do tego, ale widze ze po raz kolejny nie zrozumiales....

leje na twojego bana ;)

a reszty tego co napisales juz nie komentuje bo widze ze ty poprostu glupi jestes.

Edytowany przez papasmerf, 05 lipiec 2016 - 20:47.

#9045 Share masa24

masa24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 941 postów

Napisany 05 lipiec 2016 - 21:12

musze zgodzic sie z papa smerferm.  juz to pisalem nie raz zreszta. przykro mi to stwierdzic ale wiekszosc rolnikow to naprawde osoby nie zbyt bystre umyslowo. dlatego cale rzesze kiepskich doradcow maja z czego zyc.  no bo skoro rolnikowi nie chce sie przeczytac rozporzadzenia i zainteresowac tematem prowu, to o czym tu rozmawiac??  kto mial leb na karku, zalezalo mu dotacji to wszedl w eko.  wszystko zgodnie z regulaminem.  jezeli ktos tego nie zrobil to tylko dlatego ze mial kiepskiego doradce, ale i tak mysle ze pretensje mozna miec tylko do siebie. ja  np nie wyobrazam sobie zebym mial powierzyc taka wazna sprawe jak ta dotacja( ktora jest mi potrzebna, umozliwi dalszy rozwoj )  jakiemus anonimowemu doradcy. jak mozna tak olac spawe zeby nie znac nawet podstawowych kryteriow i  isc na taka latwizne ze co doradca powie to swiete. ja tego nie rozumiem.  sa osoby ktore zarzadzaja 200 hektarami , a przeczytac pare zdan ze zrozumieniem to juz misja nie do wykonania

jezeli ktos nie zrozumial to papa smerf piszac o opryskiwaczu recznym robil sobie jaja.  ekologia 10 arow, ale sprzet bierzemy taki jaki mozemy na wielkosc calego gospodarstwa. tyle w temacie

#9046 Share Marco82

Marco82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 05 lipiec 2016 - 21:31

Bo w śród rolników jest taka nowa moda że sąsiad straszy sąsiada odpowiedzialnością za dotacje że wymogi kontrole itd a sam składa i jakoś problemów nie ma.       żeby tylko się nikt nie dowiedział bo ja nie dostanę. Każdy robi wszystko0 po kryjomu, po cichu a i tak kiedyś to na jaw wyjdzie. z eko zobaczymy, jak będzie tak jak piszą poprzednicy że 10 arów starczy to będzie powtórka z 2006 roku kiedy to do tytoniu ruszyły dopłaty niezwiązane i ludzie nie mają juz  tytoniu 10 lat a kasę biorą,,, kto miał wtyki to teraz po 100-200 tyś sobie zgarnia co roku.....

#9047 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów
  • Zainteresowania:WINO KOBIETY I ŚPIEW

Napisany 05 lipiec 2016 - 21:47

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Papasmerf idź lepiej twoich jagód ekologicznych sie najedz czy co one tam zarly. Trzeba konczyc ta dyskusje tutaj bo dzieci cos podsluchali o ekologi z rozmów rodziców i udają mądrych... Mamy jeszcze pare tygodni to zobaczymy jak wam to wyjdzie

#9048 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3177 postów

Napisany 05 lipiec 2016 - 22:03

macius najlepszy, dyskutuje z tymi co sobie sami wnioski wypelniali, bo on wie lepiej. Haha dobry koleś, poprawia humor na koniec pracowitego dnia.

marco82 też się z tym spotkałem, że w grupce rolników podczas rozmowy jeden się wychyla i tym co nie sładali wniosków tłumaczy jakie to obowiązki, a sam składa. I dziwne to jest bo skoro tak się żali jaka to tragedia to po co składał?

KUPIĘ:                      ----- 460 / 85 R38      18.4 R38 -----                    KUPIĘ KOMPLET 2 szt. 40% - 70% lub lepsze      

#9049 Share papasmerf

papasmerf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 05 lipiec 2016 - 22:20

musze zgodzic sie z papa smerferm.  juz to pisalem nie raz zreszta. przykro mi to stwierdzic ale wiekszosc rolnikow to naprawde osoby nie zbyt bystre umyslowo. dlatego cale rzesze kiepskich doradcow maja z czego zyc.  no bo skoro rolnikowi nie chce sie przeczytac rozporzadzenia i zainteresowac tematem prowu, to o czym tu rozmawiac??  kto mial leb na karku, zalezalo mu dotacji to wszedl w eko.  wszystko zgodnie z regulaminem.  jezeli ktos tego nie zrobil to tylko dlatego ze mial kiepskiego doradce, ale i tak mysle ze pretensje mozna miec tylko do siebie. ja  np nie wyobrazam sobie zebym mial powierzyc taka wazna sprawe jak ta dotacja( ktora jest mi potrzebna, umozliwi dalszy rozwoj )  jakiemus anonimowemu doradcy. jak mozna tak olac spawe zeby nie znac nawet podstawowych kryteriow i  isc na taka latwizne ze co doradca powie to swiete. ja tego nie rozumiem.  sa osoby ktore zarzadzaja 200 hektarami , a przeczytac pare zdan ze zrozumieniem to juz misja nie do wykonania

jezeli ktos nie zrozumial to papa smerf piszac o opryskiwaczu recznym robil sobie jaja.  ekologia 10 arow, ale sprzet bierzemy taki jaki mozemy na wielkosc calego gospodarstwa. tyle w temacie

oooo kolego Ty jeden widze ze mnie rozumiesz i czytasz ze zrozumieniem bo reszta nie dość że zniewieściała to jeszcze mało rozgarnięta.

Pzdr.

http://www.agrofoto....08&qpid=1832853

Papasmerf idź lepiej twoich jagód ekologicznych sie najedz czy co one tam zarly. Trzeba konczyc ta dyskusje tutaj bo dzieci cos podsluchali o ekologi z rozmów rodziców i udają mądrych... Mamy jeszcze pare tygodni to zobaczymy jak wam to wyjdzie

tak jest kończ już te pierdoły pisać i zainteresuj sie już powoli ta ekologią bo pewnie w następnym naborze złożysz

"bo jak to ktoś może mieć 4 pkt więcej''

a jak wyjdzie to...h** ci do tego :lol:

Edytowany przez papasmerf, 05 lipiec 2016 - 22:24.

#9050 Share mmat13

mmat13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 06 lipiec 2016 - 05:44

Propaganda ale nie będę wdawał się w dyskusje o polityce bo to bagno na które szkoda mi życia. Popatrz ile obecne rządy przelały na konto jednego gościa w Toruniu.

Co do informacji z publicznych TV oraz R to niestety ale nie łykam tego.  Między innymi dlatego: jak to powiedział obecny prezes TV "ciemny lud to kupi".

Już nie będę wspominał o stadninie koni... Szkoda pisać...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9051 Share vdan

vdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Informatyka<br />rolnictwo<br />turystyka

Napisany 06 lipiec 2016 - 06:35

po chamsku odpowiedzialem na chamski komentarz- nie zczailes tego ???? marka ciagnika tu nie ma nic do tego, ale widze ze po raz kolejny nie zrozumiales....

leje na twojego bana ;)

a reszty tego co napisales juz nie komentuje bo widze ze ty poprostu glupi jestesP

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?!

Raczej nie, obrażasz ludzi na forum a na dodatek twój tok rozumowania pozostał na etapie 6 klasy podstawówki, czytaj wstecz w takim razie i najlepiej zacznij od nowa od 1 strony:)

nie będe zniżał się do twojego poziomu i nie obrażę ciebie. 

End

#9052 Share papasmerf

papasmerf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 06 lipiec 2016 - 07:21

mmat13  artykuł propagandowy masz racje, ale w każdym kłamstwie jest ziarnko prawdy.

#9053 Share parobas

parobas

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:sport, motocykle i inne.

Napisany 06 lipiec 2016 - 07:48

kupie kobiałke ekologicznych malin, do kogo moge sie udac?  :lol: 

#9054 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3177 postów

Napisany 06 lipiec 2016 - 08:25

Ty się śmiej, jak ja jutro mam kontrolę a malin jeszcze nie posadziłem i nie kupiłem.

KUPIĘ:                      ----- 460 / 85 R38      18.4 R38 -----                    KUPIĘ KOMPLET 2 szt. 40% - 70% lub lepsze      

#9055 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów
  • Zainteresowania:WINO KOBIETY I ŚPIEW

Napisany 06 lipiec 2016 - 08:57

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych Papasmerf wiek 14 lat. Wszystko w temacie. Haha

#9056 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1069 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 06 lipiec 2016 - 09:50

Mam nowe informacje na temat modernizacji od samego Ministra Rolnictwa .Oczywiście pośrednikiem między nami jest moja znajoma .Będą przesunięcia finansowe i będzie więcej kasy .Co do tej ekologi to nie będzie tak różowo ,że 4 punkty ktoś otrzyma .Będzie to wszystko przeliczane procentowo wedle gospodarstwa .Oczywiście w dalszym ciągu będą premiowani młodzi rolnicy i wiele innych czynników .Tak więc ekolodzy może się okazać ,że maliny wam osłodzą zbliżającą się modernizację ,bo punktów może być z tego tyle ,co nic.

I love salsa

#9057 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 497 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 06 lipiec 2016 - 10:30

A wiesz może ile w kujawsko-pomorskim jest złożonych wniosków i przewidywany obecny próg punktowy w obszarze D?

#9058 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 457 postów
  • Zainteresowania:sport,zwierzeta,uprawa roslin

Napisany 06 lipiec 2016 - 10:49

w kujawsko-pomorskim  rzekomo przypadnie kwota ogolna na wszystkie wnioski 62mln euro.

Ilosc uzyskanych punktow bedzie znana po 1 sierpnia .

#9059 Share krzychuuuuu

krzychuuuuu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 lipiec 2016 - 11:09

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych w pomorskim zeby sie zalapac podobno prog 7 punktow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9060 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3177 postów

Napisany 06 lipiec 2016 - 12:27

Mam nowe informacje na temat modernizacji od samego Ministra Rolnictwa .Oczywiście pośrednikiem między nami jest moja znajoma .Będą przesunięcia finansowe i będzie więcej kasy .Co do tej ekologi to nie będzie tak różowo ,że 4 punkty ktoś otrzyma .Będzie to wszystko przeliczane procentowo wedle gospodarstwa .Oczywiście w dalszym ciągu będą premiowani młodzi rolnicy i wiele innych czynników .Tak więc ekolodzy może się okazać ,że maliny wam osłodzą zbliżającą się modernizację ,bo punktów może być z tego tyle ,co nic.

pewnie że może, bo rząd może sobie w każdej chwili wprowadzić stosowne rozporządzenie i pt. nie będzie.

Ale czemu mówisz że maliny mi osłodzą zbliżającą się modernizację. Ja wcale się tak nie napalałem na te 4pt. Bo była to jedna wielka nie wiadoma. Gdybym nie wszedł w ekologię, a później się okazałoby że bez problemu 4 pt. dawali pluł bym sobie w brodę. A tak to zaryzykowałem 1 tys zł i trochę wypełniania papierków i czekam na rozwój sytuacji.

Widzę że bardziej to się spinają ci którzy nie zaryzykowali, niż ci którzy na dziś dzień mają +4pt. Tak się martwicie o te moje 4 pt. bardziej niż o żonę.