rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Macius    60

Freetaxi a jaka widzisz szanse na kolejne przesunięcia pieniędzy. W Arimr w Opolu pare tygodni temu powiedzieli mi ze jakies tam rozmowy sa o przesunięciu środków. Wiesz cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Rozmowy rozmowami a rozporządzenie regulujące podział środków swoją drogą. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1377

Ktos mi powie jakie zaswiadczenie z weterynarii przy produkcji zwierzecej powinno byc bo zdaje mi sie ze zle dalem i moze bym to ogarnal juz przed poprawkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69

 

Panowie na ile miejsc starczy środków w małopolskim? Obecnie jestem 4xx  jak myślicie będzie ok?

 

 

Gdzieś tu na forum ktoś pisał że około 600 miejsc. Ja swoją drogą też słyszałem że ma + - na tyle starczyć. Jednak ja nie gdybam, jestem w 5 setce, będzie co ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myciu    24

Gdzieś tu na forum ktoś pisał że około 600 miejsc. Ja swoją drogą też słyszałem że ma + - na tyle starczyć. Jednak ja nie gdybam, jestem w 5 setce, będzie co ma być

 

No na tyle ma starczyć po przesunięciu środków tak mówił dyrektor OR jak byłem umowe podpisac na początku października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

Od razu mi się poprawił humor i widać światełko w tunelu :-P

U mnie ten tunel trochę dłuższy 15xx to jeszcze nic się nie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasko13    0

podlaskie miejsce pod 4 setke jutro umowa, orjentujecie sie czy jesli wezme maszyne która jest w zestawieniu opisana w standardzie a teraz w wziołbym w wyposarzeniu dodatkowym , w moim przypadku był wał uprawowy a teraz chce wał z włóka to czy to przejdzie bez aneksowania jesli sie zmieszcze w limicie?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

Kujawsko-pomorskie rowniez podpisanie umowy za tydzien miejsce 2XX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiuss    12

Adasko musisz zmienić zestawienie rzeczowo finansowe i opis zadań, raz możesz takiej zmiany dokonać.

 

Oczywiście wszelkich zmian musisz dokonać przed podpisaniem umowy.

Edytowano przez matiuss

Wnioski o dopłaty, modernizacje, ornitologia - Zajmujemy się wnioskami do ARiMR, ponad 250 obsługiwanych rolników. Pewnie i bez poprawek.

Środki ochrony roślin, nawozy, nasiona, pasze - Doradztwo, sprzedaż. Hrubieszów i okolice.

Tylko oryginalne środki, prosto od producenta, faktury terminowe,DOWÓŻ DO KLIENTA GRATIS, doradztwo i pełna obsługa.

Zapraszam do kontaktu PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    930

Daniel zaswiadczenie o spełnieniu wymagań w zakresie higieny i warunków utrzymania zwierząt. Takie przynajmniej ode mnie wymagaja ale jak dobrze pamietam z tamtego naboru takie samo chyba chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13

JAk sytuacja na podkarpaciu cos sie dzieje ? miejsce prawie 500 ciekawe czy cos z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

 

@

ZUCH1234 czemu rezygnujesz ? co to za problem poprawisz maszyny

 

 

ja składałem na jesieni i nie było mowy o jakiejkolwiek zmianie, również zrezygnowałem, może to zależy od prowadzącego wniosek ale u mnie się nie dało, mogłem conajwyżej zrezygnować z części wniosku ale mi się to nie opłacało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Narazie będę walczył ale co z tego wyjdzie zobaczymy na pewno zdjęcia wstawię jak przyjadą maszyny o ile przyjadą
Narazie będę walczył ale co z tego wyjdzie zobaczymy na pewno zdjęcia wstawię jak przyjadą maszyny o ile przyjadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiuss    12

Powiem raz jeszcze, jeśli ktoś z Lubelskiego, potrzebuje pomocy z Modernizacją, Dopłatami, łąkami - zajmujemy się wszystkim. Ściśle współpracujemy z ARiMR, jesteśmy ze wszystkim na bieżąco. W zespole mamy ornitologa, botanika, specjalistów od płatności obszarowych i rolno-środowiskowo-klimatycznych. 

 

Na pojedyńcze pytania oczywiście odpowiedzi udzielamy za darmo, na forum pomagamy za darmo, ale jeśli ktoś chciał by z nami współpracować serdecznie zapraszamy.

 

Jeśli ktoś jest chętny zapraszam na PW.


Wnioski o dopłaty, modernizacje, ornitologia - Zajmujemy się wnioskami do ARiMR, ponad 250 obsługiwanych rolników. Pewnie i bez poprawek.

Środki ochrony roślin, nawozy, nasiona, pasze - Doradztwo, sprzedaż. Hrubieszów i okolice.

Tylko oryginalne środki, prosto od producenta, faktury terminowe,DOWÓŻ DO KLIENTA GRATIS, doradztwo i pełna obsługa.

Zapraszam do kontaktu PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Powiem raz jeszcze, jeśli ktoś z Lubelskiego, potrzebuje pomocy z Modernizacją, Dopłatami, łąkami - zajmujemy się wszystkim. Ściśle współpracujemy z ARiMR, jesteśmy ze wszystkim na bieżąco. W zespole mamy ornitologa, botanika, specjalistów od płatności obszarowych i rolno-środowiskowo-klimatycznych. 

 

Na pojedyńcze pytania oczywiście odpowiedzi udzielamy za darmo, na forum pomagamy za darmo, ale jeśli ktoś chciał by z nami współpracować serdecznie zapraszamy.

 

Jeśli ktoś jest chętny zapraszam na PW.

ile przewidujecie z lubelskiego się załapie? a dokładnie 153x? jakie szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1377

To napisz kolego matiuss czy sie da zmienic marke maszyny lub maszyne na inna czy tez zrezygnowac z punktowanej maszyny i kiedy tego dokonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiuss    12

Kewin jak narazie przewidziane jest 1400 miejsc w Lubelskim.

 

DanielFarmer, na 90% nie da się zmienić, ponieważ nie można zmieniać zakresu finansowo-rzeczowego. Jutro Jeden z nas będzie w Agencji w Lublinie, i upewnię się na 100% jak to jest w tym nowym wydaniu ze zmianami. Także przypomnij mi na PW jutro, to będę miał informacje z pierwszej ręki w tej kwestii.


Wnioski o dopłaty, modernizacje, ornitologia - Zajmujemy się wnioskami do ARiMR, ponad 250 obsługiwanych rolników. Pewnie i bez poprawek.

Środki ochrony roślin, nawozy, nasiona, pasze - Doradztwo, sprzedaż. Hrubieszów i okolice.

Tylko oryginalne środki, prosto od producenta, faktury terminowe,DOWÓŻ DO KLIENTA GRATIS, doradztwo i pełna obsługa.

Zapraszam do kontaktu PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Markę maszyny da się zmienić, sama maszynę też tylko musi to być ten sam rodzaj maszyny (np opryskiwacz z belką 18m na 21) tylko musi się zmieścić w zakładanej kwocie.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj