rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TOME11    174

Województwo lubelskie ponad 2500 wniosków. Szczęśliwcy od ponad 6 punktów w górę.  

mazowieckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Wiem tylko o lubelskim. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Wiem tylko o lubelskim. 

 

o nowym naborze coś wiadomo? słyszałem plotki o wrześniu

 

jakiś kalkulator punktów w ogóle istnieje żeby można było sobie oszacować 'szanse'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

Wiem tylko o lubelskim. 

a wiesz moze chociaz ile wnioskow bylo w wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ichapl    1

Ciekawe jak w sektorze d można uzbierać te 6 pkt? Każdy z moich znajomych to mówił że ma między 4-5, po mojemu powinny być jakieś przesunięcia, przecież ten nabór miał być dla młodych rozwijających się a nie dla jakiś ekologów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Młody rolnik 3pkt

zwiekszenie skali 1pkt

ekologia 4 pkt

+ za maszyny

8-9 mozna bylo spokojnie zebrac ciekawe tylko czy do tej ekologi sie nie przyczepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Za samego MR i maszyny można było uzbierać 6,5-7pkt.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

czyli darmo kasa na wniosek poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

4mld/21228wnioskow daje nam srednio 188tys zwrotu czyli wyglada na to ze 95%wnioskow to obszar D


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19459

a wiecie kiedy będzie wiadomo ile w danym województwie złożono wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Od razu było wiadomo że młodzi maja większe szanse. Nawet moja doradczyni ludziom którzy mają dorosłe dzieci mówiła by przepisywali na nich część gospodarstwa, bo i 4 ptk. to będzie mało, a co dopiero jak jakiś głupek złoży na 1,5ptk. Walka na liście będzie się toczyć już w dziesiątych ptk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Wiedziałem, że nie warto składać z 4.5 p. Na następny nabór rzucę się z 6.5 p to może coś zdziałam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Od razu było wiadomo że młodzi maja większe szanse. Nawet moja doradczyni ludziom którzy mają dorosłe dzieci mówiła by przepisywali na nich część gospodarstwa, bo i 4 ptk. to będzie mało, a co dopiero jak jakiś głupek złoży na 1,5ptk. Walka na liście będzie się toczyć już w dziesiątych ptk.

 

u mnie sporo znajomych składało za darmo wnioski(a dużo firm doradczych tak robi że płacisz po podpisaniu umowy) z 1,5-2 pkt twierdząc że zanim jak przesuną kasę z następnych lat to cena mleka drygnie i będą mieli kasę na zakupy więc jakiś tam sens logiczny jest w składaniu z małą ilością punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

ciekawe kto tak stwierdził ze w lubelskim od 6 pkt w góre  jak zdecydowana wiekszosc miała 4-5 pkt nie sadze aby to była prawdziwa info 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armag    2

nie jest tak źle, co 3-4 wniosek będzie się łapał, jakieś 8 tyś wniosków powinno się załapać biorąc pod uwagę że mają 1,54mld na maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1012    42

Witam, czy jeżeli większość ziemi znajduje się na terenie innego województwa niż siedziba gospodarstwa to jak wygląda sprawa ?? Będę na liście w woj. z siedzibą gosp. czy w woj. gdzie mam więcej gruntów ? :D   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

A jaką masz kolego inwestycję w ramach wniosku?


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1012    42

Freetaxi Inwestycja związana z zakupem tylko i wyłącznie maszyn. Pytam ponieważ osoba prowadząca nie umiała określić na tę chwilę tylko podała inf że może wystąpić taka sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Najgorsze jest to, że jak złożysz wniosek w złym OR to polecisz na koniec listy.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1012    42

Złożyłem wniosek w OR w którym jest siedziba gospodarstwa. Takie miałem zalecenia. Co będzie dalej to się okaże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

Panowie jeśli składaliście wniosek na sam wóz paszowy (bez budowy obory itp) to załączaliście zaświadczenie o dobrostanie zwierząt czy ono jest nie potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

z tego co mi wiadomo te zaswiadczenie jest potrzebne lecz nie koniecznie w chwili składania wniosku mozna je  dostarczyc  pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    103

nie jest potrzebne przy składaniu wniosku, jak cos to póżniej będzie trzeba dostarczyć przy poprawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

rozumiem, ale potem będę miał na to tylko 7 dni od wezwania na poprawkę prawda? wiec musiałbym je powoli robić dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj