Skocz do zawartości

Zdjęcie

Narzędzia do Fendta

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share YOGI93

YOGI93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 21:48

Narzędzia do Fendta Witam, niedawno odebrałem Fendta 312, i jak się okazało nie dostałem do niego ani jednego klucza również bolec chyba tylko jeden jest. Czy tak jet przy każdym Fendtcie czy mam sie upominać do dilera?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Fendt 818 TMS 1 Własciciel

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Fendt
  • 195000.00 PLN
  • 15 sty 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Narzędzia do Fendta Dzisiaj, 16:42
  •  

#2 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 14 styczeń 2012 - 21:56

Narzędzia do Fendta To nie te czasy kiedy do nowego ciągnik dawano cały komplet kluczy a czasami nawet termos (z C360). ;) najważniejsze że masz przy kluczyku breloczek z numerem telefonu do serwisu :P A tak na serio jak kuzyn odbierał 718 Vario to tez nic więcej nie dostał.
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#3 Share F1traktors

F1traktors

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 styczeń 2012 - 21:58

Narzędzia do Fendta @Yogi93 o jaki klucz ci chodzi. Jeżeli chodzi do śrub to nie ma jedyny jest to ten dojazdowy do skrzyni jak by się zepsuła, a bolec jak masz z tyłu automatyczny to po już masz, w dolnym powinieneś mieć i z przodu taki.

#4 Share YOGI93

YOGI93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 23:05

Narzędzia do Fendta Dzięki za odp. zastanawiałem się bo jak kupywałem Masseye to zawsze dostawałem pełen zestaw narzędzi, kule, + 2 albo 3 bolce tutaj takiego zestawu nie było, ale rzeczywiście mam ten jeden klucz... jedyne co, to pozostaje wierzyć że Fendty się nie psują i klucze nie potrzebne;)
Piochu: mam zadzieję że nie będe musiał dzwonić do serwisu w celu naprawy, a termosem bym nie pogardził :lol:

#5 Share kgbck

kgbck

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 23:16

Narzędzia do Fendta

Dzięki za odp. zastanawiałem się bo jak kupywałem Masseye to zawsze dostawałem pełen zestaw narzędzi, kule, + 2 albo 3 bolce tutaj takiego zestawu nie było, ale rzeczywiście mam ten jeden klucz... jedyne co, to pozostaje wierzyć że Fendty się nie psują i klucze nie potrzebne;)
Piochu: mam zadzieję że nie będe musiał dzwonić do serwisu w celu naprawy, a termosem bym nie pogardził :lol:

Zauwaz ze napewno niedostales nawet bolcow do zabezpieczania lap od ukladu 3 punktowego jak bys chcial ustawic na sztywno:) np do rozsiewacza:) i Sprawdzalem u Korbanka zaden niemial na placu:)

#6 Share regi1

regi1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 23:42

Narzędzia do Fendta U mnie np. do usztywniania nie są potrzebne żadne bolce panie kolego, do zablokowania wystarcza jeden ruch ręką ;)
Co do tego, to ja dostałem w skrzynce kule, chyba 3 pary, do obciąznika i na tył o różnej grubości/średnicy(jak zwał tak zwał),kule na górne łączniki,ten klucz do skrzyni,bolce do łączników górnych. bolce do zaczepów na przód i tył i przewód do pompowania kół wpinany pod układ pneumatyczny :D Już raz się przydał, bo z wózka na heder zeszło nam powietrze po najechaniu na gwóźdź jak się później okazało ;D

#7 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7072 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 23:43

Narzędzia do Fendta Narzędzi do Fendt'a nie dostałeś, bo masz być skazany na serwis i płacić im za każdą wizytę :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share YOGI93

YOGI93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 11:59

Narzędzia do Fendta W sumie nawet jakbym dostał narzędzia to nie wiem czy bym się odważył samemu coś przy nowych maszynach naprawiać :lol:

#9 Share kgbck

kgbck

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 18:25

Narzędzia do Fendta

U mnie np. do usztywniania nie są potrzebne żadne bolce panie kolego, do zablokowania wystarcza jeden ruch ręką ;)
Co do tego, to ja dostałem w skrzynce kule, chyba 3 pary, do obciąznika i na tył o różnej grubości/średnicy(jak zwał tak zwał),kule na górne łączniki,ten klucz do skrzyni,bolce do łączników górnych. bolce do zaczepów na przód i tył i przewód do pompowania kół wpinany pod układ pneumatyczny :D Już raz się przydał, bo z wózka na heder zeszło nam powietrze po najechaniu na gwóźdź jak się później okazało ;D

kolo od usztywnien gora dol nie bocznych !! jak ty mozesz miec jedna reka bo masz fendta to wyobraz sobie ze ja mam tez fendta mam tak samo:) mowie o usztywnieniach gora dol niewiem jak to dokladnie nazwac ale fakt faktem bolcow niema i do orki sa potrzebne ja 312 nieoram bo to malutkie gowienko i bolce niepotrzeboje ale fakt ze ich niema

Edytowany przez kgbck, 15 styczeń 2012 - 18:27.

#10 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1661 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 18:30

Narzędzia do Fendta a u mnie te bolce były:P

#11 Share F1traktors

F1traktors

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 19:06

Narzędzia do Fendta @kgbck Może bardziej wytłumaczysz to, bo jak mi się wydaje to usztywnienie podnośnika odbywa się za zaryglowanie dźwigni tej na górze przy przyłączach pneumatycznych ??

#12 Share Narcotic

Narcotic

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, muzyka.

Napisany 18 styczeń 2012 - 20:53

Narzędzia do Fendta @F1traktors mówisz o tej dźwigni od blokowania podnośnika dokładnie nazywa się to ryglowanie szyny płużnej istrukcja str. 85 a @kgbck mówi o bolcach wkładanych w wieszaki podnośnika zabezpieczanych takimi cienkimi zawleczkami dokładnie nazywa się to przestawialne wysokościowo dźwignie dolne instrukcja str. 86. Są tam dwa otwory jeden do maszyn z kołem kopiującym a drugi na sztywno. Do orki będą potrzebne Ci te bolce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share F1traktors

F1traktors

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów