Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki gps kupić

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share andrzej2910

andrzej2910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 19:54

Jaki gps kupić Witam!
Chciałbym kupić gps. Ale nie wiem jaki będzie dobry. Potrzebny mi będzie głównie do pryskania i do siania nawozów. Wie ktoś może ile kosztuje taki gps?
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki gps kupić Dzisiaj, 09:44
  •  

#2 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 15 styczeń 2012 - 15:01

Jaki gps kupić Tu masz wszystko http://home.agrojet....cja-gps-na-polu http://www.mescomp.com/
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#3 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 14:00

Jaki gps kupić Tak co ja się rozglądałem, to proponowałbym Trimble. Kolega Przepiorek może CI wszystko wyjaśnić, bo tym handluje i często gdzieś tam atakuje w różnych wątkach, a może i da mi upust na nnarajenia klienta, bo niedawno u niego zamówiłem :D Żarcik oczywiście. Teraz tylko mnie ciekawi praktyka! Ja na dzień dobry chcę zastosować GPS w opryskiwaczu i rozsiewaczu. a w przyszłości jazda równoległa w uprawach. Też się zastanów nad tym co teraz i w przyszłości chcesz tym robić.
Tak moje subiektywne zdanie rolnika, bo myślę ze o to w tym chodzi:
Wybierałem pomiędzy Mullerem (bo w moim opryskiwaczu Dammanna takie mątują fabrycznie), TeeJet a Trimble. Muller ma kosmiczne ceny , to odpadł.
Trimble jest o krok do przodu od TeeJet (tak mi sięwydaje ;) ). Ma na przykład zmienne dawkowanie (VRA), a w TeeJet dopiero o tym myślą, a czy bedzie można to zastosować przyszłościowo w już zakupionym sprzęcie?!

#4 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 17:12

Jaki gps kupić czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Garmin eTrex 10 lub 20 ? interesuje mnie to do mierzenia powierzchni
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#5 Share ilonasz22

ilonasz22

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 29 wrzesień 2012 - 11:11

Jaki gps kupić

czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Garmin eTrex 10 lub 20 ? interesuje mnie to do mierzenia powierzchni

bardzo dobre urządzenie mój mąż używa od dwóch lat i bez zarzutów

#6 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa, energetyka jądrowa, off-road

Napisany 30 wrzesień 2012 - 09:40

Jaki gps kupić ja u siebie testowalem chyba juz wszelkie liczace sie nawigacje na rynku. akrualnie jezdze z S3 z claasa, podlaczenie pod hydraulike. bardzo fajnie dziala ale drogie i nie ma mozliwosci przeniesienia. jezdzilem na topconie 110 i 150. doskonale dziala, mozna przenosic miedzy maszynami, jazda automatyczna poprzez kierownice to bardzo dobre rozwiazanie. jednak troche za ciemny wyswietlacz i brak VRA. z reszta w claasie tez brak VRA. co do trimbla, jasne dosc fajne wyswietlacze, opcja VRA chyba tylko w 750ce a automatyczne prowadzenie poprzez roleczke obracajaca kierownica beznadzieja. z reszta jesli chodzi o VRA to wcale nie potrzeba nawigacji, wystarczy zwykly palmtop z zainstalowanym FarmWorksem i wyjsciem rs 232 do laczenia sie z kompem rozsiewacza. wtedy za stosunkowo male pieniadze mamy VRA natomiast teejet wygrywa z tymi wszystkimi nawigacjami tylko cena. ale wykonanie, jakosc prowadzenia i mozliwosci rozbudowy, czy o sygnal lepszy od EGNOS cz o jazde automatyczna pozostawiaja wiele do zyczenia.
Piszę po polsku!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 21 październik 2012 - 08:01

Jaki gps kupić A jaki GPS wskaże mi współrzędne na mapie? Potrzebuję odnaleźść działkę w terenie. Możliwie najtańszy i dokładny. Może coś z samochodowych lub używanych!!!

#8 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 21 październik 2012 - 21:41

Jaki gps kupić Dziwnie troszkę pytanie a w zasadzie wymaganie :D Mam Mio spirit 870 i na pewno ta funkcja jest co Cie interesuje. To jest troszkę droższa nawigacja. Na dziś poleciłbym coś z Larka +AM to i w samochodzie się przyda :)

#9 Share gjanicki

gjanicki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 28 marzec 2013 - 08:08

Jaki gps kupić Zobacz nawigacje Modecoma. Są całkiem szybkie i niedrogie. Kupiłem jakieś 2 lata temu, do dziś działa bardzo wydajnie. Mam na nim automapę.

#10 Share BLV

BLV

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 03 listopad 2013 - 09:54

Jaki gps kupić gdzie go kupiłeś ile teraz taki GPS kosztuje?

#11 Share JRoszkiewicz

JRoszkiewicz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 13:19

Jaki gps kupić Zachęcam do kontaktu z naszą firmą: http://www.polski-farmer.pl/content.sale/index/11

Przedyskutujemy jakiego dokładnie rozwiązania Pan potrzebuje. A do końca roku mamy bardzo ciekawą akcję zimową :) http://www.polski-farmer.pl/akcja-zimowa

W razie pytań proszę śmiało dzwonić: 534 841 555. Postaram się pomóc najlepiej jak potrafię.

Koniec reklamy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share Morowy

Morowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 01:37

Jaki gps kupić Ja polkecę Garmina eTrex 20 - używamy i sprawdza się w praktyce.

Dodaj odpowiedź