Polecane posty

jaro    166

Naprawdę nieźle  ;D.Jak chcesz mogę zrobić jakiś skan i podrzucić-ale pewnie dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

W ostatniej Agromechanice jest opis Valtry N101( Hi-Troll i amortyzacja osi przedniej) z jazdy próbnej.Są tam podane ceny wyposażenia dodatkowego.Wypadła niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Jaro mozesz podrzucić tego skana. Na pewno nie tylko mnie interesuje ta valtra.

LowRider Także możesz podać cennik tego doposażenia ;)

 

Tomek co z tym numerem? i z kąd wiesz że lukas120 ma valtrę. Pisałem do niego na private. Ale cisza :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

no i mnie interesuje ;) a lukasz120 ma valtre bo zdjecia nawet wstawiał foty a z privatem to raczej mu powiedz ja zauwazyłem u siewbie wiadomosc od jara (dzieki jaro) z miesiecznym opuznieniem :P teraz czesciej zagladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

ja też chciałbym skan :)

@kat ta 6-garowa będzie napewno dorższa :( i jaki numer? do valtry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Privata ci wysłałem o numer do tego dilera za Poznaniem ;).

 

Dzisiaj dzwoniłem do Gniewkowa i tak:

 

N121              200-210tyś

N101              170tyś :)

T125KM koło  200tyś

+ Vat oczywiście :-.

A wyposażone seryjnie są całkiem nieźle. Tylko że trzeba czekać 10 tygodni za ciągnikiem.

I tak się zastanawiam czy nie starczyła by mi taka Valtra 110KM bo różnica w cenie znaczna. I zaoferowali mi jeszcze pług KUHN za 26tyś(4x40)i mówiłże agregat z UNI by też załatwił

Tomek do Gniewkowa jest bliżej. Ja mam niecałe 60km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Cześć koledzy. Poczytałem Wasze posty i tak się zastanawiam, że bardzo zawęziliście poszukiwania ciągników. A może McCormick, New Holland, Case IH. Coś na temat tych ciągników wiem więc na ile będę mógł to odpowiem na Wasze pytanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no to ile kosztuje NH TSa delta z silnikiem 6 cyl???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

@kat

na Twoim miejscu wzialbym jednak serie T. co prawda kosztuje 30 tys wiecej ale to juz calkiem inna klasa, 6 cylindrow i wieksza masa duzo da przy pracy z zawieszonymi ciezkimi maszynami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Wszystko zależy od ceny jaką przyjdzie nam zapłacić. Bo ten ciągnik z osprzętem i tak nas trochę wyjdzie.

@MCKYLO

To ile kosztuje taki MC. Bo case jest droższy na pewno ( a poza tym nie słyszałem żeby w moich okolicach był serwis). NH nie chce. Mają u nas w byłym PGR i co chwila coś m się kopie z elektroniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
@kat

na Twoim miejscu wzialbym jednak serie T. co prawda kosztuje 30 tys wiecej ale to juz calkiem inna klasa, 6 cylindrow i wieksza masa duzo da przy pracy z zawieszonymi ciezkimi maszynami...

chyba że tak jak ja będziesz chciał przedni tuz i podczas pracy z pługiem zawiesi na nim się wał ,pozatym do pomocy będzie też zetor 9540  z przednim napędem lub ursus 1222(ja jestem za zostaniem zetora w gospodarstwie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1
Wszystko zależy od ceny jaką przyjdzie nam zapłacić. Bo ten ciągnik z osprzętem i tak nas trochę wyjdzie.

@MCKYLO

To ile kosztuje taki MC. Bo case jest droższy na pewno ( a poza tym nie słyszałem żeby w moich okolicach był serwis). NH nie chce. Mają u nas w byłym PGR i co chwila coś m się kopie z elektroniką.

 

 

Psuje się wszystko a i obsługa ma wiele do życzenia. CASE IH z serii MXU 125 kosztuje około 225 tys netto ale w standardzie masz naprawdę rewelacyjne wyposażenie jak mało kto no i ta kabina jest super. Co MCCormicka to jest model MTX 120 - 118 KM ciągnik na ramie, proste wyposażenie cena na poziomie około 53 tys euro netto. Co do Valtry to osobiście nie jestem przekonany ta sama grupa co Massey Ferguson i w środku wykonanie pewnych elementów przypomina MF a do tego niby fajnie że budujesz ciągnik jaki chcesz a z drugiej strony za wszystko musisz płacić ale wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

A czy gdziekolwiek indziej cos za darmo mu dadza? Valtra daje poprostu mozliwosc optymalnego dopasowania wyposarzenia ciagnika do swoich wlasnych indywidualnych potrzeb, a placi sie jak wszedzie tyle ze tu wydaje sie wiecej bo masz cene kazdej pierdulki jaka chcesz don kupic natomiast gdzieindziej nie masz takiej mozliwosci wyboru i kupujesz najczesiej to co oni ci kaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

@tomek

A w paczkowie mówili ci że trzeba czekać na ciągnik do 10 tygodni?

Bo jak na moje to będzie trzeba już w polu robić :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1
A czy gdziekolwiek indziej cos za darmo mu dadza? Valtra daje poprostu mozliwosc optymalnego dopasowania wyposarzenia ciagnika do swoich wlasnych indywidualnych potrzeb, a placi sie jak wszedzie tyle ze tu wydaje sie wiecej bo masz cene kazdej pierdulki jaka chcesz don kupic natomiast gdzieindziej nie masz takiej mozliwosci wyboru i kupujesz najczesiej to co oni ci kaza.
[move][/move]

Zgadza się ale na dzień dzisiejszy masz optymalnie a jak za kilka lat kupisz maszynę a ciągnik nie będzie miał wystarczającej ilości wyjść to co zrobisz, zmienisz ciągnik. W MXU 125 masz w standardzie, 4 podwójne wyjścia hydrauliki każde z reulowanym przepływem, joystick sterujący przy siedzeniu, system AUTO-WOM załączanie i wyłączanie programowalne, miękki start WOM, 3 prędkości WOM, pneumatyczny fotel, pasażera miękki, system stałej prędkości, skrzynia programowalna z systemem auto niech wyliczą CI Valtrę z takim wyposażeniem to porównamy cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczostek    0

A może New Holland TS125a albo TS135a? Choć na twoim miejcu wzioł bym Fendta 412 vario tylko jest jeden problem trzeba sporo za niego dać i to jest największy mankament Fendt,ale w końcu za coś sie płaci>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Widze że niektóży nie czytają całych wątków :-X. Bo ja już coś pisałem na temat ceny ciągnika i dokładania do takich tylko trochę droższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1
Widze że niektóży nie czytają całych wątków :-X. Bo ja już coś pisałem na temat ceny ciągnika i dokładania do takich tylko trochę droższych

 

Sorki jaką kwotę planujesz wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Właśnie tak 200 + Vat byśmy chcieli się zmieścić. Bo musimy jeszcze kupić pług i agregat. A nie potrzebne mi jest wiele tych nowinek tech. Przesiadka z 914 do takiej Valtry to i tak będzie jak przesiąść się z fiata do BMW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1
Właśnie tak 200 + Vat byśmy chcieli się zmieścić. Bo musimy jeszcze kupić pług i agregat. A nie potrzebne mi jest wiele tych nowinek tech. Przesiadka z 914 do takiej Valtry to i tak będzie jak przesiąść się z fiata do BMW

 

A teraz rozumiem, jasne. Jaki model Valtry masz zamiar kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Jak się uda to N121 a jak osprzęt wyjdzie drożej to taką trochę słabszą się weżmnie. Bo nie ma sensu wieszać się na kredytach. A z tą wycieczką do finlandi gratis to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

chba tak ;)

jak już będziesz wybierać wypos.dodat. to weź resorowaną przednią oś(poprawia właściwości trakcyjne i tłumi drgania )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1
Jak się uda to N121 a jak osprzęt wyjdzie drożej to taką trochę słabszą się weżmnie. Bo nie ma sensu wieszać się na kredytach. A z tą wycieczką do finlandi gratis to prawda?

 

Koledzy N121 ma silnik 4 czy 6 nie znam tego modelu coś bliżej możecie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczostek    0

Seria N ma silnik 4 cylindrowy. Wycieczka to na 99% prawda bo znajomy kupił Valtre ma ją z miesiąc i w tamten weekend był na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj