Skocz do zawartości

Zdjęcie

siłonik

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 18:35

siłonik kto może pomóc jaki długi siłownik musi być długi do wspomagania do mtz 80

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
siłonik Dzisiaj, 21:15
  •  

#2 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7568 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 19:03

siłonik Jeśli sie nie myle to 200mm.

http://allegro.pl/ro...2021391985.html

KPK Kumurun Team

#3 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 14 styczeń 2012 - 19:56

siłonik

Jeśli sie nie myle to 200mm.

kolego tylko 20 cm ?

Jeśli sie nie myle to 200mm.

jak masz przy swoim taki siłownik i byś mógł zmierzyć to bym był wdzięczny z góry dzięki

#4 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7568 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 15:38

siłonik Przy przy przednim Napędzie według tego co piszą na allegro to od 190 do 200mm w zależnoego jakie są wąsy  starego typu na dwa drążki kierownicze czy nowego na jeden dłuższy. W poniedziałek zmierze i dam ci znać.

KPK Kumurun Team

#5 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 18:50

siłonik

Przy przy przednim Napędzie według tego co piszą na allegro to od 190 do 200mm w zależnoego jakie są wąsy  starego typu na dwa drążki kierownicze czy nowego na jeden dłuższy. W poniedziałek zmierze i dam ci znać.

mi chodzi o całą długość tego tłoczka dzięki z góry

#6 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7568 postów

Napisany 15 styczeń 2012 - 19:17

siłonik Byłem sprawdzić. Wymiary mojego siłownika dokładnie taje jak w linku który podałem wcześniej. Inna firma ale taki rozmiar. Skok siłownika to 200mm od całkowicie schowany do całkowicie wysunięty.

KPK Kumurun Team

#7 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 14:51

siłonik

Byłem sprawdzić. Wymiary mojego siłownika dokładnie taje jak w linku który podałem wcześniej. Inna firma ale taki rozmiar. Skok siłownika to 200mm od całkowicie schowany do całkowicie wysunięty.

to dzięki a byś mógł jeszcze zmierzyć jaka jest długość od jednego jajka do drugiego ale jak nie jest wysunięty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share mrmtz82

mrmtz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 17:41

siłonik Kolego długość siłownika o który pytasz wynosi gdy jest wsunięty 40 cm a gdy wysuniesz to ma 62cm. A jest to siłownik C50.

#9 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 20:11

siłonik

Kolego długość siłownika o który pytasz wynosi gdy jest wsunięty 40 cm a gdy wysuniesz to ma 62cm. A jest to siłownik C50.

aha to dzięki kolego a Ty masz mtz?

Byłem sprawdzić. Wymiary mojego siłownika dokładnie taje jak w linku który podałem wcześniej. Inna firma ale taki rozmiar. Skok siłownika to 200mm od całkowicie schowany do całkowicie wysunięty.

a jeszcze mam pytanko jaki olej lejesz do hydrałliki znaczy się dokładnie mi chodzi o olej do wywrotu itp

#10 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7568 postów

Napisany 16 styczeń 2012 - 20:37

siłonik Ja mam zalane HL-46 i naie ma problemu z chydrauliką. Teraz jak mróz to na chwile przelewowy brzęczy w orbitroly i tyle. To wystarczający olej do tego ciągnika. Caty i inne kopary na tym gonią a mają nie jeden bardziej zaawansowana hydraulike niż ruski.
KPK Kumurun Team

#11 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 14:45

siłonik

Ja mam zalane HL-46 i naie ma problemu z chydrauliką. Teraz jak mróz to na chwile przelewowy brzęczy w orbitroly i tyle. To wystarczający olej do tego ciągnika. Caty i inne kopary na tym gonią a mają nie jeden bardziej zaawansowana hydraulike niż ruski.

aha ja tak pytam bo od niedawna mam mtz i chciałbym zrobić mu wspomaganie na siłownik i mam siłownik od kombajnu i nie wiem czy będzie pasował a po wiec jaki sprzęt ciągniesz tym swoim mtz

#12 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7568 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 17:19

siłonik Głównie przyczepa, rotacyjna pług. Brony, siewnik, kiltywator zostały mi po 4011 troche małe ale zaś na klitki sąsiadów i usługi w sam raz. Teraz zaś pług do odśnieżania. Dwie noce po jedenaście godzin jazdy i pierwsza awaria. Wczoraj straciło mi się ładowanie a dzisiaj światła i musiałem zjechać. Trzeba będzie przeglądnąć tą elektryke nieszczęsną.
KPK Kumurun Team

#13 Share mrmtz82

mrmtz82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 18:08

siłonik Tak mam nawet dwa i u jednego właśnie zakładałem niedawno wspomaganie na orbitrol. Powiem Ci piekna sprawa. Palcem można kręcić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share mtz800

mtz800

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 17 styczeń 2012 - 19:10

siłonik

Głównie przyczepa, rotacyjna pług. Brony, siewnik, kiltywator zostały mi po 4011 troche małe ale zaś na klitki sąsiadów i usługi w sam raz. Teraz zaś pług do odśnieżania. Dwie noce po jedenaście godzin jazdy i pierwsza awaria. Wczoraj straciło mi się ładowanie a dzisiaj światła i musiałem zjechać. Trzeba będzie przeglądnąć tą elektryke nieszczęsną.

aha a jaki pług i jaki kultywator nim ciągniesz?
ja pytałem o nową instalację to tak ok 200zł nowa zależy czy ma się np halogeny

Tak mam nawet dwa i u jednego właśnie zakładałem niedawno wspomaganie na orbitrol. Powiem Ci piekna sprawa. Palcem można kręcić.

no ja właśnie myślę o wspomaganiu na orbitolu tylko że tak myślę czy by pasował siłownik i orbitol od kombajnu forschnita

Dodaj odpowiedź