Skocz do zawartości

AgroFoto.pl
Logo
Forum rolnicze
Zdjęcie

Rostelmash

15 odpowiedzi na ten temat

#1 pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • 9878736
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 21 październik 2007 - 15:27

Rostelmash http://www.rostselma...m/eng/products/

http://www.pronar.pl...e__.html#WEKTOR

No wygląd maja fajny, ale jak w praktyce to nie wiem i po to właśnie ten temat, bo słyszałam, że ceny maja atrakcyjne. :)
  • 0
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
Rostelmash Dzisiaj, 14:22
  •  

#2 MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 21 październik 2007 - 15:49

Rostelmash powiem tak - widziałem Wektora na ulotce i pózniej na jakichś targach na żywo i fotka nijak sie ma do rzeczywistosci

- wykonanie badziewne

- technologicznie przestarzały

- jedyna zaleta to cena
  • 0
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#3 Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów
  • 4997097

Napisany 21 październik 2007 - 17:17

Rostelmash Ile taki kombajn kosztuje?
  • 0
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#4 pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • 9878736
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 21 październik 2007 - 17:40

Rostelmash

powiem tak - widziałem Wektora na ulotce i pózniej na jakichś targach na żywo i fotka nijak sie ma do rzeczywistosci

- wykonanie badziewne

- technologicznie przestarzały

- jedyna zaleta to cena

No właśnie ta cena. Ale ja czytałam np. że jakiś starszy facet kupił sobie Wektora i chwali małą ilość elektroniki także myślę, że "pokoleniu Bizonów" przypadłby do gustu, bo nie jest zaawansowany technicznie. A jak kogoś nie stać na jakiś wypasiony sprzęt, a Bizonek się rozleciał to chyba najlepsze rozwiązanie. Chyba, że znów się mylę. :)
  • 0
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D

#5 MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 21 październik 2007 - 17:52

Rostelmash no nie mylisz sie ale jak na razie to tendencja jest taka ze rolnicy wolą wydac pieniądze na zakup uzywanego JD czy Claas-a niż kupowac nowy kombajn - nawet jesli jest on tańszy niz konkurencja - poza tym jest to duzy sprzęt i dotychczasowi posiadacze bizonów będą raczej inwestować w kombajny nieco mniejsze
  • 0
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#6 kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 21 październik 2007 - 20:53

Rostelmash tylko Bizon ma dużą zaletę, łatwo dostępne i tanie części a z tym Wektorem to nie wiadomo czy za dwa lata dostaniesz łatwo części, a w żniwa każda godzina się liczy.
  • 0
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#7 pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • 9878736

Napisany 22 październik 2007 - 16:24

Rostelmash No tez prawda. Ale jeśli Pronar zdecydował się być jednym z nielicznych (17 na świecie) przedstawicieli Rostelmascha to powinien zadbać aby części nie zabrakło. Ja się pytałam u mojego najbliższego dealera Pronaru to powiedział, że NARAZIE jest w stanie sprowadzić z Narwi każdą część potrzebną do kombajnu w max. 2 dni. :) No nie wiem jak by było w praktyce. :)
  • 0

#8 ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • 10073545

Napisany 22 październik 2007 - 17:53

Rostelmash Modele Niwa i Don wyglądają jak jakieś starodawne radzieckie statki kosmiczne ale modele Vector i Acros wyglądają nowocześnie. Niestety na razie nie widziałem na żywo takiej maszyny więc mogę coś powiedzieć tylko o wyglądzie.
  • 0
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#9 pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • 9878736

Napisany 22 październik 2007 - 18:21

Rostelmash No rzeczywiście mało nowoczesny desig :) to już Vistula jest ładniejsza!!! Kiedyś widziałam w internecie kombajn Belarus DON i był taki sam tylko, że pomarańczowy. No Pronary to tez kiedyś były Belarusy czyli jakieś większe powiązania są!!! :)
  • 0

#10 DamianCase014

DamianCase014

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • 2884052
  • Zainteresowania:Rolnictwo<br />Sport<br />Motoryzacja<br />Dziewczyny<br />...

Napisany 22 październik 2007 - 18:32

Rostelmash a jaka jest jego cena
  • 0
Power by tradition

#11 michalgin

michalgin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 21:11

Rostelmash http://allegro.pl/it...ajn_pronar.html

To możliwe że tylko 100tys zł ten Wektor kosztuje. W dodatku nowy!! Jak tak, to chyba bym go kupił :lol:
  • 0

#12 Wituś

Wituś

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo. Rolnictwo.

Napisany 10 grudzień 2007 - 21:57

Rostelmash Kombajny bardzo ciekawe szczególnie model vektor, acros i ten rotorowy. Osobiście bardzo mi sie podobaja i jak miał bym kupywać nowy kombajn poważnie bym sie zastanowił nad ta marką. Na tej stronie jest kilka filmów i zdjęć http://www.rostselma...lizen/2007.html kliknijcie na produkty to będa ilnne modela. Bardzo podobają mi się w kabinie.
  • 0

#13 miodek69

miodek69

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:06

Rostelmash Jeśli ktoś chce mieć rękę w nocniku za 3-4 lata, uwzględniam dostępność części i serwisu to nic tylko kupować takie wynalazki USSR :P dilerzy twierdzą że części się w nich szybko wymienia.
Ja wolę "trudniej wymienne części" ale zdecydowanie wyższej jakości :rolleyes:
Kolejna sprawa kto to później odkupi na rynku wtórnym i za jakie grosze.......
  • 0

#14 Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • 5547 postów
  • 1277053
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 20 lipiec 2012 - 09:41

Rostelmash to samo się mówi o mtz ;)
A części w brud.

A co do tych kombajnów - pożyjemy zobaczymy ale Rosja weszła do WTO i ten tygrys chce się obudzić jako potęga ale jak mu to wyjdzie to zobaczymy.
  • 0
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#15 bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 11 sierpień 2012 - 17:50

Rostelmash ostatnio w Poradniku Rolniczym widziałem u brata artykuł o tych kombajnach
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#16 Basior

Basior

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 sierpień 2012 - 19:34

Rostelmash Tez tak ostatnio mnie zainteresowały te kombajny... Ciekawe co one są warte:P Cena kusząca:D Tylko pytanie czy brać sprzet od rusków żeby nie wyjść na tym jak "Zabłocki na mydle" :D I więcej kasy wpakować w części.. :/
  • 0

Dodaj odpowiedź