pio46

Polski TUR do NH TD80d.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pio46    0

Planuje zakup tura do NH.Jakie polecacie lub jakie macie TURY na TD80D. Jak sie wam sprawują? Jakie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol3320    17

Jak polski to może Tur 6 warfarmy, ja go nie posiadam, ale znajomy ma i nie narzeka a ceny dobrze nie znam ale chyba coś ok. 30 tyś. z osprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

Agro-masz Ł-106 znajomy ma i bardzo dobrze mu sie sprawuję.


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusy    16

Agro-masz Ł-106 Użytkuję go od 5 lat na TD80D zobacz u mnie w galerii. Jak na polską jakosć to jest bardzo dobrze wykonany.


Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Z polskich masz trochę wyboru do td80d a zależy jeszcze jaką kwotą dysponujesz jeśli szukasz najtańszych rozwiązań to polmot-y będą najdroższe, z hydrametu ciekawym roziwązaniem byłby tur 11 http://www.roltech.eu/index.php?shop_item&dep=1&id=85&cat=143 bardzo masywny i nie wystaje dużo przed ciągnik tak jak starsze modele 120160czy 14 z prostowodami, z agromaszu oferują ł 106 i z metalfachu byłby 229/1 co do doboru samego ładowacza nie rozumiem dlaczego dielerzy i producenci ładowaczy oferują coraz większe udzwigi i masywniejsze ładowacze do konkretnych ciągników na przykładzie agrofarma model kilka km więcej a ciagnik ten sam polecają tury jak do ciągników 6 cyl, na przykładzie agromaszu ł 104 i ł 106 różnią się podobno tylko grubością profilu i siłownikami a rama ta sama, tak samo z polmotem 4 i polmotem 6,

ps. ma ktoś aktualne konkretne tabelki z cennikami polskich turów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

polmot warfama - dobre miasto (raczej biedaszki bo tam tury robili)

hydrometal - ostrów mazowiecka

hydramet - giżycko

pomarol - biskupiec

agromasz - mrągowo

sipma - lublin

metalfach - sokółka

 

Gdzie można znaleźć ile każdy z nich waży (głównie wysięgnik)?

Edytowano przez Nikita_Bennet

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pio46    0

Agro-masz Ł-106 Użytkuję go od 5 lat na TD80D zobacz u mnie w galerii. Jak na polską jakosć to jest bardzo dobrze wykonany.

A jak u Ciebie z awariami sprzęgła, bo słyszałem takie opinie, że w TD wraz z turem to częsty problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Metal Fach T241 cena około 20 tys. przewody ukryte w ramie


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj