Gość Profil usunięty

Historia Polski

Polecane posty

Gość   
Gość

Tak samo myślę, kiedy przejdę obok telewizora, wystarczy 3-10 min i posłuchać udawaczy. Dlatego wolę zwyczajnych oszołomów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

a ja wole cynikow -to taki drobny przyklad,jak miejsce siedzenia zmienia punkt widzenia, 

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-adam-hofman-czuje-sie-glupio-i-zachowuje-sie-glupio-wiec-prz,nId,4356390

w sumie masz racje-ci bez piatej klepi sa przynajmniej sczerzy, a ze sa nieswiadomi swoich brakow wiec  przynajmniej zyja w zgodzie ze soba i moga sie spokojnie ogolic w lustrze 😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem 😉Jacek- łowca głów. Zimna woda przyda się fanatykom: jaka życzliwość ex-posła Pis wypływa z tego artykułu  dla swych współbraci: "Może jakiś minister będzie chory, jak w Iranie. Wtedy to by dopiero było ekstra. Koronawirus jako sposób na rekonstrukcję rządu"; "to co jest twoją wartością, staje się twoją śmiesznością. "



 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

przeciez to swieta prawda- sam od lat jestem[niestety] doglebnie zainteresowany ortopedia, nic sie wielkiego latami  w temacie nie dzialo do chwili kiedy prezes zaczal  chorowac......

nagle zmieniono przepisy, dosypano kasy, kolejki do endoprotez skrocily sie o kilka lat, a teraz nawet zniesiono limity przyjec w przychodniach ortopedycznych...

a wystarczylo jedno kolano, przy malutkim wirusie moze byc podobnie

  • Haha 2

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

taa  prezes w kolejce czekał 2 lata na operacje kolana i dlatego prawo zmienili .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4577

współczuje @jacus choroby, to nie wirus to stan zaburzenia postrzegania realnej rzeczywistości. ... Choroba psychiczna jest formą nieświadomej ucieczki chorego od świata realnego

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

a alkoholizm czym jest ????  sprawdziles te odwyki co ci podalem, tam lecza  nawet gorali wiec i ciebie mo-rz-e pomoga...

jarecki-czemu przez wiele lat nic sie nie zmienialo i nagle rewolucja ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na odwyk polecam Iwonicz Zdrój(extra wycieczka do Budapesztu). Tata był tam w sanatorium w 2010. Rehabilitował kręgosłup a wyleczył się całkowicie z czegoś innego - z  palenia,  po 30 latach nałogu. Choć dodaje sobie, że to Smoleńsk, w tym czasie akurat odcisnął się na nim( -tak w temacie historii).

Wrócił i do tej pory jak misjonarz poucza/"wyzywa" wszystkich o szkodliwości. Muszę Go namówić znowu na takie wczasy 👌

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
9 godzin temu, jacus napisał:

jarecki-czemu przez wiele lat nic sie nie zmienialo i nagle rewolucja ???

wydaje mi się że jest spore parcie na poprawe w kwesti emerytów , to jest spore jednak poparcie dla pisu i prezes chce poprawić komfort życia lub podziekować za poparcie , chyba wczoraj ogłosili że przeznaczą chyba 50 mln . dla domów seniora , zresztą wszystkie partie głośno mówią że przy starzejącym się  społeczenstwie to grupa ludzi 60 + bedzie miała  wpływ na wygrane wybory , 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No na pewno u mnie w rodzinie jest jeden głos!!!!!!!!!!!!

Owsiakowi udało się wpłynąć na zmianę listem do Pani Prezydentowej:„Najpierw minister, następnie Sejm, a potem także podpis Pani męża spowodował, że geriatrię wyrzucono z sieci szpitali. Nie ma ochrony budżetowej, nie ma ochrony systemowej. Jej odbudowa i przywracanie szacunku, jako ważnej w systemie opieki zdrowotnej dziedzinie medycyny, utknęło w martwym punkcie” – zaznacza Owsiak.{"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297
25 minut temu, jarecki napisał:

wydaje mi się że jest spore parcie na poprawe w kwesti emerytów , to jest spore jednak poparcie dla pisu i prezes chce poprawić komfort życia lub podziekować za poparcie

Kiedyś , jak odwieszę emkę a w międzyczasie zlikwidują podatek od niej, i systematycznie będą podnosić kwotę bazową uposażenia w MON , a najważniejsze że tego dożyję, to tez ich poprę. Będą mieli mój głos.🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

bylo kiedys takie przyslowie-za krola sasa[augusta II i III] jedz,pij i popuszczaj pasa- i niedlugo polski juz nie bylo..

tak samo bedzie niedlugo z piramida finansowa zwana zus,krus. co z tego ze beda wyplacac 13,14 a nawet 15 emerytury gdy niedlugo na zwykle braknie ?? dobre czasy sie pomalu koncza, kazdy zatrudniony dostaje prognozy przyszlej emerytury- ktos to czyta i rozumie ???

zeby zapewnic stabilnosc systemu emerytalnego na kontach zus-u powinno dzisiaj byc 2 biliony zlotych !! a co jest pustki, nawet na 13  trzeba bylo pieniadze zabrac z fundusza dla niepelnosprawnych.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4577
4 minuty temu, jacus napisał:

tak samo bedzie niedlugo z piramida finansowa zwana zus,krus. co z tego ze beda wyplacac 13,14 a nawet 15 emerytury gdy niedlugo na zwykle braknie ?? dobre czasy sie pomalu koncza, kazdy zatrudniony dostaje prognozy przyszlej emerytury- ktos to czyta i rozumie ???

słyszę to od lat 90 ... zus zmniejsza zadłużenie   przez naturalną selekcje komuny ubeki aparaty ubeckie pzpr i inne gnoje jako służby nigdy nie płaciły składki a wolnej Polsce 

wiec zus po stworzeniu wolnej polski miał wielki dług przez ta patologie ...  a wiesz kto ładnie przeliczył im emerytury elektryk ze stocznie 

https://bezprawnik.pl/zus-zarabia-coraz-wiecej/

 

10 minut temu, jacus napisał:

zeby zapewnic stabilnosc systemu emerytalnego na kontach zus-u powinno dzisiaj byc 2 biliony zlotych !! a co jest pustki, nawet na 13  trzeba bylo pieniadze zabrac z fundusza dla niepelnosprawnych.

zadam ci pytanie co platforma zrobiła z tym funduszem ??  coś komu dała co się stało z tą kasą w 2012 ?? złodziej donek miał mistrza 

  • Thanks 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

to samo co ostatnio-rozplynely sie jak i te co zabral do konca prezes- ot taka dojna zmiana ..

gdyby policzyl wszystkich darmozjadow to i tak ich jest wielokrotnie mniej niz gornikow-to mistrzowie okradania panstwa,powinni pracowac tak jak kazdy i miec emerytury odpowiednie do skladek..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj