Gość Profil usunięty

Historia Polski

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mikad    1113

Ty patriota wielki, co nie umie poprawnie odmienić słowa "obrońcy" w celowniku, popraw to bo aż przykro patrzeć.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 te lata ktore tu jestes to wynik imponujacy

 

Biedny głupiutki pajacuśu -Twoja szara komóreczka jedynaczka jest na urlopie czy po prostu Masz gorszy dzień ?

Policz (jeśli potrafisz :) ) jeszcze raz . 

Na Agrofoto jestem od 24 czerwca 2016 roku - więc z kąd wziąłeś te ''lata'' ?

Edytowano przez WawrzyniecPruski
  • Like 1

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Na Agrofoto jestem od 24 czerwca 2016 roku - więc z kont wziąłeś te ''lata'' ?

 

Ja pitole następny patriota - analfabeta.

 


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Dobrze napisał - po prostu miał "lata" na koncie w banku :lol:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

lato 2016 i 17 to juz dwa lata  :P  :P  :P ,

dziedzic mial przedstawic swoje merytoryczne posty-duzo roboty nie ma  B) , chyba ze juz do szkoly sie pakuje ??

 

jesli moja jedna szara komoreczka pozwolila mi na napisanie ponad 130 postow rocznie to ile ich ma dziedzic jesli napisal ich 13 za ponad rok ???? on by sobie nie poradzil wiec mu podpowiem ze to -niewiele :D  :D  :D .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Brytyjczycy robią plebiscyt na pilota Spitfire, który ma być upamiętniony w muzeum brytyjskim.
W konkursie jest Polak, Franciszek Kornicki, odznaczony trzykrotnie Krzyżem Walecznych oraz Krzyżem Srebrnym Virtuti Militari. Ostatni żyjący polski pilot walczący w Bitwie o Anglię.
Co robić?

1. Wchodzimy na podaną stronę http://www.telegraph.co.uk/men/thinking-man/britons-raf-needs-have-say-vote-forthe-peoples-spitfire-pilot/
2. Znajdujemy zdjęcie Pana Franiszka
3. Klikamy głos

Pomóżcie upamiętnić polskiego bohatera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacus - może jakiś skromny komentarz do linku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

z tym pilotem kornickim to troche deta historia-w bitwie o anglie na pewno nie walczyl, zadnego samolotu nie zestrzelil,  jego lotnicza kariera zakonczyla sie na operacji wyrostka robaczkowego i po niewielu lotach zostal uziemiony . chyba jedyna wybitna zasluga to to ze do dzisiaj zyje.....

http://www.polishairforce.pl/menuraf.html

 

dla naprawde zainteresowanych historia- lotnik mial wylatac 30 lotow bojowych. potem przerwa pol roku,druga tura i koniec kariery, jesli ktos byl naprawde zdeterminowany to jeszcze 3 ture mogl zaliczyc, wiekszosc wybitnych lotnikow polegla w boju, ostal sie skalski-ale ten na koncu zycia polegl w samoobronie leppera.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Skalski_(lotnik)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200355_1574443335642_1672338526_1134974_

 

27 Września 1605 roku wojska Polsko-Litewskie pod wodzą hetmana Jana Karola Chodkiewicza rozgromiły Szwedów w bitwie pod Kircholmem .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wehrmacht_armia_czerwona.jpg


78 lat temu - 28 września 1939 r. Joachim von Ribbentrop i Wiaczesław Mołotow podpisali w Moskwie sowiecko-niemiecki układ "O granicy i przyjaźni", który potwierdzał dokonanie przez oba totalitarne państwa rozbioru Polski.


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

339231325_3_644x461_husaria-obraz-olej-n

 

9 PAŹDZIERNIKA 1610 ROKU POLSKIE CHORĄGWIE POD DOWÓDZTWEM HETMANA STANISŁAWA ŻÓŁKIEWSKIEGO WKROCZYŁY NA KREML MOSKIEWSKI .

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

zaczelo sie:D-kolejne miasta malopolski przescigaja sie ktore pierwsze odzyskalo niepodleglosc w 1918 r- w tym roku to tarnow wygral bo wczoraj swietowal, w tamtym roku wygral tuchow.a krakow niestety tylko na 3 miejscu9_9


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj