Skocz do zawartości

Historia Polski


754 odpowiedzi na ten temat

#461 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1581 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 05 maj 2016 - 21:32

Historia Polski

bohatersko walczyli z armia ludowa i batalionami chlopskimi bo z niemcami to troche mniej- tu macie caly artykul z ktorego wycieto tych kilka zdan.

https://pl.wikipedia...a_Świętokrzyska


buk, humor ,seks ,rokendrol.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Historia Polski Dzisiaj, 10:50
 •  

#462 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 218 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 08 maj 2016 - 07:35

Historia Polski

8 MAJA 1943 ROKU BANDA ŻYDOWSKICH I SOWIECKICH ,, PARTYZANTÓW '' WYMORDOWAŁA 250 POLAKÓW WE WSI  NALIBOKI .


 

ecfe131e5e41.jpg
Banda żydów operująca głównie w Nalibokach

 

http://kresy.pl/kres...a-w-nalibokach/


Edytowany przez dddddddddddddddddd, 07 maj 2017 - 20:11.

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#463 Share Alamo

Alamo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 283 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 08 maj 2016 - 08:54

Historia Polski

Marek Nowakowski Stan rzeczy

Znajdujemy się na dramatycznym, choć często niewidocznym rozdrożu. Niewidocznym dlatego, że jest to proces trwający od lat, powodujący bierne i apatyczne przyzwyczajenie do tego stanu rzeczy. Od chronicznej, pogłębiającej się zapaści w służbie zdrowia po„sukcesy” w budowaniu przyjaźni z Rosją, polegającej między innymi na niekorzystnej umowie gazowej po oddaniu w jej ręce śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Z drugiej, zachodniej zaś strony na posłusznym poddaniu się dyktatowi Niemiec w sprawie naszej „europeizacji” i roli w Unii Europejskiej. W polityce zagranicznej gubimy Ukrainę i nie potrafimy stworzyć skutecznej więzi przyjaźni z Litwą, co niebywale cieszy Rosję. Byliśmy pierwsi w Europie Środkowej jako twórcy oporu przeciw komunistom.

Mieliśmy Jana Pawła II, który budził uśpionego ducha Polaków, przywracał wiarę w wartości i jednoczył najlepszych z nas. Znaczenie tamtych zmagań Solidarności zostało pomniejszone i ustąpiło efektownej metaforze zburzenia muru berlińskiego. Nie przeszkadza to wcale rządzącej od kilku lat ekipie P.O. spowijać byle jaką przeszłość w otoczkę rzekomych sukcesów, nazywając klęski zwycięstwami i każde niepowodzenie powodzeniem.

Zastosowano skuteczną i ogłupiającą socjotechnikę z pomocą propagandy medialnej. Polska staje się krajem, można powiedzieć, kraikiem istniejącym w przeciągu sił zewnętrznych, które wpływają dominująco na naszą egzystencję. Ponure wrażenie unoszącego się nad nami fatum według słów poety:

Na taką miłość nas skazali/ Taką przebodli nas ojczyzną.

Nawet pojęcie Ojczyzny stało się dla znacznej części wspólnoty pustym frazesem, słowną atrapą używaną jedynie podczas świąt państwowych, parad, defilad i podobnych okoliczności.

Skąd bierze źródło postępująca zapaść? Gdzie należy szukać przyczyny? Próbując odpowiedzieć, należy przypuszczać, że to osuwanie się po równi pochyłej bierze początek w latach 1988-90, kiedy rozpoczęła się wyrachowana rozbiórka bezcennego kapitału Solidarności i wzniosłe marzenia i nadzieje, czystość intencji i odradzające się poczucie dobra wspólnego zamienione zostały na nieczyste gry i tajne porozumienia starych i nowych elit przywódczych.

Metoda zaniechań i ustępstw spowodowała faktycznie, że nasza przemiana ustrojowa następowała w sposób połowiczny, kaleki. Została zachowana w nietykalnej postaci i zaproszona do współrządzenia nomenklaturowa grupa dotychczasowych rządów Polski z sowieckiego nadania. Trucizna moralna rodowodem z PRL przeniknęła w organizm powstającej III Rzplitej. Zło wtopiło się w to, co miało być dobrem. Skaziło mającą powstać radykalnie odmienną jakość. Wraziło się w nią rakiem niszczącym zdrową substancję.

Sojusz (młodej wiekiem) amoralnej, prężnej wycwanionej warstwy czynowników poprzedniego reżimu z nową formacją reformatorów, niedawnych opozycjonistów też w dużej mierze tkwiącej korzeniami w komunistycznej rzeczywistości (rewizjonistów, rozmaitej maści naprawiaczy socjalizmu, itp.) zaowocował Zarazą w Grenadzie. Udział najmłodszej partyjnej nomenklatury w rządzeniu, wyłaniająca się warstewka najbogatszych, których fortuny brały się niewątpliwie ze współpracy z tajnymi służbami komunistycznymi (one najsprawniej wzięły się za przejmowanie mienia publicznego); takie i inne przyczyny spowodowały rozkład wartości i zasad, które miały być naszym fundamentem i spoiwem.

Grząska rzeczywistość zamiast twardego gruntu. Rozpoczęła się zaciekła walka ze zwolennikami oczyszczenia państwa i jego organów wykonawczych z dawnych tajnych służb i ujawnienie brudnej przeszłości dostojników powstającej III Rzplitej. Więcej! Następowała sakralizacja tajnych współpracowników niedawnej bezpieki prowadzona gamą rozlicznych sposobów. Od patetycznych wierszy o ciemnej, morderczej nienawiści po uczone wywody sofistów podważające wiarygodność zasobów archiwalnych b. Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Opadała coraz szczelniejsza i grubsza kurtyna na całe to brudne dziedzictwo zaprzaństwa i służby Sowietom.

Próby docierania do źródeł takich zjawisk były gromione ze świętym gniewem. Przystąpiły do ataku elity intelektualne dawnego dworu, artyści, uczeni, dziennikarze, pisarze, którzy niezmiennie od lat służyli swą wiedzą i talentem panującym w Polsce namiestnikom obcego mocarstwa. Służyć pragnęli z takim samym oddaniem kolejnym władcom tak łatwo rozgrzeszającym niedawną „hańbę domową”. Takie postępowanie inspirowało negatywne wzorce działania. Od góry przenikało w dół. Nastąpiło sprzężenie zwrotne. Poczucie niemożności zmiany stanu rzeczy spowodowało wylęgarnię specyficznej formacji „homo polonicusa”, człowieka bez właściwości, odartego z wyższych aspiracji, bezideowego, konformisty przekonanego o naszej chronicznej słabości i niemożności zmiany czegokolwiek na lepsze.

Wykształcająca się w takiej aurze państwowość stawała się od początku słaba, podporządkowana rozlicznym interesom, wpływom obcego i rodzimego podejrzanego biznesu pożerającego najlepsze kęsy dobra publicznego. Organy państwa, samorząd, sądownictwo, prokuratura zostały również poddane zależności od aktualnie panującej władzy, niemrawo, wręcz niechętnie służą społeczeństwu, utrudniając i dusząc wszelką inwencję.

Diagnozę powyższą ilustrują wybuchające często skandale, obnażające pasożytniczy związek prywaty z władzą. Analogicznie do gnijącej fazy PRL-u późnego Gierkapanuje egoizm, apatia, fatalistycznie wzmacniając wylęgarnię „homo polonicusa”, który odrzuca naszą tożsamość i pamięć, historię – za nic mając poczucie godności narodowej i obowiązek walki o wspólną sprawę. Widzi w tym balast przeszkadzający w egoistycznym dążeniu do sukcesu i dóbr materialnych za wszelką cenę. Upadek społeczeństwa, złowrogi w perspektywie bliższej i dalszej przyszłości, grozi zatratą duchowości, cyniczną i amoralną postawą aspołeczną; obrazem egzystencji zapobiegliwych, żarłocznych szczurów pożerających się nawzajem. Polityk naszych czasów to ewidentny ćwok, pazerny, przebiegły, bez światopoglądu, zasad etycznych, gąbka. Prawica, lewica, konserwatyzm, liberalizm – to dla niego pojęcia z dowolną treścią. Żongluje nimi jak piłeczkami. Śliski jak wąż, łatwo się go nie pozbędziemy.

W efekcie mamy słabe państwo, któremu brakuje zasadniczych reform strukturalnych. Służba publiczna w dużej mierze jest fikcją. Przedsiębiorczość jednostek usidlona w pajęczynie łapówkarskiej biurokracji. Wymiar sprawiedliwości ociężały i nieskuteczny. Często niesprawiedliwy. Polityka zagraniczna, chwiejna, bez zdecydowanego programu, uległa wobec dominujących w Unii Niemiec. Podobna wobec Rosji, której cień pada nadal na Polskę. Zachodzi obawa, że rodzić się poczyna Targowica w zmodyfikowanej postaci. Panoszy się degrengolada moralna.

sukurs zbydlęceniu przychodzi walcząca ateizacja, wyganianie Boga, marginalizacja Kościoła, który był zwornikiem narodu, podtrzymywał ducha niepodległości w czasach niewoli. Nieustannie wisi nad nami straszak ciemnoty, wstecznictwa, ksenofobii, wystrzelającej oskarżeniami o antysemityzm, reklamowanymi jako ujawnianie utajonych przewin. Narzuca ponury obraz marnej kondycji moralnej Polaków, często nikczemnej. Wpędza mniej odporną część społeczeństwa w kompleks niższości, poczucie zacofania wobec światłej Europy. Przedstawia Polaków jako aktywnych sprzymierzeńców Niemców w eksterminacji Żydów. W światowych przekazach powtarzają się polskie obozy koncentracyjne i rabunek mienia żydowskiego po wojnie jako główne zajęcia Polaków.

W naszym kraju są silne ośrodki opiniotwórcze wspierające taki wizerunek Polaków. Równocześnie bezskutecznie domagamy się nazwania ludobójstwem mordu na dziesiątkach tysięcy Polaków w Rosji Sowieckiej. Dotychczas nie udostępniono nam pełni tajnych dokumentów dotyczących zbrodni w Katyniu. Nie przeszkadza to ekipie rządzącej w nazywaniu relacji z Rosją poprawnymi i rokującymi coraz lepsze rezultaty. Pobrzmiewa w tym niewolnicze poddaństwo wobec wschodniego sąsiada. Podobnie jak w przypadku budowy rurociągu Rosja-Niemcy na dnie Bałtyku. Taka byłą wola możnych i należało się z nią pogodzić mimo oczywistego konfliktu z naszymi interesami jako państwa. Odradza się i krzepnie zależność post-kolonialna według terminologii poetyJarosława Marka Rymkiewicza.

Jego namiętne, pełne swady rozważania o Polakach i polskości przypominają sejmowe kazania księdza Piotra Skargi i są głosem sprzeciwu poety – obywatela – patrioty, który widzi karłowacenie swoich rodaków. Przywołuje dawne i niedawne dzieje w Wieszaniu, książce o Powstaniu Warszawskim, rozważaniach o Samuelu Zborowskim. Podnosi i sakralizuje nieujarzmioną potrzebę wolności jako najwyższą wartość. Powiada:choć zrywy do wolności kończyły się często klęską, ale danina krwi składana w ofierze nie pozwalała narodowi przemienić się w zniewolniczałą masę, wolność tliła się nieustannie i coraz to wybuchała ogniem. Poeta ostrzega przed niebezpieczną zapaścią, uśpieniem. Tę zapaść widzi także w słabości państwa, które może postawić Polskę w rzędzie kraików- kolonii, tworu zależnego od obcej łaski. Czy ci, co pragną trzymać rząd dusz w Polsce, są rzeczywiście zmodyfikowaną do wymogów XXI wieku Targowicą?

W tle tego chorego stanu rzeczy ciągle majaczy inna Polska, która przeciwstawia się samozagładzie. Walczy i nie chce oddać pola. Jeszcze na dalszym planie istnieje Polska niema, zakneblowana, która przez tyle lat nie zabierała głosu, zatraciwszy zupełnie wiarę w głębię przemian w Polsce, pogrążona w letargu. Być może i ona się obudzi. Bo zaświtała nadzieja. Spontanicznie rozpoczął się ruch odnowy. Tragedia smoleńska, wypadki poprzedzające: stosunek do Prezydenta Kaczyńskiego, nieustanne ośmieszanie, deprecjacja jego autorytetu doprowadziły po Jego śmierci do autentycznej ekspiacji i do społecznego wzburzenia. A potem „obłuda bólu” i szybkie dążenie do marginalizacji sprawy, usilne starania o wygaszenie pamięci o Nim i próby doprowadzenia społeczeństwa do ponownej amnezji spowodowały reakcję odwrotną, nastąpił kult Zmarłego, który zwrócił całe rzesze Polaków do zatraconych wartości.

Ciemna aura wokół katastrofy smoleńskiej dała impuls do powstania masowego ruchu w imię prawdy, sprawiedliwości. Ten ruch ten przybiera na sile. Małe strumyki łączą się w wielką rzekę. Przebrała się miara. Ludzie nie chcą żyć w oparach obłudy, kłamstwa. Taki ruch odnowy potrzebuje charyzmatycznego przywódcy z wizją przyszłości, twardego w nadrzędnych zasadach, elastycznego i skutecznego w politycznej grze. Sam nie da rady, sztab wokół niego winien składać się z ludzi nieprzeciętnego formatu, którzy z czystych pobudek pragną zmienić rzeczywistość. Odsiać plewę, zachować zdrowe ziarno. Czy stać nas na wyłonienie takiej siły przewodniej? Czy nie zatracimy się ponownie w wirach i mieliznach?Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Historia Polski Dzisiaj, 10:50
Tylko na agroFakt.pl:

Jak przebiega kupno lasu zobacz »

 •  

#464 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 218 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 12 maj 2016 - 08:43

Historia Polski

12 MAJA 1935 ROKU ZMARŁ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI .  


nb0ke3hxplv4fryw96jn_1.jpg


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#465 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1581 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 12 maj 2016 - 21:38

Historia Polski

moj wujek siedzial na drzewie i ogladal kondukt pogrzebowy marszalka-do konca zycia to wspominal, nie wolno tez zapominac o innym 12 maju -26 roku, nic nie jest czarno-biale .

 

dzisiaj zmarl jeden z ostatnich partyzantow w mojej okolicy-czesc i chwala bohaterom, co prawda walczyl w armi ludowej ,ale u nas innych partyzantow nie bylo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.


#466 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 218 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 13 maj 2016 - 12:06

Historia Polski

To Twój wujek musiał widzieć mojego pradziadka który szedł w kondukcie pogrzebowym .Do tej pory u mnie w domu na honorowym miejscu wisi przedwojenny portret Marszałka .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#467 Share akko

akko

  zbanowany

 • userphoto
 • Members
 • PipPip
 • 91 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 15 maj 2016 - 05:34

Historia Polski

Mój pradziadek osobiście dostał z rąk Piłsudskiego medal  Virtuti Militari  V klasy za walki pod Stanisławowem  (obecna Ukraina)  w 1920 roku .Odszedł z wojska w 1934 roku .Potem pracował do 1939 roku  jako kolejarz i mieszkał w Starym Sączu .Dzisiaj to odznaczenie znajduje się w naszym gminnym muzeum gdzie zostało przez nas oddane .Jak się nie mylę to przed wojną posiadacze tego medalu dostawali 300 zł rocznie za które wtedy można było kupić np 3 krowy mleczne


Edytowany przez akko, 15 maj 2016 - 05:49.


#468 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 218 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 22 maj 2016 - 09:55

Historia Polski

22 MAJA 1944 ROKU BANDA UPA DOKONAŁA MASAKRY 145 POLAKÓW W BRYŃCACH ZAGÓRNYCH. 1308a239e6ffe847ea5c6bec6a728717.jpg


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#469 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 218 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 25 maj 2016 - 08:24

Historia Polski

25 MAJA 1948 ROKU WYKONANO WYROK ŚMIERCI NA WITOLDZIE PILECKIM .PAMIĘTAMY ! 


10177257_1655254874701419_66913899068202


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#470 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 218 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 28 maj 2016 - 11:45

Historia Polski 28 maja 1942 roku, w lesie koło Magdalenki Niemcy zamordowali 223 więźniów Pawiaka. 

historia_magdalenka.jpg


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Historia Polski Dzisiaj, 10:50
 •  

#471 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 218 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 29 maj 2016 - 13:07

Historia Polski 1 mln zł od TVP na dokończenie filmu Wołyń!

http://prawy.pl/3195...ie-filmu-wolyn/


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#472 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 218 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 02 czerwiec 2016 - 08:26

Historia Polski

2 CZERWCA 1943 ROKU WE WSI HURBY  ODDZIAŁ UPA WYMORDOWAŁ OKOŁO 250 POLAKÓW .  UPA.jpg


https://pl.wikipedia...odnia_w_Hurbach


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#473 Share akko

akko

  zbanowany

 • userphoto
 • Members
 • PipPip
 • 91 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 02 czerwiec 2016 - 10:38

Historia Polski

Widzę że niektórzy tutaj mają jakąś obsesję już na punkcie Ukraińców .To już przypomina stan choroby psychicznej na tym punkcie .Pamiętać należy ale bez obsesji .Dddddddddddddddddd odnoszę wrażenie że jesteś ruskim trollem po tych wszystkich wklejkach .Mam takie pytanie .Ile płaci Putin za takie wklejanie ?


Edytowany przez akko, 02 czerwiec 2016 - 10:39.


#474 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 218 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 02 czerwiec 2016 - 10:49

Historia Polski

z17901806IH,Marszalek.jpg


Gdy zamieszczałem post upamiętniające sowieckie zbrodnie na Polakach - to takie gamonie jak ty nazywały mnie ukraińskim trollem . Chcę tylko upamiętnić pomordowanych tylko za to że byli Polakami - jeśli tego nie rozumiesz to twój problem .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#475 Share akko

akko

  zbanowany

 • userphoto
 • Members
 • PipPip
 • 91 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 02 czerwiec 2016 - 10:53

Historia Polski

dddddddddddddddddd jak dla mnie jesteś  debil bo nie rozumiesz słowa pamięć która w twoim mniemaniu to to samo co obsesja .Co wskrzesisz tych pomordowanych tą obsesją ? Odpowiedz tak lub nie ! ONR to jednak organizacja składająca się z narodowych debili i psychopatów antypolskich .Nie macie bladego pojęcia o patriotyzmie i dbaniu o interes Polski .Jesteście takimi samymi przygłupami jak nasi obecni i byli politycy z obory zwanej sejm #476 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 218 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 02 czerwiec 2016 - 12:29

Historia Polski

akko - Słownictwo masz zaiste przebogate .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#477 Share akko

akko

  zbanowany

 • userphoto
 • Members
 • PipPip
 • 91 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 02 czerwiec 2016 - 12:51

Historia Polski

Z debilami ONR trzeba rozmawiać na ich poziomie bo tylko wtedy coś rozumieją więc język adekwatny jest do ich poziomu intelektualnego .Zresztą to co powiedział Piłsudski wklejone powyżej przez Ciebie ma się nijak do tego co zrobił np z Ukraińcami walczącymi po stronie polskiej w 1920 roku to tak na marginesie . Piszę o idiotach polskich politykach dlatego że teraz jest niepowtarzalna szansa by mieć Ukrainę pod swoimi skrzydłami .Szansę sprezentowała nam sama Rosja ale nieudacznicy polityczni nie umieją z niej skorzystać i jak zwykle zaprzepaszczą .Wystarczyło by pojednanie między naszymi narodami bo to co stało się ponad 70 lat temu już się tego nie zmieni .Trzeba myśleć przyszłościowo a w Polsce debile żyją ciągle przeszłością i widać historia nic tych debili nie nauczyła #478 Share jonek98

jonek98

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 667 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Łódzkie
 • Zainteresowania:maszyny rolnicze,motoryzacja,muza,piłka nożna itp

Napisany 02 czerwiec 2016 - 13:32

Historia Polski Dużo świetnych polskich polityków tak ma np.Jarek,Antoni i większość tego śmiesznego pisu.Mieszanie polityki z historią to mieszanka wybuchowa.Teraz mamy embarga i inne dziadostwo.Polak swój kraj zdradza w Brukseli.Patrząc na wyczyny naszych polityków powinno wprowadzić się karę śmierci za zdradę narodu

#479 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 218 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 02 czerwiec 2016 - 15:05

Historia Polski

http://prawicowyinte...twa-na-wolyniu/ BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Historia Polski Dzisiaj, 10:50
 •  

#480 Share wojtekd

wojtekd

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 15 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 czerwiec 2016 - 09:14

Historia Polski

http://wolna-polska....nizm-iv-2016-06


http://wolna-polska....izm-iii-2016-06


http://wolna-polska....nizm-ii-2016-06


http://wolna-polska....unizm-i-2016-06


OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY


Podobne tematy

Tylko na agroFakt.pl: Rozwój rolnictwa w Mołdawii zobacz »