Gość Profil usunięty

Historia Polski

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

                                                                          176px-Wladyslaw_Raginis.jpg

                                10 WRZEŚNIA 1939 ROKU ZGINĄ WŁADYSŁAW RAGINIS .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

                                                        husarzogien.jpg

 

 

 

                                       12 WRZEŚNIA 1683 ROKU - BITWA POD WIEDNIEM .

 

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

przegapilem date 3 IX 1939 -wtedy slowacja na nas napadla.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

tylko z kim oni walczyli bo z niemcami to bardzo niechetnie, jak twierdza niektorzy historycy wiecej stoczyli bitew z polskimi i radzieckimi partyzantami niz z niemcami. a o brygadzie swietokrzyskiej to chyba kazdy slyszal :lol:  :lol:  :lol:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzielny byłby  z ciebie enkawudzista . Stopień indoktrynacji i nikczemności masz odpowiedni . Nawet poziom intelektualny i pochodzenie się zgadza .

 Ubecy i enkawudziści tropiąc , w bestialski sposób torturując i mordując żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych - tylko za to że walczyli Oni o wolną Polskę właśnie w ten sposób tłumaczyli swoje odrażające czyny .

Jakże okrutnie życie zakpiło z ciebie Jacku - urodziłeś się zbyt późno .

Teraz tylko klepiąc cuchnącymi czosnkiem paluszkami w klawiaturę (oczywiście z oszczędności nie używając Polskich znaków i dużych liter ) możesz wyrażać swą nienawiść do Polski i Narodu Polskiego .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

zaryzykuje stwierdzenie[graniczace z pewnoscia] ze ci sperma uderzyla na mozg, nie nadymaj sie tak bo pekniesz i bedzie to ogromna strata dla ruchu narodowego- kazdy czlonek[nomen omen] na wage zlota,tak jak w kazdej marginesowej grupie, nie byles czasami w bialymstoku na spotkaniu z walesa, kubel zimnej wody na rozpalone mlode glowy jest wskazany.

 w jednym masz racje to prawdziwa nikczemnosc w dzisiejszych czasach przedstawianie prawdziwej historii a nie jej nacjonalistycznej wersji. :P  niestety mialem innych nauczycieli niz minister zalewska czy rzecznik witek i o zbrodniach np. ub nie uczylem sie z przedwojennych ksiazek........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak już wcześniej pisałem . Życie okrutnie z ciebie Jacku zadrwiło !

Lecz ty już tego nie zmienisz .

Jedyne co możesz uczynić to pogodzić się z tym czym jesteś .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

gdybym byl taki jak ty to bylby powazny problem  a tak to mam pelny luz, nie musze sie bogo-ojczyznianie spinac i zwieracze mi nie popuszcza jak tobie zaczynaja.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

wyrwales zdanie z kontekstu i udajesz madrego-moze wroc do dodawania zdjec, jestes jak blondynka -wydajesz sie idiota kiedy milczysz, jak zaczniesz pisac rozwiewaja sie wszelkie watpliwosci. blondynka z trzema admiratorami na tym samym poziomie, towarzystwo wzajemnej adoracji sie utworzylo :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wyrwales zdanie z kontekstu i udajesz madrego-moze wroc do dodawania zdjec, jestes jak blondynka -wydajesz sie idiota kiedy milczysz, jak zaczniesz pisac rozwiewaja sie wszelkie watpliwosci. blondynka z trzema admiratorami na tym samym poziomie, towarzystwo wzajemnej adoracji sie utworzylo :D

Ty pajacus , co to są : "" ? :huh:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

przegapilem date 3 IX 1939 -wtedy slowacja na nas napadla.

 

Dlaczego 3 IX ja czytałem że o godzinie 5.oo 1 IX wojska słowackie wkroczyły na ziemie polskie w liczbie 50 tysięcy buta w rejony  Żywiecczyzny.

 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

gdzies tam pisales ze 12 to nie wiek ,mam watpliwosci, jedno jest pewne jezyk polski znasz rownie dobrze jak temat napraw zetorow :D  :D  :D , podstawowe prawo kazdego forum-nie cytuje sie poprzedniego postu, nawet tego nie wiesz ? kiedys  za to byly %, ale moderatorzy wymarli

http://sjp.pl/admirator.

 

agromatik-masz racje, 3 to chyba wypowiedzieli oficjalnie wojne , tyle ze zaatakowali rejon spiszu i orawy czyli dalsze okolice zakopanego[do zywca stad daleko] co do ktorych od wiekow toczyly sie spory polsko-wegierskie,  wegierskie bo do 1918 r slowacja nie istniala jako panstwo i byla pod panowaniem wegierskim, o rejon morskiego oka toczyla sie wieloletnia batalia sadowa , na szczescie galicja byla czescia austrii i hrabia zamoyski wygral w sadzie polubownym. slowacja to male panstewko i 50 tys to cale wojsko mialo , do polski wkroczylo 12 tys -ktos w wikipedii zle zredagowal tekst i temu to powtarzane gdzie indziej przeklamanie, 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zacytowałem tylko dlatego , żebyś nie edytował postu i nie poprawił błędu , udając że nie wiesz o co chodzi  B) . Zetora naprawiłem bez twojej jakże pouczającej podpowiedzi : "Poczytaj co wcześniej napisałem" ,czy coś w tym stylu . Normalnie podpowiedź roku . PS.Przestań być taki nadęty , bo jeszcze pękniesz panie tfu-hrabio  :D  :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

chlopcze ja tu jestem prawie 10 lat-wiec ile razy mozna to samo pisac, wam sie wydaje ze wasze ciagniki sa wyjatkowe[chyba wyjatkowe zlomy] i nikt nigdy nie mial takiej awarii, zetor to ciagnik prosty jak cep[za to go cenie] i kazda awaria byla juz dziesiatki razy dokladnie opisywana, wystarczy poszukac- tyle ze trzeba umiec i wiedziec o co chodzi, jak bym ci dal instrukcje napraw do reki tobys nawet polowy nie zrozumial....

 

gdzie jest blad w zdaniu ktore napisalem-wskaz dokladnie bo nadal nie widze.

 

hrabio-  znowu sie mylisz, ja jestem zwyklym chlopem ,dziadem z dziada pradziada :D .

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

agromatik-masz racje, 3 to chyba wypowiedzieli oficjalnie wojne , tyle ze zaatakowali rejon spiszu i orawy czyli dalsze okolice zakopanego[do zywca stad daleko] co do ktorych od wiekow toczyly sie spory polsko-wegierskie,  wegierskie bo do 1918 r slowacja nie istniala jako panstwo i byla pod panowaniem wegierskim, o rejon morskiego oka toczyla sie wieloletnia batalia sadowa , na szczescie galicja byla czescia austrii i hrabia zamoyski wygral w sadzie polubownym. slowacja to male panstewko i 50 tys to cale wojsko mialo , do polski wkroczylo 12 tys -ktos w wikipedii zle zredagowal tekst i temu to powtarzane gdzie indziej przeklamanie, 

 

Z tą Żywiecczyzną to miałem zaćmę, właśnie chodziło mi o Spisz i Orawę. O 50 tysiach mówi się na portalach historycznych i nawet tam jest to odfajkowane po łebkach, raczej jako ciekawostka zoologiczna niż fakt historyczny. Wiki czytam na końcu lub przymuszony koniecznością. Nie zmienia to faktu, że była to jawna agresja na suwerenne państwo i szkoda że traktowane jest jako epizod marginalny.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

chlopcze ja tu jestem prawie 10 lat-wiec ile razy mozna to samo pisac, wam sie wydaje ze wasze ciagniki sa wyjatkowe[chyba wyjatkowe zlomy] i nikt nigdy nie mial takiej awarii, zetor to ciagnik prosty jak cep[za to go cenie] i kazda awaria byla juz dziesiatki razy dokladnie opisywana, wystarczy poszukac- tyle ze trzeba umiec i wiedziec o co chodzi, jak bym ci dal instrukcje napraw do reki tobys nawet polowy nie zrozumial....

 

gdzie jest blad w zdaniu ktore napisalem-wskaz dokladnie bo nadal nie widze.

 

hrabio-  znowu sie mylisz, ja jestem zwyklym chlopem ,dziadem z dziada pradziada :D .

 

Przestań cwaniakować gówniarzu , mniej czasu zajęła by ci sensowna odpowiedź , niż ten bełkot . Wyobraź sobie że prześledziłem temat (o sprzęgle) i twoje dyrdymały ni jak nie pasowały do awarii mojego złoma .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na Agrofoto jest choć jeden temat w którym  jacus nie kompromitowałby się swymi durnymi postami ?


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozumiem że to pytanie retoryczne ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że ten żałosny człowieczek uważa  swe  posty za odkrywcze i inteligentne .


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj