Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozsiewacz Vicon - czy warto?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share matoperator7

matoperator7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 10:13

Rozsiewacz Vicon - czy warto? Panowie czy warto kupi ten rozsiewacz z linka na allegro http://allegro.pl/ro...2030075159.html

czy moze lepiej cos innego gotowka jaka dysponuje to kokolo 5 tys zl
dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozsiewacz Vicon - czy warto? Dzisiaj, 06:01
  •  

#2 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 14:47

Rozsiewacz Vicon - czy warto? Jak za taką kwotę to bierz bez wachania, teraz taki rozsiewacz nowy to kosztuje ok 15 tys netto. Rozsiewacz na prawdę bardzo dobry.

#3 Share matoperator7

matoperator7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 14:55

Rozsiewacz Vicon - czy warto? ten vicon nie jest nowy jest z roku okolo 2000 wiec ma juz troche latek a skad wiesz ze taki dobry jest ??????

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share david697

david697

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 17:47

Rozsiewacz Vicon - czy warto? Sąsiad ma podobny tylko większy ma już go 9 lat i jest z niego w 100% zadowolony, garożowany myty i nie ma śladów rzadnej rdzy a pracuje na ponad 100ha. Ja mam leja 10 lat też garażowany myty i widać w dolnej części korozję. Polecam Ci Vicona będziesz z niego zadowolony :rolleyes:

#5 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 18:55

Rozsiewacz Vicon - czy warto? Sprzedajemy te maszyny jako nowe i w opinii użytkowników są bardzo dobre. 100 % zadowolenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 19:19

Rozsiewacz Vicon - czy warto? jak się nie pali z kupnem to mam takiego i będę chciał go sprzedać bo kupuję jeszcze większego. z samych zdjęć widać że mój dużo lepiej wygląda. jest z 2006roku albo 2007 już nie pamiętam i chyba ma większą przystawkę, w każdym bądź razie 2 bigbagi bez problemu wchodzą.. sieje bardzo dobrze i ma jeszcze regulację lewy/prawy wysiew i graniczny co nigdy nie było używane i zginęły rączki od przekręcania zaworów. do tego oryginalne sworznie sprzęgające. jeszcze teraz muszę nim siać bo nowy to po żniwach przyjedzie z wagą i GPSem. tak dla 100% sprawności tego rozsiewacza do wymiany jest jedna uszczelka gumowa na jednym wysiewaczu (coś musiało wpaść) ale już 2 lata tak jeździ i nic się nie dzieje no i te rączki do zaworów hydrauliki <_<. tym rozsiewaczem kiedyś siałem jednemu gościowi 20ha rzepaku na poplon w ilości 3kg/ha i ku mojemu :o zdziwieniu nawet równo wschodził. cenię go 6000zł.

Dodaj odpowiedź