Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polagra-Premiery

155 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Slawek4395MF

Slawek4395MF

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 11 luty 2012 - 19:45

Polagra-Premiery wie może ktoś czy w piątek jest tam jakiś konkurs dla szkół czy jakieś testy w formie pisemnej ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Polagra-Premiery Dzisiaj, 17:40
  •  

#62 Share forterra11441

forterra11441

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 11 luty 2012 - 21:25

Polagra-Premiery Ja będę w sobotę, także do zobaczenia koledzy :D

#63 Share macursus

macursus

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 304 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 luty 2012 - 15:10

Polagra-Premiery Ja jade w piatek ze szkoła ;) Wiec spotkanie przy najwiekszym Fendzie o 13 ;)
Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

#64 Share traktorzysta5

traktorzysta5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 luty 2012 - 16:59

Polagra-Premiery w Poznaniu trochę przeróbek ale byłem oststnio na budmie i nie ma problemu

W Hanowerzenie byłem ale słyszałem że mają być nowości które tam pokazywali,
ja będę
myślę że w sobotę

W piątek są konkursy w pawilonie 12

#65 Share Pawel820

Pawel820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Napisany 12 luty 2012 - 19:17

Polagra-Premiery Ja będe w piątek z @Pablorolnik i @bartek26
Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

#66 Share Tomaszbyk

Tomaszbyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 13 luty 2012 - 00:11

Polagra-Premiery a można tez bilety kupic przy wejsciu?

#67 Share mateusz582

mateusz582

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 13 luty 2012 - 14:21

Polagra-Premiery Tomaszbyk tak można :)

Wiecie może jakie konkursy będą lub coś.

#68 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 13 luty 2012 - 15:19

Polagra-Premiery Ja jadę jak będzie pogoda. Sobota-Niedziela. Głównie to chcę zobaczyć stoisko kuboty i farmtraca.

Bóg, Honor, Ojczyzna!

#69 Share Pawel1222

Pawel1222

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 13 luty 2012 - 18:16

Polagra-Premiery A ma ktoś wolne dwa miejsca w samochodzie, mieszka w okolicach wrocławia i wybiera się na targi?

#70 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 13 luty 2012 - 20:18

Polagra-Premiery Ja też ze szkołą będę w piątek, m. in. z użytkownikami @Matiboos i @hodowca94, więc do zobaczenia i gdzie i kiedy jest spotkanie.

Edytowany przez sebekwolkasos, 14 luty 2012 - 20:42.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 13 luty 2012 - 20:58

Polagra-Premiery Ja będę w piątek. Ogólnie pełny samochód userów z AF jedzie ze mną;) Do zobaczenia;)

#72 Share jan2130

jan2130

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 14 luty 2012 - 11:33

Polagra-Premiery Ja jadę w sobota więc do zobaczenia :)

Edytowany przez jan2130, 14 luty 2012 - 11:35.

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

#73 Share polagrapremieryaid

polagrapremieryaid

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 luty 2012 - 23:05

Polagra-Premiery

A ma ktoś wolne dwa miejsca w samochodzie, mieszka w okolicach wrocławia i wybiera się na targi?

Z Wrocławia najlepiej będzie jechać pociągiem, MTP są od razu przy dworcu głównym, a pociągi z Wrocławia są na tyle często, że można sobie dopasować do godzin otwarcia targów :)

K.S.

Ja czwartek lub piątek. :) To zalezy czy sobie szkołe odpuszczę. ;) Dwa lata temu byłam w czwartek i było super - malo ludzi, pełen luzik.
Pociągiem jadę 4h, także tragedii nie ma, tym bardziej, że nie wracam tego samego dnia, tylko zostaję na kilka dni w Pzn. :rolleyes:

Nie wiecie czy na targach jest jakaś szatnia czy inny depozyt? Bo łażenie z kurtką na ręce nie wygodne, a w kurtce gorąco na tych halach, zawsze się człowiek zmacha jak w żniwa. :mellow: Przydałoby się to gdzieś przechować. -_-

Przy każdym wejściu oczywiście jest szatnia, gdzie można zostawić kurtkę, sytuacja opanowana, nie ma co się pocić ;)

Remont ronda Kaponiera potrwa aż do kwietnia, zmieniła się nie tylko organizacja ruchu samochodów inaczej kursują tramwaje.
http://www.zdm.pozna...?site=kaponiera
Najlepiej na targi chyba przyjechać pociągiem ale sam dworzec główny jest remontowany i jest też tam małe zamieszanie.

Jeśli chodzi o dworzec, nie ma problemu do obaw, prace odbywają się na innych torach i nie wpływają na ruch ani pociągów, ani tym bardziej na ruch uliczny. Na stronie powyższej ZDM faktycznie jest dobrze opisany ruch w pobliżu targów. Mapkę objazdów również znaleźć można na stronie www.polagra-premiery.pl, na którą również serdecznie zapraszam :)

K.S.

w obecnej chwili drogą roosevelta można się poruszać tylko w stronę ulicy głogowskiej od mostu dworcowego nie ma wjazdu jakiś remont, miejmy nadzieje ze tylko coś grzebią i w czasie premiery droga będzie przejezdna Dodany obrazek

Droga jest przejezdna i poza standardowymi korkami w godzinach szczytu i tymi spowodowanymi przez samych zwiedzających Polagry-Premiery, nie ma problemów spowodowanych zamkniętymi odcinkami drogi przy Rondzie Kaponiera.

K.S.

Słuchajcie czy ma ktos z was wejsciowki lub nie jedzie na polagre? potrzebuje dwa bilety, wiecie moze gdzie je mozna zdobyc? Z gory dzieki za odpowiedz.

Można również znaleźć takie w pobliskich ODRach, w szkołach o profilu rolniczym, w prasie branżowej (np. Tygodnik Rolniczy), a dla zmotoryzowanych zwiedzających polecam pakiety do kupienia na CITEAM.PL w bardzo atrakcyjnej cenie.

K.S.

ja jestem z okolic poznania i powiem tylko jedna rzecz. z przejazdem jest masakra. ostatnio znajomy zostawia samochód na peryferiach miasta i dalej tramwajem. wiec chyba moim zdaniem pociąg jest najlepszą opcją. ja tez napewno bede na premierach. to gdzie miejsce spotkania??

Panowie Panowie, spokojnie, nie ma powodu do obaw i samochodu zostawiania w miejscach, gdzie stopa ludzka betonu nie uświadczy, bowiem w pobliżu targów znajduje się parking (przy ul. Matejki), który od targów oddalony jest zaledwie 300m., więc piechotką 3 minuty i koszt jego to 3,60/godzinę za samochód osobowy, więc łatwiejsze nieco rozwiązanie :)

K.S.

Jak bym chciał sam dojechać PKP to muszę kupić bilet w wysokości 25zł kasę na coś do zjedzenia i na bilet czyli 150 trzeba szykować :P

Zaproszenia dystrybuowane są w wielu miejscach, wystarczy jedynie je aktywować, by wejść bezpłatnie na tegoroczne Premiery. Na terenie targów będą dostępne restauracje, jak i McDonald, natomiast jeśli chodzi o dojazd najlepiej zapytać w najbliższym ODRze, Szkole Rolniczej, bądź w Urzędzie Gminy, Sołectwie, czy nie organizują grupy na targi Polagra-Premiery i nie mają wolnego miejsca. Może się uda :)

K.S.

@ UrsusCzesio przez poznan to przejechac idzie gorzej zaparkowac pod targami. ja tam jade pociagiem 2 godzinki i bede na miejscu Dodany obrazek no i ekipa z zachodniopomorskiego tez raczej jedzie w sobote Dodany obrazek

Nie ma problemu zaparkowania w pobliżu targów. Przy ul. Matejki (300m od targów, ok 3 min, piechotą), znajduje się parking MTP, gdzie bez problemu można będzie zaparkować. Jeśli zaistnieje potrzeba na dodatkowe miejsca, również będziemy kierować do innych najbliższych parkingów.

K.S.

Tylko się Tobie wydaje małe, chyba że porównujesz do miejsca na którym się odbywają Bednary- ale to inna bajka. Targi to te wszystkie budynki-hale, przy głogowskiej mniej więcej od wysokości dworca zachodniego do ulicy Bukowskiej. Oczywiście na Polagre będzie przeznaczona tylko część z tych hal.

Znaczna ich większość :)

K.S.

Orientuje się ktoś o koszty parkingów na cały dzień? Bo jeszcze rozważam czy nie lepiej jechać pociagiem Dodany obrazek

Jeśli chodzi o samochód osobowy 3,60zł./godzinę.

K.S.

#74 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 luty 2012 - 11:06

Polagra-Premiery Witam
Posiada może ktoś z was jakąś mapkę bądź listę przebudowywanych ulic w Poznaniu??

#75 Share polagrapremieryaid

polagrapremieryaid

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 15 luty 2012 - 16:31

Polagra-Premiery Oczywiście, bardzo proszę :) http://www.polagra-p...u_wokol_targow/

K.S.

Edytowany przez milanreal1, 15 luty 2012 - 21:48.
cytowanie poprzedniego posta

#76 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 15 luty 2012 - 18:53

Polagra-Premiery @polagrapremieryaid - to mówisz ze już droga przejezdna w obu kierunkach :) całe szczęście :)

#77 Share bartek26

bartek26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team
    sporty walki MMA

Napisany 15 luty 2012 - 19:47

Polagra-Premiery Ja będe w piątek ze szkoła,także na spotkaniu sie zjawię.
sprzedam 5 działek budowlanych po 7a każda. tel 509983145

#78 Share stasiex

stasiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 686 postów

Napisany 15 luty 2012 - 20:08

Polagra-Premiery http://www.wir.org.p...ra2012_izby.htm

Serdecznie zapraszamy

Edytowany przez stasiex, 15 luty 2012 - 20:09.

#79 Share polagrapremieryaid

polagrapremieryaid

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 15 luty 2012 - 20:25

Polagra-Premiery

@polagrapremieryaid - to mówisz ze już droga przejezdna w obu kierunkach :) całe szczęście :)

Wielkopolskie służby stanęły na wysokości zadania i jak pokazują kamery monitorujące główne ulice miasta, zalegający na drogach śnieg został usunięty. Również drogi dojezdne do Poznania są czarne. Władze miasta zadbały również, by wzmożyć działania odśnieżania dróg dojezdnych do Poznania w związku z targami.

K.S.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share hoodoowca

hoodoowca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 465 postów

Napisany 15 luty 2012 - 20:36

Polagra-Premiery Jadę w piątek więc do zobaczenia.