JEDREK

Polagra-Premiery

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krzysiek7211    31

to andrzeju myśl o tym czy jedziemy :) i nie zapomnij mojej wejściówki :D


Jestem młodym zaczynającym rolnikiem i prowadzę gospodarstwo rolne po dziadkach o powierzchni 10 ha które mam zamiar powiekszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z okolic poznania i powiem tylko jedna rzecz. z przejazdem jest masakra. ostatnio znajomy zostawia samochód na peryferiach miasta i dalej tramwajem. wiec chyba moim zdaniem pociąg jest najlepszą opcją. ja tez napewno bede na premierach. to gdzie miejsce spotkania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

ja @Zolw @Bartas5340 i pewnie ini z pomorza meldujemy się w sobote z ODRem jak zawsze wesoło się zapowiada :D


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz582    17

Jak bym chciał sam dojechać PKP to muszę kupić bilet w wysokości 25zł kasę na coś do zjedzenia i na bilet czyli 150 trzeba szykować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Chciałbym Was się poradzić. Mocno się zastanawiam nad wyjazdem na Polagrę pociągiem lecz przeraża mnie nieco dystans - 470km w jedną stronę.

 

Czy te targi można w jakiś sposób porównać rozmachem, wielkością z tymi które są w Marcu w Kielcach ? Do Kielc mam zdecydowanie bliżej więc byłbym skory jeszcze poczekać miesiąc i pojechać tam zamiast do Poznania. Proszę o radę.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek246    0

Słuchajcie czy ma ktos z was wejsciowki lub nie jedzie na polagre? potrzebuje dwa bilety, wiecie moze gdzie je mozna zdobyc? Z gory dzieki za odpowiedz.

 

bilety wejsciowe są też na łamach tygodnika rolniczego przynajmniej były pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Mieszkam w Poznaniu:

 

Jeżeli chcecie jechać samochodami to proponuje pooglądać aktualne mapy i miejsca remontów gdyż okolice Targów są rozkopane. Polecam pociąg, gdyż dworzec jest o 3 minuty drogi od MTP. Jakieś pytania - proszę pisać na PW.


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

co do spodkania to zapewne o 13.00 standardowo a miejsce hmmm ja proponuje moze stoisko korbanka znane wszyskim a i tak wiekszosc z okolicy to spodka sie juz wczesniej ;)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rendas    11

Ja jeszcze nie wiem kiedy będę . Fajnie było by w sobotę . Piszcie w razie czego więcej na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja chyba jednak sobota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Spotkanie o godzinie 13, w pawilonie numer 3, na stoisku numer 44, stoisko firmy Korbanek, przy największym ciągniku firmy Fendt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rendas    11

W sumie nie ważne przy jakim ciągniku , ważne jest spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Otóż to. Był JD, będzie Fendt, za dwa lata będzie NH. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Może tym razem Ursus - dla odmiany promować coś polskiego przynajmniej z nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proponuję stoisko duże i znane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Znany, ale Warfama nie ma zazwyczaj dużych stoisk. :) Nie wiem czy wiecie ale fanklub TopAgrar będzie miał spotkanie też także mamy konkurencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

popieram bobka spodkania kazdeg dnia targow na stoisku korbanka o 13 przy najwiekszym fendzie i finito nie mieszajmy panowie bo i tak wieszosc bedzie miala trudnosci sie znalesc znajac zycie :P


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No to miejsce ustalone i nie ma co zmieniac, żeby nie mieszać. Ja ze swojej strony tylko dodam, że prawdopodobnie będe w sobotę ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konczyna    2

Ja będę w piątek jedziemy z ODR.

I we wszystkie dni są te spotkania agrofoto czy tylko w sobotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj