Skocz do zawartości

Zdjęcie

Solan Głowno nie płaci !!

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share roolnik69

roolnik69

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 22:21

Solan Głowno nie płaci !! Witam ,jestem nowy na forum choć przeglądam je od kilku lat ,założyłem ten temat tylko dlatego że taki temat już był wcześniej lecz "ktoś" go skasował co bardzo mnie zdziwiło .Ostatnio ten temat przeglądałem we wrześniu 2011 ,tamten temat dotyczył właśnie firmy skupującej ziemniaki "Solan" w Głownie i jej zaległościami z płatnościami za ziemniaki dostarczone przez rolników.Bardzo zdziwiło mnie iż został cały temat wykasowany ,przecież to forum jest dla rolników , a tu proszę działa cenzura na korzyść firm oszukujących rolników. Sam też mam w tej firmie Solan niewypłacone za ziemniaki za 2008 roku ,pewnie ich nie odzyskam ,choć firma nadal działa i w minionym roku też skupowała ziemniaki i podobno płatność 90 dni ,a za trzy lata wstecz jakoś dziwnie "zapominają".Jeśli rolnik spóżni się np.z opłatami za krus , za OC ,za telefon -minie miesiąc i mamy pismo z firmy windykacyjnej .Lecz drobny rolnik nie ma sztabu adwokatów i doradców znających przepisy i procedury postępowania w takich sytuacjach , i dzięki temu zostaje na "lodzie" jak ja i wielu innych piszących na tym forum.
Także ostrzegam wszystkich którzy mają zamiar zacząć współpracę z tą "złodziejską" firmą Solan co żeruje na rolnikach i ich nie znajomości prawa ,i mam nadzieję że ten temat nie zostanie zaraz skasowany.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Solan Głowno nie płaci !! Dzisiaj, 20:58
  •  

#2 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2031 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 12:22

Solan Głowno nie płaci !! mam ten sam problem. Kilku moich znajomych w tym roku sprzedalo im ziemniaki ale ja sie nie skusilem choc cena byla 25gr za ziemniaki niekontraktowane,zobaczymy jak beda placic...jeden rolnik z sasiedniej wioski dostal pieniadze za towar z dostawy2011 mino to SOLAN zalega mu za 2008 rok
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share malorolnik

malorolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 13:14

Solan Głowno nie płaci !! Mi wypłacili wszystkie zaległości i dostałem na czas przelewy za dostawy z ubiegłego roku. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze płacili. Zobaczymy co będzie w tym sezonie ale z tego co słyszę to mają dużo lepszą kondycję finansową i będą płacić terminowo. Pożyjemy zobaczymy, mam blisko więc ziemniaki jakieś do nich odstawię.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2031 postów

Napisany 05 wrzesień 2012 - 08:44

Solan Głowno nie płaci !! 3 tygodnie temu dostalem zalegle pieniadze z dostaw z 2008roku a termin platnosci byl w czerwcu 2009r
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ