Skocz do zawartości

Zdjęcie

zapowietrzony układ hydrauliczny

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share maniek2501

maniek2501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 22:10

zapowietrzony układ hydrauliczny muszę cie zaskoczyć ubogiwaldek bo ciśnienie dziś było sprawdzane i jest tylko 50 bar a powinno być ok 200... świeci mi się cały czas kontrolka od ciśnienia pompy, przedni napęd i żółw tu z boku przy biegach, wom i wszystko inne oprócz tych trzech funkcji działa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zapowietrzony układ hydrauliczny Dzisiaj, 07:41
  •  

#22 Share Agroelektronix

Agroelektronix

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 05:37

zapowietrzony układ hydrauliczny ubogiwaldek ma rację , jeżeli jest tak jak pisze maniek2501 , to jest wina instalacji, ma coś zrobione na krotko , lub brak zasilania na 15, mozliwe uszkodzenie komputera, jezeli czujnik oleju przy sprawnej orginalnej instalacji nie pokazuje cisnienia - dyna nie dziala, wom , naped, blokada, zolw(zajac) , te funkcje nie dzialają

sprawdz czy dochodzi ci zasilanie po odpaleniu ciagnika na wlaczniki blokady i napedu

#23 Share maniek2501

maniek2501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 18:35

zapowietrzony układ hydrauliczny wom działa... nie wiem, wyjąłem tą pompę spowrotem i spróbuje odmienić na inną jeżeli będzie można. Tylko powie mi ktoś jeszcze dlaczego przy sprawdzaniu ciśnienia pokazało że pompa daje tylko 50 a nie 200 bar? tur i wspomaganie chodziło ok, wspomaganie nawet tak jakby lepiej

#24 Share ubogiwladek

ubogiwladek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 21:35

zapowietrzony układ hydrauliczny to może napisz w jaki sposób go mierzyles. Przy jaki obrotach, gdzie sie wpiąłeś.

może ten Twój manometr jest jakiś trefny:)

a pompe jakiej firmy masz?

#25 Share maniek2501

maniek2501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 22:01

zapowietrzony układ hydrauliczny ściągnąłem mechanika który już sporo lat naprawia traktory i on zmierzył mi ciśnienie na gniazdach hydrauliki. Sprzęt miał nie kiepski więc napewno dobrze wskazał. Teraz wiem że pompa napewno jest dobra bo włożyłem starą i nadal to samo... musi to być wina elektroniki albo jakiegoś elektrozaworu

#26 Share ubogiwladek

ubogiwladek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 01:19

zapowietrzony układ hydrauliczny i tylko na gniazdach mierzyl? A na wspomaganiu?

#27 Share maniek2501

maniek2501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 04:49

zapowietrzony układ hydrauliczny Tylko na gniazdach, tam przecież powinien być skierowany cały wydatek pompy jeżeli zawór regulacyjny otwarty jest do końca

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share ubogiwladek

ubogiwladek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 09:05

zapowietrzony układ hydrauliczny tylko ze na wyjscia hyd daje olej inna czesc pompy niż na wspomaganie.

#29 Share Agroelektronix

Agroelektronix

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 09:34

zapowietrzony układ hydrauliczny zadzwon to ogarniemy przez tel.

#30 Share muoodyy

muoodyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 05 wrzesień 2013 - 21:19

zapowietrzony układ hydrauliczny miałem ten sam problem ze swicila mi sie kontrolka niskiego cisnienia w skrzyni, nie moglem wylaczyc napedu, wom nie dzialal ani nie mialem pol biegow. winny jest czujnik bo u mnie po wymianie tego czujnika wszystko smiga ze hej

#31 Share maniek2501

maniek2501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 04:48

zapowietrzony układ hydrauliczny który czujnik?

#32 Share maniek2501

maniek2501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 21:18

zapowietrzony układ hydrauliczny problem rozwiązany, winny był czujnik ciśnienia oleju w skrzyni

#33 Share muoodyy

muoodyy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 15:36

zapowietrzony układ hydrauliczny a nie mówiłem... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share MasseyFerguson3085

MasseyFerguson3085

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 09 październik 2013 - 21:51

zapowietrzony układ hydrauliczny witam
mam problem z hydrauliką w mf-3085,wymieniłem pompę hydrauliczną bo w starej ukręcił się walek i połamały się tryby,
kupiłem i założyłem nową pompę(niestety nie boscha tylko zamiennik) wymieniłem olej i filtry,odpaliłem ciągnik i poczekałem chwilę aż zgaśnie kontrolka ciśnienia oleju, następnie sprawdzilem czy wszystko działa
załącza się przedni napęd i blokada mechanizmu różnicowego,działa żółw i zając i szybki wolny (chyba speedschift jak się nie mylę)
niestety nie działa podnośnik i wspomaganie,kierownicą wogóle nie da sie kręcić,oraz nie mam chamulca,pedał wpada w podłogę bez oporu,
możektoś miał taki sam problem lub wie co z tym dalej robić to proszę o odpowiedź

Znalałem już pomoc więc moje pytanie jest już nie aktualne

Edytowany przez MasseyFerguson3085, 24 październik 2013 - 14:41.