Skocz do zawartości

Zdjęcie

fendt cześci

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kotos573

kotos573

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 23:27

fendt cześci interesuje mnie obudowa tylnej lampy do fenda 310 1994r chodzi mi o to czarno plastikowo obudowę w której są zamontowane przyciski do obsługi podnośnika i WOM szukałem w internecie i nie mogę tego znaleźć gdzie to można dostać i ile to orientacyjnie kosztuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
fendt cześci Dzisiaj, 10:42
  •  

#2 Share szymek85

szymek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 12 styczeń 2012 - 08:20

fendt cześci Napisz mi na PRIV to wyśle ci nr do mechanika który również ma dojścia do używanych części.

#3 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 22:09

fendt cześci http://allegro.pl/fe...1941671922.html

http://www.sklep.kor...010/oslona.html

#4 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 12:28

fendt cześci Panowie, potrzebuję trzy koła zębate skrzyni biegów do Farmera 312 numer nadwozia zaczynający się na 312/211, może być LSA bo są takie same.
Te koła to tuleja z podwójnym kołem 33/26 zębów, wsólpacujące z nią koło półbiegu 50 zębów i wspólpracyjące z nimi koło 27zębów. Wszystkie znajdują się za pierwszą godzią skrzyni biegów.
Gdyby ktoś wiedział o używkach poproszę o namiary. "Ot się popsiuło".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 05:36

fendt cześci Dzwoniłeś do Bykowa w dolnośląskim? Tam jest dość duży wybór... Wszystkie 3 koła sie aż rozsypały? Dlaczego?

#6 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 11:50

fendt cześci Dzięki. Już właśnie od nich dojechało. Zapomnialem że w okolicach tego pięknego miasta ,chodzi o Wrocław , można to dostać. No cóż chyba trzeba będzie odbyć podróż wspomnień i zalkocholizować się z kolegami z nad Odry.
Ale też trzeba będzie wybrać się do autoryzowanego serwisu zielonych pojazdów z czerwonymi felgami aby zapytać czy oni wiedzą co robią i czy mają karty technologiczne do pewnych operacji, albo choć wiedzą co można stwierdzić na podstawie kawałków które przylgneły do filtra magnetycznego.
A może trzeba pokazać gdzie one się znajdują, bo jest ich faktycznie kilka.
I tu rada, może ktoś jej posłucha dla własnego dobra. Za każdym razem przy wymianie oleju w skrzyni wykręcajcie wszystkie korki bo część z nich to właśnie filtry magnetyczne. Jeżeli zauważycie opiłki to coś złego dzieje się w środku i liczcie się z tym że część z nich w krótkim czasie załatwi pompę sterowania skrzyni (tą za 4000PLN) rura ssąca zakończona jest siatką o tak dużych oczkachże ich nie zatrzyma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 17 kwiecień 2012 - 18:34

fendt cześci A no korków tam jest chyba cztery- jak wymieniałem olej wszystkie odkręciliśmy i opiłki były ale bardzo malutkie, oprócz łebki od segera, która sie chyba ułamała i nakrętki m8 cholera wie skąd :blink: