Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zbiornik na mleko 2000L

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 11 styczeń 2012 - 17:56

Zbiornik na mleko 2000L Witam planuję zakup nowego zbiornika na mleko 2000L otwartego bo zamknięty to myjka więc wyższa cena i koszty utrzymania i tu pytanie jaki wybrać?wsk-pzl krosno mi chodzi po głowie 2000L wanna?czy może cos innego??poradzcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zbiornik na mleko 2000L Dzisiaj, 19:33
  •  

#2 Share koparka

koparka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 26 styczeń 2012 - 09:29

Zbiornik na mleko 2000L Ja też szukam właśnie wannowej około 1600l wszystko zależy od gabarytów bo mało miejsca mam w pomieszczeniu. Z zamkniętej rezygnuje do jak usłyszałem po pierwsze o cenie 40tyś w górę po drugie koszty mycia po trzecie nie daj borze myjka siadła to zostaje tylko wchodzenie do środka a przy tym litrażu to w środku bardzo mało miejsca a ja raczej duży chłop jestem to mi się nie uśmiecha a sama myjka 10 tyś nowe polskie produkuje chyba tylko wsk-pzl krosno albo Eurotanks. Eurotanks chwali się że produkował dla Alfa Laval Agri co daje jakiś plus dla nich bo pewnie czegoś się nauczyli od nich na natomiast wsk-pzl krosno produkuje podobno dla de laval (tak słyszałem od sprzedawcy) półprodukty czyli same zbiorniki czyli też jakiś plus ale mniejsza z tym miałeś okrągły wsk-pzl krosno wiec coś możesz powiedzieć o marce chwalisz czy nie a może inaczej czy miałeś jakieś awarie w nim. I pytanie do wszystkich co sądzicie o tych markach a może coś innego cytują kolegę wyżej.

#3 Share DanielFarmer

DanielFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 26 styczeń 2012 - 10:32

Zbiornik na mleko 2000L kolego miałem 1200l okrągły z krosna od 99r od nowosci i było ZERO awarii więc teraz za 3 tyg przyjedzie do mnie wanna 2000L z tejże firmy za nieco ponad 30tys , miałem krosno, nie zawiodło mnie a i cena była niższa od eurotanksu więc wybór padł na krosno. Mam nadzieje ze sie nie zawiodę ;)
PS. jak masz mało miejsca w pomieszczeniu to zamów z oddzielnym agregatem ,wtedy łatwiej zbiornik wcisnąć, ja tak zrobiłem ;P

Edytowany przez DanielFarmer, 26 styczeń 2012 - 10:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share czarny2519

czarny2519

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 maj 2012 - 05:34

Zbiornik na mleko 2000L Witam kupiłem zbiornik 1800 L Alfa-lavel.Mam do państwa pytanie czy może ktoś ma tabele pomiaru do takiego zbiornika ???? był bym bardzo wdzięczny za przesłanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3192 postów

Napisany 12 maj 2012 - 05:54

Zbiornik na mleko 2000L Co do Eurotanksu, to mam 520l i co mogę o nim powiedzieć to nie jest zły. Odkąd go mam (2001) miał dwie awarie czujnika temperatury. Koszt czujnika i robocizny jakieś 4 i 5 lat temu to 160-180zł. od tamtej pory póki co bezawaryjnie, choć wydaje mi się, że trzeba uzupełnić czynnik chłodniczy bo wolno wychładza. Zna ktoś może cenę nowego zbiornika wannowego 1000 do 1200l?